Jump to content

пропада педала на спирачките


Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам следното питане колата е голф 5 автомобила не го карам аз,но последня път когато се качих да го подкарам установих,че педала на спирачките потъва.След консултация в сервиз майстора каза,че няма течове на спирачна течност,но дисковете са за смяна.Смених дисковете колата няма направени още много км с новите дискове но педала продалжава да пропада по точен да бъда на място като натисна спирачка и лека по лека педала потъва и в движение се усеща леко пропадане и спирачния път е къс.От сервиза ме уверяват,че това е нормално и дисковете като паснат с накладките след извесно време пропадането няма да го има.Според мен това са пълни глупости.Вие как мислите?Дайте ми мнение дали те са прави и дали има смисал да се притеснявам или съм в грежка аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен и бие на спирачна помпа или сервото да смуче въздух нещо, макар че нз на Голф5 какво има под капака, забрави това дето ти казват, че било нормално нещо си да пропада докато се наместят дискове и накладки...

Редактирано от LUDsAUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз това им казавам на тея разбирачи това не им е ладата от едно време...колега интересното е че по арматурното табло нищо не светка никаква индикация но колата я познавам и знам как трябва да е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен/80-ка, Б3/ беше същото - спирачна помпа - буталото се е износило или гумичките.

Сменихме я и стана работата.

Незнам при голф 5 дали е подобна помпата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не посетиш колегата Пепи(buzzi) да огледа нещата човека се е специализирал в тези проблеми.

на мен лично ми се струва странно освен ако няма неква електронна глупост дет уж да разтоварва системата и да отпуска налягането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да чух за колегата пепи говорихме с него просто автомобила не е мой и като се освободи ще го закарам да го погледне.колега не знам дали разтоварва някаква система педала но знам че не е редно така да пропада познавам колата знам преди как беше дано установиме проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...