Jump to content

3D телевизор 50"


Recommended Posts

Дойде времето старата 42"-ка сони да почива и така и така ще се дават пари съм решил да е 3Д , чесно казано тоя тип техника винаги ми в бил чужд и ще ми е интересно да чуя предложения. Претенции към марка май нямам , единствено държа да е 3Д , 50" и да е с четири бройки очила или евнтуално ако е с два , другите два да могат да се купят на сносна цена.

Гледах няколко сони бравия ма цената няк'си ми се видя твърде висока.

Също така има ли вариант телевизора да си конвертира сигнала от 2Д ---> 3Д ?

бюджета който съм предвидил е около 1500лв. но не е проблем да се завиши ако офертата го изисква.

благодаря предварително

пс: гледах една реклама ако не се лъжа на филипс който при игра на плейстейшън с очила играчите виждат само своето поле а не разделен на две екран , дали съм се объркал или съществува?

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Панасоник гледай да е от ST нагоре. След година ще съжаляваш ако вземеш U или X серия. Просто са бюджетни серии, не че са лоши, но има видима разлика м/у тях и G и V примерно.

Зависи всъщност какво търсиш. Ако е просто нещо да върви в хола и да е голямо ще ти свърши работа и тази плазма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм кой знае какъв ценител на цветове и картина и определено не ми се дават над 2к лв за нещо което догодина ще е демоде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50" ТВ за 1500 лв ще бъде силно компромисен вариант.

Най-евтиния и качествен начин за постигането голям размер е проектора. Мислил ли си го като опция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам си проектор колега :)

все си мисля че 1500-1800лв не са малко за телевизор среден клас все пак не искам най новата бравия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

panasonic 50st50 се вписва в бюджета. Хубавото при него е, че по ТВ функциите е идентичен с по-скъпите модели, като по някои параметри дори ги надминава.

ЛЦД моделите са 46" и после 55", като за хубав модел отиваш твърдо над 3000лв (даже са по-близо до 4к).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизаш във форума на сетком и четеш, четеш, четеш... Има безобразно много информация за марки, модели, технологии и пр. и пр.

Аз четох една седмица докато си направя заключението и избора на 3D телевизор. Най-доброто и най-успешното в 3D-технологията е на Самсунг.

Ще ти е трудно да се вместиш в бюджета си и размера на екрана с нещо читаво...Определено ще е огромен компромис...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Злобил ми е страшно симпатичен със своите си мнения .

Не винаги учтиви но винаги правдиви ,общо взето се кефя на колегата ,та затова пиша в темата.

Най -добрата плазма е Панасоник ,колега това е , взимай минимум 50 инча плазма Панасоник и си ти .

Сега има ефтини като имаше един модел около 2 к , но е супер.Аз имам 15 ХД канали и картината е .........няма равна.

А и много топли сега зимно време ))

Относно мненията по някакви форуми ,силно се дистанцирай от това да си правиш изводи от писаниците на някои .

Живота е твой и е един .Живей както искаш ти ,не както те съветват ,

Абсолютно същото е и при избор на ТВ .Форума често е подкупен ,мненията се манипулират.

Гледай какво ти е кеф и това е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pioneer не произвеждат плазми вече 3-4 години. Продадоха си технологиите на Panasonic.

Сега високия клас на Panasonic са Куро ... така си мисля де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тя че е добра добра е спор няма

и шарп са добри и новите бравии ма няма да повторя тая грешка от преди две години - исипах близо 4К за 42" бравия незнам си ква серия вярно много добър телевизор ма точно след 1 година всичките ТВ-та по 1,5К бяха мааалко по добри от моя. поради тая причина не ми се дават над 2К за подобна покупка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поради тая причина не ми се дават над 2К за подобна покупка.

За съжаление е така...ако сега дадеш под 2к, още следващата най-ниска и евтина серия ще е по-добра от твоя телевизор. Затова вземаш нещо дето да отговаря на твоите желания и нужди и да е среден клас...така поне ще си актуален 2-3 г. :)

Относно мненията по някакви форуми ,силно се дистанцирай от това да си правиш изводи от писаниците на някои .

Аз съм техник колега, нагледал съм се на всевъзможни модели и марки телевизори. Имам и актуална вътрешна информация от бившите колеги от ТМ.

Събирам всевъзможни мнения, сортирам технически грамотните, сравнявам с моите изводи и сам си преценявам какво да си взема. Вече няколко пъти нямам разочарование... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актуален?

Това да не са дънки?

Пускам го и гледам. Какъвто такъв. Важното е да е качествен и да има хубав образ. Пък след 10 години ще го мислим.

---------

Познавам един който си е купил 2 плазми от първите. По 20000$+ парчака. Още си ги пази и го е яд. А образа им е кошмарен.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pioneer не произвеждат плазми вече 3-4 години. Продадоха си технологиите на Panasonic.

Сега високия клас на Panasonic са Куро ... така си мисля де.

Това е вярно zustimm.gif

Но все пак,не зная защо(не съм имал нито едно от двете) феновете продължават да припадат по последната плазма на Пионерите unsure.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

---------

Познавам един който си е купил 2 плазми от първите. По 20000$+ парчака. Още си ги пази и го е яд. А образа им е кошмарен.

Това е найстина ужасно , нормално е да му е супер тъпо сега .

но откъде да е знаел човек .Няма да забравя преди години имаше плазма насрана Шарп с цена обявена 38 000 лева ,тогава .ТИМаджиите си купиха две такива ..Но едва ли сега са умрели от яд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

образа им е кошмарен.

Актуален?

Точно това означава да е актуален... ;) Като сравняваш твоето ТВ с новите в магазина да няма кошмарна разлика в той ущърб... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да не отварям нова тема, ще питам тук. Какви са разликите между PANASONIC TX-P42ST50E и PANASONIC TX-P42UT50E. Телевизора ще се ползва основно за гледане на цифрова телевизия и филми през медиа плеър (пуканка, ВД, АТВ2 не съм решил още кой).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...