Jump to content

За какво служи копчето на лоста за чистачките ауди А3 98г.


Mihail Angelov

Recommended Posts

Здравйте колеги ! Имам един странен въпрос. Искам да поптиам за какво служи копчето на лоста за чистачките. Мърдам го това копче но нищо не става. Благодаря ви предварително :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля че променя интервала на първата степен на чистачките - да минава по-често или по-рядко.

Sent from my Nexus S

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи колега,въпросното копче служи когато си на първата степен на чистачките която чистачките си чистят през някакво време не работят постояно и това копче ги наглася през колко време да си чистят да кажем по на често през минута или две , не съм сигурен за времето точно но.. пробваи. Ако греша или пропускам нещо колегите да допълват и попаравят :)ако има друго питаи .Поздрави :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това мисля че променя интервала на първата степен на чистачките - да минава по-често или по-рядко.

Sent from my Nexus S

Аз пък си мислех, че е за борд компютъра! За показване на моментен разход, външна температура и др. такива. А дали я има тая екстра не знам :D за това реших да попитам тук !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш ФИС дисплей на таблото имаш борд, само че той се управлява от едно копче, което е отстрани на лоста за чистачките, а това, което е за промяна интервала на 1-вата степен е отгоре на самия лост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да не отварям нова тема, искам да ви попитам ви попитам дали този модел трябва да показва външната температура, защотот гледах един клип и на пича отдоло му показваше външната температура. При мен нищо не покава нито свети, от модела ли е това или просто се е прецакало !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че може и да я нямаш тая "екстра". Може да провериш като свалиш таблото и погледнеш отзад.

Sent from my Nexus S

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра вечер на всички-имам един проблем.Колата ми е ауди а3 1,9 тди 110 к.с 98 година с големия фис,който обаче не ми работи.Намерих от по стария модел.Въпроса ми е дали е съвместим,ако го заменя.Добавям само,че когато го взех,ми казаха,че и той е 98 година.Благодаря за търпението и отговорите,които ще получа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се извиня за "тъпия" въпрос, но съм новобранец и притежавам А3 от няколко дена, та чак днес разбрах за какво било това копче отстрани на лоста на чистачките!

Та въпроса ми е: Някой може ли да ме светне как се сверява часовника на това чудо ... опитах как ли не, какви ли не комбинации от копчета, но не можах, само успях да го зануля с резета :(/>

99-та е колата!

Благодаря предварително!

Редактирано от KOVKO-A3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...