Jump to content

A3 1.8T - тотално ежедневен проект :)


Recommended Posts

Поздрави за колата! Ама се чудя как я побрахте там горе тази турбина предвид захващането и даунпайпа й,а и всичко друго минава отгоре и много се виждат работите,ама то зависи кой как му харесва.

А иначе кой модел е турбината или от какво Ево е?

събира се без проблеми :) ... аз исках да е доло и да не се вижда нищо но се оказа "МАЛКО" по-трудно за изпълнение ... турбината си е TD05-16G по спомен от ЕВО7

вече и навъртях 4-500км. и може да се каже че съм доволен ... иска малко настройки още но сега няма време ... по нататък ще видим какво сме свършили на диното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събира се без проблеми :)/>/>/>/>/> ... аз исках да е доло и да не се вижда нищо но се оказа "МАЛКО" по-трудно за изпълнение ... турбината си е TD05-16G по спомен от ЕВО7

вече и навъртях 4-500км. и може да се каже че съм доволен ... иска малко настройки още но сега няма време ... по нататък ще видим какво сме свършили на диното :)/>/>/>/>/>

Хах както до сега нямаше и едно 1.8Т с Митцу турбинка,сега взеха да никнат като гъбки :lol:/>/>/>/>

:D/>/>/>/> Моята пък я сложихме от долу, защото беше по-лесно за изпълнение и по-скрито като сетъп. Имаш ли снимки на колектора? А за другите турбинки от снимката-имаш ли ги налични и някво инфо за тях(най-крайната да не е от Ево 9)?Дано да я настроиш скоро и да може да сравним някои данни :zustimm:/>/>/>

П.П. Vizor по-нагоре спомена,че тавана на твоята не бил 360 к.с. та дали си сложил от Ево7?!

Редактирано от elfa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турбините са една маса тея 16г-та ..

Моята е от ево4 (9T), неговата не знам от какво ево е, но не е 10.5Т, а я по-голяма от моята и има една при него дето е 10.5Т :D

Иначе перките освен на 9-тките нагоре са едни и същи.. само хаузингите са различни..

П.П. Прав си.. бая се навъдихме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТИ не знаеш колко е :D

http://bbs.scoobynet.com/general-technical-10/448392-vf34-turbo.html

http://forums.evolutionm.net/engine-turbo/197890-mitsubishi-oem-turbo-specifications-including-flow-rates.html

Вие дейтабейсите за гуугъл чували ли сте :D

П.П. само забележи у субару форума има същия киртак като тебе :D

Хората пуснали графики.. либри млибри всичко.. и един се е намерил да попита после:

urviepie: Which turbo is best ?

Редактирано от Vizor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Здравейте, извинявам се че пиша във толкова стара тема, но ми стана интересно и се регистрирах моментално. Та, не знам кой модел колко поддържа, аз се сдобих с TD05HR 16G6 10.5 от ЕВО 6 която е работила, перфектно и без проблем на 383 коня. 

Ще се омеше с добре подкрепящи компоненти без отваряне на двигател, за момента.

На 1.8T 210HP

Търся и искам таван от 350,

плюс, свобода нагоре. Всичко да е в минимални граници, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...
На 8.12.2012 г. at 15:34, MSextra написа:

Ето малко снимки от колата която реших да си направя за ежедневно каране и ходене на работа ... целта е около 300кс. и всичко да работи перфектно (климатици и т.н.)

Отворен съм към критики и коментари :)/>

Така изглеждаше в началото ... абсолютно сток :)/>

/> post-58404-0-89723100-1354973379_thumb.jpost-58404-0-23443400-1354973506_thumb.j

Имам върпос относно колко излезе вс като цена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...