Jump to content

Подсветка дисплей за датчика за външна температура


peter66

Recommended Posts

Колата е А6 Ц4 97 г.Някой знае ли колко вата е лампата за дисплея за външна температура и дали е крушка или диод.Гледах по форума,пишат ,че е крушка 0.3 или 0.4 вата.Разликата от 0.1 ват дава голяма разлика в осветеността на дисплея,знам го от личен опит.Ако някой е сменявал да драсне 1 ред точно колко вата е крушката.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скална крушка е, 0.4W. Последния път купих от магазинчето на ул.Поп Богомил (ако си от София).

Същите са на джойстика за огледалата, ако не намериш нова- да знаеш от къде може да имаш донор :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко спам за което се извинявам на колегата.Може ли да се сложат тези 0,4 вата на подсветката, врътките на парното.Става въпрос за Ауди 80 б4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, слагал съм. Става и с диод и съпротивление от 270 ома. По малък е шанса да изгори пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А диода с какъв ъгъл на осветяване трябва да бъде?Предполагам,че е 5 мм.На мястото на крушките ли се монтират?

Редактирано от brake
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко спам за което се извинявам на колегата.Може ли да се сложат тези 0,4 вата на подсветката, врътките на парното.Става въпрос за Ауди 80 б4.

Малии, кво съм чел,кво съм писал.Абе главчо,човека пише 0,4 вата а аз го прочетох 4,0вата.Па и у црвено. :hilezh: За което се извинявам(дубъл).Ако модераторото реши може да изчисти :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...