Jump to content

Recommended Posts

Даа, излагат се HTC от края на 2011, но имат и отлични попадения с някои модели. Обаче премиума им куца. Затова ги смених със Самсунг. Не, че те нямат проблеми, но чувството ми за обща удовлетвореност от продукта за момента при тях е най-високо. Минавайки от S3 към S4 си мислех, че няма много смисъл, но не е така. S4 има няколко изключително удобни и уникални функции и работи стабилно. Удовлетвореността ми от него е толкова висока, че спрях да флашвам, модвам и т.н. Ползвам го абсолютно стоков.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче премиума им куца. 

 

Защо да им куца, One е страхотно устройство!

 

Иначе и те почнаха да изкарват някакви "нови", неадекватни устройства с по 6 инча дисплей, но пък кво толкова - нека има избор  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nexusae0_unnamed-130.png

Официална снимка на Nexus 5 от Google Play Store! Потвърдено e, че 8GB е минало, а 16GB започват от 349$ в Американския Play store. 

 

http://www.gsmarena.com/nexus_5_appeared_again_this_time_in_the_google_play_store-news-7003.php

 

Лично аз се радвам, че са решили да направят статус и нави бара прозрачни. Просто е доста по-красиво така и е една от причините да ползвам къстъм ромове, но с този Андроид може и да си пердаша сток. Подробности около КitKat засега обаче няма.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за читав Task Mаnager? Да си почистя новият телефон от активни приложения, че батерията започна много бързо да пада.

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам за читав Task Mаnager? Да си почистя новият телефон от активни приложения, че батерията започна много бързо да пада.

 

 

С какъв телефон си, той трябва да си има вграден...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си в менюто на батерията кои приложения колко % ток са изяли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече занулих всички програми с Advanced Task Killer и един рестарт. Ще пиша след някой ден наблюдение от къде идва това драстично падане набатерията не може да изкара и един ден без да изпиука. До онзи ден 2..4 дена, като най-често около 3 дни изкарваше без пуснати глупости. само като телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някое приложение да се е бъгнало и да ти точи батерия, виж както гризли ти каза. Ако нещо - Force stop!

 

А на С4 ти отваря вградения мениджър като задържиш home бутона. Мисля, че си има и kill all.

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега след вчерашните процедури, след около 24 часа от тях, съм на 89% батерия, няма нищо общо с еднодневното падане на батерията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега след вчерашните процедури, след около 24 часа от тях, съм на 89% батерия, няма нищо общо с еднодневното падане на батерията.

Полезно е приложението и решава проблеми.

Прегледай приложенията, които имаш качени и махни ненужните.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги,спрял съм се на този модел тел.-

LG OPTIMUS L5 II E460

всякакви мнения и препоръки ще ми бъдат полезни,относно поддръжка,игри и тем подобни работи?!или евентуално да се ориентирам към друга марка,бюджета не е много голям 400-450лв.?мерси на отзовалите се! :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера рових за евтини телефони в ибей.

Ето това е интересно предложение.

 

Не знам дали ще държи 3G у нас.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера рових за евтини телефони в ибей.

Ето това е интересно предложение.

 

Не знам дали ще държи 3G у нас.

наиграх се с тия тамагочита,имах некво бледо подобие на нокиа и не съм очарован!предпочитам нещо по-марково пък макар и нисък клас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би Галакси С2 плюс?

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако няма да се играят игри на телефона е безсмислено да се купува оригинала . 

репликата на галакси 4 е 300 лева чисто нов с две батерии и две сим карти и на бенчмарк дава по високи стойности от С-2 .

даже може и на по малко пари да се намери , но трябва връзка с вносител . 

и е с джели бин 4.2.2 .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би Галакси С2 плюс?

да,не е лош и този ще го погледна на живо дали ще ми пасне!мерси колега!а до другия колега,няма да играя постоянно игри но все пак-при повече свободно време.....!

Редактирано от luboaudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,не е лош и този ще го погледна на живо дали ще ми пасне!мерси колега!а до другия колега,няма да играя постоянно игри но все пак-при повече свободно време.....!

Погледни Алкателите, хич не са лоши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внимавайте с китайските томагочита, защото масово 99% са с 3G модеми на 850/2100мхц и няма да имате обхват. В България операторите работят основно на 900мхц и по- малко на 2100. Като тенденцията е към 900 като по-чист и пробивен сигнал.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напъни се още малко и си вземи LG Optimus 4X HD P880! Той е около 480-490лв. HTC One S и той е някъде там, HTC Sensation е към 450...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...