Jump to content

Recommended Posts

Аз на см11 ползвам expanded desktop, при която 3те бутона са скрити и си ползвам целия екран, а когато ми потрябват слайдвам отдолу дето седят по принцип и се показват, после пак се скриват и така. Много удобно.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с липсата на хардуерен бутон е мега тъпня :( Абсолютно съм съгласен с всяка буква, която Мечо описва като недостатък и съответно предимство. 

 

NFC има много хитринки, които могат да се ползват. Например едни малки жетончета, които си ги програмираш какви функции да задават на телефона когато ги допреш до него. Примерно на нощното шкафче едно - хоп, сетва аларма, слага тих режим още ала-бала. Едно в колата - хоп, включва bluetooth, връзва се към хендсфрито. Не е нужно да го мислиш ти. Отделно фотоапаратите с вграден NFC се кефят да раздават снимки директно на телефона или ти позволяват да ги командваш през него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите дойдоха с телефона.

smarttags-main-image-620x440.png

В ибей го има комплекта по 5-6 долара.

Иначе можеш да си ползваш картата за градския транспорт/метрото. Познава я телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За ибей знам, че има, питах за тука. Никъде не съм виждал.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.securitybulgaria.com/bg/karti/bezkontaktni-karti/nfc-13-56-mhz-bezkontaktna-chip-karta-kluchdurjatel-za-dostap.html

От форума на андроид.бг твърдят че работят. Не съм пробвал лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, аз имам следния проблем с моя таблет самсунг галакси таб 2 Р3100

Когато ползвам мобилна мрежа и батерията падне към 50 60%  започва да губи обхват, все едно няма сим карта зачерква лентите с обхвата. На режим wi fi си бачка няма ядове. Дадох му хардресет, но положението пак е същото. Всичко по таблета е във фабрично състояние както е купуван от виваком дори е още в гаранция. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам.... и в/без  режима пестене на енергия все същото

Редактирано от maximoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде да си сваля актуална версия на Sygic, че ме мързи да ровя? Ще го слагам на SGS4 ако е от значение

 

Мерси предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде да си сваля актуална версия на Sygic, че ме мързи да ровя? Ще го слагам на SGS4 ако е от значение

 

Мерси предварително!!!

В замундата има актуална и работеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Има ли някое приложение за андроид, което да прави клипове подобно като GOpro , т.е. с по широк ъгъл или лещовидно? Не знам как точно да го обясня този ефект?
Мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

super amoled  или  TFT дисплей ?

И осезаеми ли са разликите ?

За мен са осезаеми - амоледа има много грешни цветове, но се вижда по-добре на открито. 

Казват, че (теоретично) има и по-ниска консумация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Има ли някое приложение за андроид, което да прави клипове подобно като GOpro , т.е. с по широк ъгъл или лещовидно? Не знам как точно да го обясня този ефект?

Мерси :)

Мисля си, че камерата трябва да е такава, т.е. с такава на телефон не става.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен са осезаеми - амоледа има много грешни цветове, но се вижда по-добре на открито. 

Казват, че (теоретично) има и по-ниска консумация.

Не са точно грешни, а по-наситени (последните поколения на Самсунг имат режим, който един вид ''потиска'' въпросната наситеност).

При АМОЛЕД-а имаш един голям плюс - ''безкраен контраст'' и черното е черно, а не по-тъмен тон на сивото. 

Линк към Wikipedia (англ.) относно AMOLED технологията: http://en.wikipedia.org/wiki/Super_AMOLED#Marketing_terms

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е TFT трябва да е IPS. Мисля че амолед  харчи повече от ТФТ-ИПС и вероятно ИПС се вижда по-добре на слънце.

В амолед технологията всеки пиксел свети сам докато ИПС има задна подсветка. Съответно амолед не може да "надсвети" слънцето. При ИПС слънцето донякъде подпомага подсветката и това би трябвало да дава по-добра видимост на слънце.

 

 

benzinovfen, на 22 Apr 2014 - 18:05, написа:

Здравейте. Има ли някое приложение за андроид, което да прави клипове подобно като GOpro , т.е. с по широк ъгъл или лещовидно? Не знам как точно да го обясня този ефект?
Мерси

Ъгълът на снимане зависи от обектива а не от софтуера. Ако искаш да изкривиш образа вероятно може да се намери ефект "рибешко око" но това няма да увеличи ъгъла а само ще изкриви образа.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новият SuperAMOLED дисплей на S5 поставен до LCD - http://blog.gsmarena.com/samsung-explains-new-tech-behind-galaxy-s5s-super-amoled-display/

 

Това към колегата Кадиев относно разликите.:-)

Редактирано от Thor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...