Jump to content

Recommended Posts

On 3/26/2018 at 11:47 AM, HannoSLM said:

епъл са наистина уникални, всеки бъг го превръщат в feature. И кокошките хукват да се радват, все едно си им хвърлил трохи в курника.

 

а това за фейсбук по-конкретно е толкова безсмислен пост, че чак ми е мъчно за хората, които му се кефят .....

 

Хейтиш, защото нямаш пари да си купиш и те е яд :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих, че андроид е само за "бедните" и трябва не само да имаш пари, но и нерви да се редиш на опашки и пр., за да имаш честта да си един от първите богоизбрани (невероятна чест и гордност), които ще се докоснат до новия модел на бижуто :flehan::wall:  След придобивката, задължителна традиция е да се празнува с цялата рода този незабравим повод.

 

:hilezh:

 

Новия уявей P20 Pro изглежда звяр. Нямам търпение да качат малко сравнения с неговите камери и С9+. Даже не мога да си представя какви снимки ще прави - казват, че 4 сек long exposure снимки можел да прави ..... докато го държиш в РЪКА!? Това да го видя, ще ми е трудно да го повярвам ...... Китайците яко напредват с иновациите, скоро и епъл самнянг едвам ще се вместват в топ 5 на производителите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, HannoSLM написа:

 Китайците яко напредват с иновациите ...

 

И с цените ...  https://www.amazon.de/Smartphone-interner-Speicher-Android-Exklusiv-Schwarz/dp/B07BLYYHL1/ref=sr_tr_1?ie=UTF8&qid=1522221256&sr=8-1&keywords=huawei+p20+pro&dpID=41elyNhkkCL&preST=_SY300_QL70_&dpSrc=srch

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От друга страна - имат си модел в три сегмента - около 700, 1300 и 1800 леа :)

Мен лично не ме влече фотографията и ако си търся такъв телефон, бих заложил на п20, без про.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, goshevv написа:

От друга страна - имат си модел в три сегмента - около 700, 1300 и 1800 леа :)

 

Пропуснал си баш голямата брадва ... B)https://www.anandtech.com/show/12590/2220-usd-smartphone-the-porsche-design-huawei-mate-rs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва лимо верно изглежда евтино. Няма да се изненадам, ако на някой краштест се смачка до задния багажник :hilezh:

 

уявея с тоя ноч е отврат фейл. Не мога да си обясня защо са го сложили, като всички го хейтят вече от половин година :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/26/2018 at 10:26 AM, HannoSLM said:

@theuser

със сигурност това е фейл, но не толкова голям, колкото Siri да ти чете нотификациите при заключен телефон ..... страшна и непробиваема сигурност :flehan:

 

Можеш ли много моля да обясниш малко в детайли този фейл, че не съм сигурен, че те схващам напълно. Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 minutes ago, Wizi said:

 

Можеш ли много моля да обясниш малко в детайли този фейл, че не съм сигурен, че те схващам напълно. Мерси.

ето:

 

или за по-кратко тук:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз го виждам по този начин:

- нивото на сигурност ми е компроментирано, ако позволявам на Сири да работи при заключен екран

- всичко ми е окей, ако изключа Сири да сработва при заключен екран, губейки я като функционалност докато не отключа телефона

 

Бъркам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://infosec.rm-it.de/2018/03/24/ios-camera-qr-code-url-parser-bug/ :nixweiss: След андроидските проблеми със сигурността, сега и ios изгря.

Какво му отдавате толкова значение и време на тоя P20/Pro?:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,малко помощ. Как да си видя контактите в СИМ картата, сложена в Xiaomi note 5a. Ако се опитам да запиша нов контакт ми дава избор само между профила в Гугъл и телефона.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/28/2018 at 1:13 PM, goshevv said:

Много ли си сигурен ? Имал ли си такъв телефон ? И в случай, че отговорът е да, какво не ти хареса ?

 

23 hours ago, goshevv said:

А защо да не му отдаваме ?

 

Да нямаш акции в дружеството, че се засягаш така?

Нямал съм и не смятам да имам, на цената на С9+...

Ако утре дачия искарат лимузина ще си я купиш ли? На цената на новата А8-ца? Аз не бих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам акции в нищо, но обичам когато говоря за нещо, то да е на някаква основа.

Имал съм телефони от марката и мога да дам обективно мнение, а ти даваш мнение на база ежк, което не е релевантно по никакъв начин.

И как точно реши, че марката е по-малко качествена от самсунг и епъл ? Цената могат да направят колкото решат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм решил, казвам, че на тази цена няма и да ги пробвам. 

Пак те питам: Имал ли си дачия(може да се замени и с Шкода)? Ще си купиш ли тяхна лимузина на цената на новата А8-ца?

 

За да може една марка да продава на такава цена трябва да е направила 3-4-5-6 топ модела, които да са съпоставими и дори по-добри от конкурентите, които правят такива модели от 10+ години. Няма как хуавей да искарат първия си топ топ модел и той да е по-скъп от Самсунг. Поне моето виждане е такова :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената на лимузините не виждам какво общо с темата и затова не смятам и да отговарям.

Всеки е свободен да ползва каквото реши, а производителят, от своя страна, да определя цената :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sweep,  иЗкарват ;) Иначе съм на мнение, че всички производители на телефони, решиха да правят "флагмани" на безбожни цени. 900€ за тъп телефон, няма нужда мисля аз. 

P.s. Написано от Huawei P8lite за съкралната форумна сума(300лв.) :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@goshevv, ползвам го като пример, за мен Хуавей не е премиум марка, за която бих дал толкова много пари. 

@CATAHATA, това ще си го запиша някъде, незнам защо, но поне за 3-ти път го пиша със С :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ole написа:

Еми в настройките на телефонния указател?

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

От там не става нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, sweep said:

@goshevv, ползвам го като пример, за мен Хуавей не е премиум марка, за която бих дал толкова много пари. 

Както казах - всеки има право на мнение.

Само да сме ясни за цената - Галакси с9+ излиза в момента над 1700 лв.

Хуавея излиза месец и нещо след него - идва на 1800 лв. Кое е неразумното, още повече, че явно по отношение на камерата ще сгази самсунга ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...