Jump to content

A3-загравя трудно, моля за съвет.


Recommended Posts

Наближават студовете, загрява ми след 10км каране на 5 скоростм, смених термостата- същата работа, моля за съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

загрява ми след 10км каране на 5 скоростм

Kaрай на по-ниска предавка по-дълго време и ще загрява по-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не е толкова студено, че да и трябват 10км, като стане -10 ще и трябват 20 значи.Дизел ли е?Моята е бензинова и събира 5л антифриз и до достиган е на 90градуса по уреда и трябват 3-4км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми тя и моята сигурно и трябват 10км. за да вдигне 90 градуса , студено е вече :(

В купето температурата как е? При мен духа съответно студено, като дигне малко стрелката почва да се осеща, топлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за да почне да духа топло трябва да позагрее иначе и на 50 градуса почва да духа леко топло ... но докато се загрее самото купе на автомобила минава известно време . Чак като вдигне около 90 градуса започвам да се стоплям и събличам якето :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

явно имам проблем понеже дори и след 160 км. е на най-много 75 градуса. През почти всичкото време е под 75 и то с много. Градско гледам загрява до 90, но защо извънградско не иска? Какво да правя? Възможно ли е това да влияе толкова силно на разхода на бензин извънградско (11.5 л./100 км.)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За термостат си. Абсолютно типично поведение на дефектен термостат. Точно така беше и моята. Купих си един Wahler, смених си антифриза , обезвъздуших и забравих за този проблем. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите и от мен :) както каза и колегата Zdravkicha си за смяна на термостат и при мен беше така извън града не загряваше а изтиваше оказа се,че термостата ми отваря на около 70 градуса.Дано да сме били полезни. Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...