Jump to content

Фис дисплей за AUDI и VW с табла Vdo,Bosch,Jaeger,Marelli


Recommended Posts

Продавам фис дисплей за AUDI и VW с табла Vdo,Bosch,Jaeger,Marelli

За повече информация:

Тел: 0877870290 или ЛС

Цената на дисплеи за VDO табло е 80лв

Модели за който стават:

Audi A3/S3 8L Series from 1996-2003

Audi A4/S4/RS4 B5 Series from 1995-2001

Audi A6/S6/RS6 C5 4B Series from 1997-2004

Audi Allroad C5 Series from 1999-2005

Audi RS4 B5 Series from 2000-2001

Volkswagen Passat B5 and B5 facelift (3B & 3BG),

Volkswagen JETTA / BORA,

Volkswagen T4 and T5,

Volkswagen Golf 4,

Volkswagen Polo,

Seat VDO

029080173.jpg

029083031.jpg

029083032.jpg

Цена на дисплеи за Bosch, Jaeger, Marelli табла е 90лв

Модели за който стават:

Audi S3 8L Series from 1999-2003

Audi TT from 1999-2006

Audi A6/C5/B4 from 1998-2004

029083059.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега , относно дисплея за Ауди А6 Ц5 2.5 тди каква е цената и има ли разлика от вида на този и оригиналният?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих дисплей от колегата !

Първо - беше светкавичен и веднага ми го изпрати и второ колата ми е с нов , работещ дисплей!

Благодаря ти много и ти пожелавам успешно развитие! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Здравейте, искам да пусна едно мнение за един наш колега, който се подвизава тук с два ника и продава ФИС дисплеи. Човека е от Харманли. ето това са темите му с различните никове.

http://audibg.com/fo...1

и този

http://audibg.com/fo...1

никовете са му iovcharov и niko.

ето и случката при която изгорях с 100 лв.

От този колега няколко пъти досега, да речем 4-5 пъти съм купувал ФИС-ове за смяна. Ясно е че ФИСовете са китайски и затова винаги съм си поемал риска, да не тръгне някой от тях.

Но последния път поръчах ФИС за колега който дойде от София за да му го сложа. Идва колегата и аз отивам в Еконта да взема ФИСа. Първото което ми направи впечатление е че нямаше опция за преглед, както по рано е слагал колегата.

Та викам си той е точен , ще плащам и взимам, Да ама не , плащам и след 10 мин разопаковане откривам, че на дисплея са скъсани пътечки. Обадих се на колегата , при което той излезе с номера, че Еконта са го повредили и да си търся парите от тях.

момчетата от еконта бяха при мен и всички видяхме че при такова опаковане е НЕВЪЗМОЖНО да се повреди при превоза, както и да е Пих студена вода и го взех защото клиента ме чакаше и все пак имах надежда че може да стане, в последствие при запояването с лупата забелязах чи на друго място са прекъснати още поне 10 пътечки, като това нямаше как да се види без лупа, Обадих се на колегата и му казах и за това, но той продължи да твърди че Еконт са виновни, Е аз вече бях изгорял с 90 лв за ФИС а клиента с едно идване до Пазарджик напразно. Пак звъннах на колегата и го помолих ВЪПРЕКИ ВСИЧКО да прати НОВ дисплей за другия ден за да мога аз да ида до София и да го монтирам на клиента за да не остава разочарован от мен.

И ето че идва Вторник тоест днес, отивам в еконт и вече Твърдо решен да прегледам пратката, отварям и откривам огромна люспа на диплея, която просто е не възможно да не се види,защото е надрано и предпазното фолио и е отчупен дисплея, Е този път изгорях само с 7 лв за доставка, Но трябваше да се обяснявам на клиента защо няма и днес да му направя колата, която седи в София с половин временен километраж, защото неговия още е в сервиза при мен и чака нов дисплей.

е аз поръчах дисплей от другаде и утре се надявам да го кача на километража и да ида до София да го монтирам, защото когато работиш с клиенти приятелю iovcharov или niko , клиентите са най-важни.

Дано някой друг не се опари като мен, затова или избягвайте допира с въпросния човек или проверявайте внимателно какво ви праща.

А и за последно , вчера си мислех че след като съм му редовен клиент и е разбрал че сам се набутал с 90 лв, господина може днес като прати дисплея да е направил отстъпка, например 5-10 лв. за да не ме загуби като клиент, но НЕ човека пак най-нагло си беше обявил цената и беше сложил като за последно счупен дисплей. явно е решил като за последно да го прекара и него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...