Jump to content

Recommended Posts

харесах си и дори си поръчах от ДИАНА едни гуми NOKIAN, но сега ми се обаждат, за да ми кажат, че били с DOT 08.

уверяват ме, че ги държат на тъмно и прохладно :hilezh:/>

струва ли си да ги взимам, как мислите :gruebel:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесах си и дори си поръчах от ДИАНА едни гуми NOKIAN, но сега ми се обаждат, за да ми кажат, че били с DOT 08.

...

струва ли си да ги взимам, как мислите :gruebel:/>/>

Струва си само, ако наистина цената е много ниска, което ме съмнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си взимай Нокиан. Летни чисто нови с дот от същата година, която ги взех след 2 сезона са в ужасно състояние. За първи път виждам на гума да падат парчета от грайфера. :steinigung: По скапана гума не съм имал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам колко е иначе, но за размер 185/55/15 ми искат съответно 95 и 100 лева от две места, всички с ДОТ 08 :unsure:/>/>

това после нема продаване...

Не си взимай Нокиан. Летни чисто нови с дот от същата година, която ги взех след 2 сезона са в ужасно състояние. За първи път виждам на гума да падат парчета от грайфера. :steinigung:/> По скапана гума не съм имал...

хм, все си мислех, че са читави, поне зимните им, нали са финландци или нещо такова

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на тази цена аз карам втора година с Клебер и мога да ти кажа че съм изключително доволен и то дота е пресен.Не мисля че това са твоите гуми, мой приятел караше с Нокиан и беше много недоволен, че си е дал парите.

Мой съвет е погледни потърси други тези нито ти ги дават на оферта нито пак са гуми, колкото и да са складирани са си 5 годишни..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тенкс, пичове!

току-що си поръчах нови нови :)/>

онзи ден взех 2 бр. GISLAVED 185/60/15 за 85 лв. парчето, но понеже леко опират за предни, се налага другите две да са 55-ци, а те са вече на 112 кинта. разликата с NOKIAN не е кой знае ква, но поне гумата е нова и освен всички други предимства, ще има остатъчна пазарна стойност след време.

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое ти опира 185 60 15 бе човеко? На 100 цата ли ? :unsure:/>

Няма как да е възможно, на такава кола предела за размер гуми е 235 45 17.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колкото да си вземаш толкова стара гума по добре недей. Аз с крайна мярка си купих гуми защото бащата (ти изхаби гуми за 4години за няма и 2 месеца) и даже не ми се искаше да взема стара гума но сам с ДОТ 3811 тази година си ги взех от примекс DAYTON 195/65/15 на 90 парчето взех.И сега само нови гуми си гледам с не повече от 1 или 2 месеца по старички.Don_Diego_ колегата прави хубави отстъпки ако си от софия и на това отгоре нови гуми ще ти даде не старички.хем той ще ти ги постави и балансира всичките колеги са адски доволни от него. :zustimm: :zustimm:

Редактирано от Achoo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колкото да си вземаш толкова стара гума по добре недей. Аз с крайна мярка си купих гуми защото бащата (ти изхаби гуми за 4години за няма и 2 месеца) и даже не ми се искаше да взема стара гума но сам с ДОТ 3811 тази година си ги взех от примекс DAYTON 195/65/15 на 90 парчето взех.И сега само нови гуми си гледам с не повече от 1 или 2 месеца по старички.Don_Diego_ колегата прави хубави отстъпки ако си от софия и на това отгоре нови гуми ще ти даде не старички.хем той ще ти ги постави и балансира всичките колеги са адски доволни от него. :zustimm:/> :zustimm:/>

Редактирал си си поста и пак НИЩО не се разбира!Васко вече е написал,че е взел гуми с нов дот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тенкс, пичове!

току-що си поръчах нови нови :)/>/>/>

онзи ден взех 2 бр. GISLAVED 185/60/15 за 85 лв. парчето, но понеже леко опират за предни, се налага другите две да са 55-ци, а те са вече на 112 кинта. разликата с NOKIAN не е кой знае ква, но поне гумата е нова и освен всички други предимства, ще има остатъчна пазарна стойност след време.

Ако не ги дават на половин цена тия пластмаси им кажи да си ги държат за спомен. А иначе трябваше да хвърлиш едно око на Sava или на General tyre и двете са в бюджетния спектър и мисля че се представят добре за парите си.

Гледам Altimax PLUS изпълнение XL за 87 лева обаче е 185/60R15 а пустото пунто тесно ще има проблем с тях. Иначе според мен си струват парите.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кое ти опира 185 60 15 бе човеко? На 100 цата ли ? :unsure:/>/>

Няма как да е възможно, на такава кола предела за размер гуми е 235 45 17.

на пунтака :)

иначе на стотицата преди време пробвах едни 17-ки от А8, бях ги пазарил дори, ама не вляаха :unsure:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...