Jump to content

Recommended Posts

Пренасочването е функция на ГСМ мрежата а не на телефона. Пренасочените разговори се таксуват за номера от който се пренасочват като изходящи.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Android 8.0- Oreo , за Samsung Galaxy S7 edge. Тези дни мисля да го пробвам.

https://www.google.es/amp/s/www.xda-developers.com/samsung-galaxy-s7-edge-android-oreo-samsung-experience-9/amp/

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, каква неописуема радост ви е обзела. Очаквате нови бъгове с нетърпение ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самсунг са спрели ОТА ъпдейта на С8 по неизвестни за сега причини.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В смисъл такъв, временно е спрян, не завинаги, недей бърза със заключенията.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблемос на сегашния телефон нямам и не знам даже дали/кога ще пускат ъпдейти.

Предполагам хората чакат заради нови шаренийки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

На мен ми е по-интересен 9.0 Pi с тоя "Project Treble", в който засега слуховете са, че гнусмас, онеплус и др. нЕма да Очастват... :huh:

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също нямам никакви проблеми и очаквания. Предпоага се, че всяка нова версия е по-добра от предходната и затова си я чакам :)

Горното обаче си е само предположение, особено след уникалната 11-ка на ябъл...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Project Treble стартира с 8.0 . Не виждам защо Самсунг и компания да не му се кефят?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

галаксито както е сега е без бъгове. Готин ъпдейт за него би бил да прави портретни снимки (с пикселския софтуер) или да снима 4к@60 кадъра. Всичко друго му е на върха на технологията.

 

Ъпдейта към Орео се бави, защото му намерили някакви бъгове и са го изчистват.

 

И требъл ще вкарат, ако не самнянг, то XDA ще го нагласят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ole написа:

Project Treble стартира с 8.0 . Не виждам защо Самсунг и компания да не му се кефят?

Самсунг няма да го въведат с Орео. Причините се предполага, че са свързани с допълнителната нужда от разработване и тестове, за да го интегрират в телефоните си. Едно плюс също се отказаха по тези причини. Почти всички производители също пускат Орео без тази му възможност. Общо взето отрязаха единственото положително нещо в цялата версия на Андроида. С8 и + са потвърдени, че няма да го получат. Не бих се надявал на другите модели, щом топ моделите са останали извън полезрението. Има около 10-тина модела смартфони, които са съвместими с project treble.

 

Някой помни ли каква беше стартовата цена на С8+ в България, без договор? Наскоро четох, че С9+ ще е по-скъп от предшественика си, а покрай слуховете, ми се превърна в сериозен интерес.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Project Treble е задължителен за всички устройства, които излизат на пазара с Android Oreo out of the box.

Тоест S9, HTC U12, LG както го нарекат там и т.н ще са вече с Treble.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРеди да  успея да тествам Орео,  си направих  ''натрошен шоколад"  и сега трябва да си избирам нов модел телефон или пак същия (S7 edge)  Ако някой се сеща за подобен , като задължително условие да е с преден сензор за отпечатък, да подсказва...физическите бутони също са предимство...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатяги,

може ли във Viber да се ограничат обажданията само до определена група, нещо като favourites?

Вчера гледах и не намерих такова нЯщо..

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано съм раздвоен за позицията на сензора. На Нексуса ми беше отзад и ми беше супер удобен, при взимане на телефона от маса или вадене от джоба пръста неусетно ми е точно където е сензора. Но пък като седи на маса и искам да го отключа трябва или да го взема или да ползвам патерна. На самсунга ми е една идея по-неудобен, защото има не малък % пъти дето не си слагам пръста така, че да го разчете и трябва да го намествам, докато на нексуса е кръгъл и има малък ринг около сензора и просто няма грешка...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...