Jump to content

Recommended Posts

Момчета дайте съвет за апарат до 1000 лева, хич ме няма в материята, но се търси с размер не повече от 5", с радио и 3.5 мм. жак.

Сатаната, "сАкрална";).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Galaxy S8, Xiaomi Mi Mix2 - това бих гледал лично аз.

П.С. видях сега за размера ... явно няма да станат :)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИКО, като мой човек ще те уредя за далеч по-скромна сума: http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/55390/xiaomi-redmi-4x.

Телефонът няма недостатъци според мен.

 

P.S. Радвам се, че вече си понапреднал с правописа, даже правиш и забележки...:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 minutes ago, HannoSLM said:

за сега, както се вижда на повечето ревюта, снимките с P20 pro са ужасни - размазани, без острота, със супер студени и не точни цветове .... общо взето за пореден път е страшен фейл в това отношение. Това според мен се дължи на псевдо 40 мегапикселовата технология, която нокиа се опитаха да вкарат преди години, но се видя, че не става за нищо.

 

Самсунг, каквито и да са, до сега никой не може им бие флагманите по камера - мачкат всичко наред и то с много. 

Не те разбрах нещо, опитай пак - https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма ти вярваш ли му на това ве ламер? Сигурно вярваш и че камерите в уявея са от Лейка, всяка по 2-3 бона, но все пак те са събрали 3 такива в телефон за 1500 лв :hilezh::steinigung:

 

гледай ревюта в ютуб, тоя dxomark е тотален провал и дават висока оценка за безсмислени неща, както и за този, който си плати.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, NIKO написа:

Момчета дайте съвет за апарат до 1000 лева, хич ме няма в материята, но се търси с размер не повече от 5", с радио и 3.5 мм. жак.

Сатаната, "сАкрална";).

Стига лъга жИната че ти е гоУем. :). Ето 5,5 инчови модели http://tmobibg.com/xiaomi-mi-note-3-64gb-6gb-ram-mi-note-3-64 и по тънката версия http://tmobibg.com/xiaomi-redmi-note-4x-qualcomm-625-64gb-4gb-ram-xiarn4x-64gb-qualcomm. Има и алтънбаш и пинкалтънбаш. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладур, искаш ли да не ме квалифицираш ? 

Някак ревютата в този сайт са признати, а ревютата на ноу нейм Ханко не ми вършат работа, асимилираш ли го ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@NIKO Toва също изглежда много впИчатляващо - http://tmobibg.com/xiaomi-mi-mix-2-dual-sim-64gb-6gb-ram-mi-mix-2-64. До колкото съм чел завода на тия юнаци от Шаоми бил срещу тоя на апъл и моделите им са много идентични, да не казвам еднакви, метален корпус, стабилна изработка....

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

19 minutes ago, goshevv said:

Сладур, искаш ли да не ме квалифицираш ? 

Някак ревютата в този сайт са признати, а ревютата на ноу нейм Ханко не ми вършат работа, асимилираш ли го ?

само последно ще ти кажа, да погледнеш снимките в това ревю и сам да се загледаш колко са студени в сравнение със снимките от другите телефони тан - това значи грешни цветове и нереалистична представа за сцената. На каката с оранжевото шалче, кожата ѝ е лилава на снимката с уявея :steinigung:

 

ако потърсиш информация в интернет, ще видиш колко оплют е този сайт и как всичко е направено с маркетингова цел. За това ти казвам, да гледаш филмчета в ютуб, където ти показват сравнение на снимки една до друга, за да можеш сам да си направиш изводите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HannoSLM написа:

И като не разбираш, не се хвърлят пари, защото в твоя случай ще бъдат хвърлени на вятъра и няма да оцениш и 20% от това, което различава един телефон за 1000 лв от такъв за 300.

Юнак, ти на чужди пари сметка не дръж, а свойските си "съвети" си ги сложи на тъмното място, много свободно го даваш нещо последно време.

 

 

 

Е че големичък си е, ко да я лъжа:lol:, мерсаж за линковете :zustimm:

Just now, martinich написа:

Стига лъга жИната че ти е гоУем. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

45 minutes ago, HannoSLM said:

само последно ще ти кажа, да погледнеш снимките в това ревю и сам да се загледаш колко са студени в сравнение със снимките от другите телефони тан - това значи грешни цветове и нереалистична представа за сцената. На каката с оранжевото шалче, кожата ѝ е лилава на снимката с уявея :steinigung:

 

ако потърсиш информация в интернет, ще видиш колко оплют е този сайт и как всичко е направено с маркетингова цел. За това ти казвам, да гледаш филмчета в ютуб, където ти показват сравнение на снимки една до друга, за да можеш сам да си направиш изводите.

Има един тънък момент, който постоянно ти се изплъзва, но май е разбираемо.

Не може да разбирам от всичко и когато правя избор, се доверявам на хора, които очевадно разбират повече от мен. Това, че симпатизираш на някаква марка, си е лично твой проблем. По същата тая твоя логика мога да потърся и ревюта, в които възваляваният от теб телефон е представен много зле, сега схващаш ли най-накрая накъде бия ? 

Затова - използвай си каквото решиш и когато се научиш да комуникираш нормално с хората, може да се върнеш и пак да опиташ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ханко откак Huawei изместиха S9+ от първото място , не вярва вече на DxOmark :hilezh: и пак продължава да говори празни приказки, че Leica   нямали нищо общо с камерите на смартфоните на китайците...Като цяло камерите на смартфоните са зле , въпреки ,че са скъпи , но все пак стават все по-добри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа- от около месец съм с ХуяВей Mate 10 lite- мнооо приятно съм изненадан от телефона !

Добър дизайн, приятен дисплей, добре държаща батерия и най-вече доста добри снимки(най-вече при снимане навън). Прост пример- милото има С8+ и снимките на Хуавея й харесват повече.

Определено препоръчвам модела в ценовия диапазон 550-600 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3/30/2018 at 9:04 AM, NIKO said:

Момчета дайте съвет за апарат до 1000 лева

Samsung S7 си остава най-универсалния апарат за смешни пари.

Прахо и водоустойчив. Малък корпус. Стабилна изработка. Официален сервиз на високо ниво.

Не ставаш бета тестер на китайски програмисти.

Камерата е клас, който китайците могат да бият евентуално в двойно по-високия ценови клас. Като бързина на автофокуса продължава да е уникална.

Супер батерия, при ниско тегло.

ОЛЕД дисплей без забележки, възможност за две сим карти, възможност за карта с памет, "стандартен" USB порт (аз имам Type C и продължавам да имам проблеми със зареждането при пътуване).

Никакви проблеми с надеждност, ремонтопригодни (с изключение на edge версията). Безкраен избор от аксесоари.

Ако перефразирам Кристиан Менцел, който обяснява защо може някой да си купи Форд вместо ГТИ - единствената причина да не предпочетеш този самсунг е, че не искаш този самсунг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минуса му е че вече е две поколения в миналото.  Има и S8, скоро излезе и S9

 

А и си остава скъп - 700 лева за телефон на 2 години.....

Редактирано от Audi_FeN_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но за сметка на това е с универсален дизайн и не могат да те разпознаят, че си със стар телефон.

Любопитен съм - кой модел дава повече за 700лв и какво хубаво има в това да имаш нов китайски телефон от среден клас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе като ги сложиш с7 и с8 един до друг, единия изглежда модерен, а другия си бие на 2014, мaни ти универсалния дизайн. Универсален, ама ретро. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз на негово място бих взел примерно нокия 5. 

300 лева, вължебната форумна сума. :lol:

8 ядра, две карти, 5 инча, не е голям, не е бавен, с един от последните андроиди е, красив е, евтин е и ще върши идеална работа за АКБ, фейсбук, вайбър и игрички в кенефа. 

 

И андроида е чист и неопетнен, не са го пипали потни жълти ръчички, били те китайски или корейски. :hilezh:

 

Е сигурно на бенчмаркове самсуняка ше вади повече точки. Ама на кой му пука. За ежедневно ползване е все тая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29 Март 2018 г. at 12:19, gibonass написа:

Колеги,малко помощ. Как да си видя контактите в СИМ картата, сложена в Xiaomi note 5a. Ако се опитам да запиша нов контакт ми дава избор само между профила в Гугъл и телефона.


 

Аз го оправих с ап-че от плей магазина.

Правиш ги на vcf файл с програмата и после ги прехвърляш в телефона.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е за жената, а тя е на принципа "каквото ми вземеш, това ще е!", така че стар, нов, с или без дизайн фактите са красноречиви:zustimm:.

Аз като съм с хътъсъ М7 да не би да съм ретро:lol:!

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...