Jump to content

Навигация за А8 1999г.


a8fan

Recommended Posts

Здравейте, колеги !

В момента А8-цата ми изглежда ето така: (с навигацията на дисплея и старото радио)

Искам да й сложа по-новата фабрична навигация за ауди.

Знаете ли как да стане това и какво ще ми трябва освен модулът (радио/навигация)?

И изобщо ще стане ли да се сложи на колата?

едит: примерно като модулът от снимка 2

post-74721-0-30536200-1354148679_thumb.j

post-74721-0-10407400-1354148686_thumb.j

Редактирано от a8fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят го този пиниз някак, но сменяш панела, съответно сменяш и управлението на климатика. После някой хакер-джамбаз трябвало нещо да ти ровичка из карантиите на управлението, понеже оставаш без климатик. Радиото ОК, но има и телевизор. Ако искаш той да работи ни трябва щайгата от багажника, един сноп кабели и да видиш кои точно антени се монтират и къде. По разни закътани и труднодостъпни местенца около задния прозорец има някакви електронни джаджи, които очевидно са за тази цел. Други са за навигацията, но тя в БГ не работи. Не и тази.

Да ти кажа, по-грозното нещо на твоята кола са подлакътниците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя филм с навигацияра е напълно безмислен. Така или иначе навито на тая кола не става ами да даваш едни 800лв за просто дисплеи(щото тои за това ще ти служи) според мен е ненужно. има един колега който го направи, не е сложно но след това съжелвваше или поне не го препоръчваше ка никой. Ти както си решиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За БГ няма нави, но има за другите държави. Аз имам за Германия карта, но както казаха колегите, навито е зле. По добре си търси по новата ММИ ако може да се монтира или направо нещо съвсем друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви много за съветите !

Да Ви питам за подлакатниците, знаете ли колко биха стрували втора употреба, защото тези моите наистина ме дразнят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш разбира се фейслифтовите. Не би трябвало да са повече от 60-100лв двата. Звънни при спас, тои има такива сега.

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се , че ще станат. Захващат се на едно и също място по един и същ начин. Търси човек с никнейм "more" в секция продава-купува.

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се , че ще станат.

Миленски, ти пробвал ли си го, че на мен дуго ми казаха.

Аз на старата исках да сложа, ма докото се наканя и свърши при Спас, като всяка уважаваща се кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз съм с фейсовите подлакътници на моята кола. Така, че да сигурен съм. Нз кой ти ги е говорил тия, но мястото на 2-те коли посредата е еднакво и се захващат за едно и също място и са с една и съща дължина.

Редактирано от dolarch
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Здравейте, виждам че темата е стара, но да не отварям нова - освен самата навигация, какво друго е необходимо за да работи? Като искам да поясня че самата навигация не ме интересува, просто искам дисплея да работи и CD плейъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...