Jump to content

Механизъм на чистачки за А6


Recommended Posts

Някой имал ли е проблем с чистачките на А6. Супер бавно се движат като се пуснат, независимо на каква степен се пуснат. Някои колеги казват че можело да се оправи с чистене и смазване само, други казват че трябва да се сменя механизма. Някой имал ли е този проблем и как го е решил. Механизма в Порше БГ струвал 360 лева и се кача мин. 4 дни доставка и след това се записва час за ремонта. Някой знае ли от къде могат да се намерят и по евтини.

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си алтернатора преди да се занимаваш с механизма, защото моите движиха бавно, когато не бачкаше нормално той.

П.С. Кво общо чистачките с масла, гуми и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си алтернатора преди да се занимаваш с механизма, защото моите движиха бавно, когато не бачкаше нормално той.

П.С. Кво общо чистачките с масла, гуми и т.н.?

Между другото другото на мен ми свети лампичката с акумулатора 30-40 секунди по дълго преди да огасне след палене. Всички останали гаснат веднага. Един пич от форума каза че най вероятно може да има нещо на алтернатора и ти си втория човек ми го казва и наистина може да се окажеш прав, дано. При тебе като си го оправи, оправиха ли се и те

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен алтернаторът не работеше добре защото тъпите жабари бяха правили някакви гаври с ел. инсталацията. Какво чудо беше докато се открие, че са вързали грешно два кабела няма да ти разправям. При мен даже беше откачена лампата на акумулатора.

Водил ли си я тая кола на диагностика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега xetrix би ли ми обяснил, какво общо има тази тема с консумативи, гуми, масла и горива форума, където си я пуснал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...