Jump to content

Recommended Posts

1690 лв. е най-евтиното, което ми излиза на мен, от магазин с гаранция - 64 гб, базовият.

Ако броиш съмнителни обяви от олх или нещо подобно, е друг въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алиекспрес не е съмнителен сайт. Ето ти запечатани въйфони - https://www.olx.bg/ad/apple-iphone-x-64gb-space-gray-CID632-ID7Fw8m.html#48ebc126c5https://www.olx.bg/ad/iphone-x-space-grey-64gb-nerazpechatvan-CID632-ID7kL8w.html#48ebc126c5https://www.olx.bg/ad/prodavam-apple-iphone-x-64gb-nov-CID632-ID7x5pW.html#48ebc126c5. Как се ползва гаранция на ксиаоми от алито в България? Гледам ми3-то не е уотъррезист и няма фейс айди. За операционната система е ясно коя е по добрата. С други думи копнали са от тук от там и са докарали продукт и цена почти като на ябълката.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глей са, не съм тръгнал да хваля нито едното, нито другото. Казваш 1400-1600 и ми даваш обяви от олх. Несериозно е. И двамата знаем кой телефон ще е бъде по-евтин от двата посочени. Цената, която ти дадох, е от магазин в България, срещу който може да сигнализираш, ако не ти изпълни условията по гаранцията.

Който харесва айфон, ще вземе айфон и обратното с китаеца. Така че колкото и да се пънеш, олх си остава долнопробна сергия с наличие предимно на измамници. Мерси за обявите, ама не, мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз каквото трябва съм си купил. Ти каквото искаш си купи, но да ми даваш за пример слушалка от алиекспрес и да се мусиш на неразпечатан айфон от ОЛХ с гаранционна карта към физически БГ магазин, не говори добре за теб. Питах те ако фъсне ксаомито от али-то как ще му ползваш гаранцията, не ми отговори. На айфона отиваш в креатив и ти го сменят. За последната година съм купил 3 ксиомита и 1 айфон. Мойте 5 стинки са че ксиоми за 1000-1200 лв. купено от Китай е недобра покупка. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега върни се по-нагоре да погледнеш кой даде линка към алиекспрес, щото нали трябва винаги да си прав :)

Нито се муся, нито се оплаквам. Въпросът беше кое ще е по-евтино от двете и мисля, че и двамата знаем отговора.

Какво говори добре или зле за мен, не мисля, че те засяга. Със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога си прав, прав си, кривчо. :hilezh: За по евтиното съм съгласен, но не е чак толкова по евтино. Лично мнение :bia:. Мир.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е малко по-евтино бе човек?

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_x-8858.php

560$

Отделно сравняваш телефони с една година разлика. Що не го сравниш с XS Max? Реално това е конкурента тази година.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах. 560 $ са  1000 лв., ако платиш мито и ддс ще отиде още нагоре. Получаваш апарат без гаранция, без фейс айди, не е водоустойчив и с ОС която не се знае ще има ли и ако да до кога подръжка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го похвалих какво написа преди за фотоапаратите и стана една...

 

Иначе е прав за купуването на скъп китаец от Алиекспрес. Да се оставят 1000 камъка за телефон в Алито си е сепуко. Най-малкото, дори да имаш гаранция, това са месец-два в посока за ремонт или подмяна. Фейс ИД на мен лично не ми е фактор при покупката, нито го ползвам на Самсунга, водоустойчивост за пръв път имам на телефон, но с никой от предишните съм нямал проблеми, нито е заливан или падал във вода.

И в тоя ред на мисли, Солитрон продават уж вече повече техни модели, обаче цените им са пълен смях. Не знам кой би пазарил нещо от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, s7r3l0k написа:

водоустойчивост за пръв път имам на телефон, но с никой от предишните съм нямал проблеми

При евтините апарати/марки, търговците често отказват гаранция с довода, мокрен е. Фейсайди-то го дадох за пример като нещо, което го няма в ксиомито, нищо че е цяла година по ново. За подръжката на ОС никой нищо не каза, при айфон е ясно, модели на 4-5 години се поддържат. 

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейсайдито при айфоните ми харесва, добре са го направили, нооо пак си предпочитам с пръстчето да си отключвам. Някак по-интуитивно ми е.

Поддръжката на тези китайци много хора казват, че е повече от добра, ежемесечни ъпдейти, ала-бала, не знам, не мога да кажа от първо лице.

Нещото, което ме подразни наскоро при епълците е, че на телефон за над 2 хиляди лева не можаха да сложат адаптер за бързо зареждане - имало, ама отделно да си го купиш. Ба го, митре ле !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-старото ми Шаоми е редми ноут 3 про - работи безупречно, ъпдейтва се много по-често от С8цата, даже му дойде ъпдейт за МЮИ 10. На епъл поддръжката не може да стъпи на малкото пръстче на тази на Шаоми, като ъпдейти и нововъведения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах. 560 $ са  1000 лв., ако платиш мито и ддс ще отиде още нагоре. Получаваш апарат без гаранция, без фейс айди, не е водоустойчив и с ОС която не се знае ще има ли и ако да до кога подръжка. 

По-добре спри да пишеш в тая тема, няколко пъти ти се каза, че говориш с промития си мозък само небивалици.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@oleБакшишче не си ти човека който ще ми каже къде да пиша. 

преди 40 минути, s7r3l0k написа:

Китайците си имат перфектна поддръжка, сума ти народ до казахме.

Дай пример с 4-5 годишно ксиоми и последен андроид. 

преди 46 минути, goshevv написа:

Фейсайдито при айфоните ми харесва, добре са го направили, нооо пак си предпочитам с пръстчето да си отключвам.

Ако ще е с пръстчето, отзад както е при ксиоми ми е по удобно, отколкото отпред както при айфона. За зареждането, взех си безжично и нямам проблеми с баКтерията.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12/5/2018 at 4:39, ole написа:

 

Взех си преди няколко дни Xiaomi Mi A2.

А е само 3000mah. Снима учудващо добре на тъмно. Да, далече в от топ телефоните, но струва 250$, а не 1000.

 

Аз загледах Mi A2 lite, заради по-голямата батерия и по-малки размери спрямо А2. Има ли отзиви за него как се представя, камерата не ми е важна, по-скоро батерия и размери.
Ще замени служило вярно над 3 години Oneplus X, като все още не искам да мина към модерните notch § сие елементи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вече заради ноча не спрях на А2, вместо лайта. Нямам представа как е другия, ама с по-икономичен процесор и с 1000mah по-голяма батерия трябва да е добре от към батерия.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/6/2018 at 11:37 AM, martinich said:

 На айфона отиваш в креатив и ти го сменят. 

Това може да се случи в някой Applestore.

В България са премиум риселъри. Ремонтира се до последно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, robobug написа:

Applestore.

Три такива има на една ръка разстояние. На ксиаомито де им е сервизЯ, официалния?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Xiaomi си имат официален вносител за БГ (за разлика от Епъл, където има само риселъри на унгарска фирма).

Вносителят е Солитрон и си има и официален сервиз...за легалния внос разбира се.

Гаранцията е 2 години (за Епъл е една), моделите са сертифицирани за Европа и мрежите на операторите (за разлика от неофициални внос и неизвестните изгодни марки) и се предлагат и от операторите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...