Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, robobug написа:

Вносителят е Солитрон и си има и официален сервиз..

Вносителя солитрон предлага ли коментирания модел? Всичко телефони в България, продадени на физически лица са с две години гаранция. Ти сериозно ли си мислиш че апъл не е сертифициран в Европа, че изтъкваш това като предимство на жълтите? Аз не съм чувал за китайска и глобална версия на ябълките, при ксиоми е различно и какъвто ти е късмета. 

преди 30 минути, Cornu©opia написа:

На тия жътлтурки ме привлича само Xiaomi POCOPHONE F1

Ако се вземе за около 500 леффа - това ще да е.

Това им е идеята на тия жълтури, крадат от апъл и продават на половин цена. Доближат ли цената на ябълките никой не ги иска.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ole написа:

Човек спри се...

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Aко може по темата и с факти. 32 млн. продаден слушалки, от тях 1,1 млн. от тия които са близки като цена до айфон. Казват им флагмани https://www.chinainternetwatch.com/26333/xiaomi-q2-2018/. Ти си го сметни колко процента е това. Още един въпрос ти защо си взе ксиоми за 250$, а не за 500$+? Не ми отговаряй. 

ПП: Около мен има 3 ксиоми телефона и 8 айджаджи. Ако цената не беше фактор първите 3 нямаше да ги има. За парите си са чудесни и до там, лично мнение.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, martinich said:

Ти сериозно ли си мислиш че апъл не е сертифициран в Европа, че изтъкваш това като предимство на жълтите?

Версиите, които не са за ЕС не са сертифицирани. Независимо дали са Епъл, Самсунг  или Шаоми.

Изтъквам като предимство единствено официалния внос....независимо дали е Епъл, Самсунг или Шаоми.

Като си вземеш телефон от продавалник, САЩ, Азия....а Епъл дават една година гаранция, кой ще ти поеме втората?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представи си има ябълки които ги продават в ментел, теленор, свиваком, айстайл, солитрон..., който са официален представител на ксиоми, но нямат всичките им модели. :hilezh:Айфоните ги продават всичките от 7 до Хс https://solytron.bg/f/zkoua :hilezh: И всичките са с две години гаранция, а дали се продават в олх, мол софия, или битака в Тутракан няма голямо значение.

 ПП: Като си вземеш ксиами от али-то колко е гаранцията? 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

57 minutes ago, martinich said:

Айфоните ги продават всичките от 7 до Хс https://solytron.bg/f/zkoua :hilezh: И всичките са с две години гаранция, а дали се продават в олх, мол софия, или битака в Тутракан няма голямо значение.

Значението е, че гаранцията е различна. Когато айфонът е купен от БГ ще ти го сервизират примерно в криейтив. Когато е купен от Applestore ще ти го сменят при същите условия, при които тук ще ти го поправят.

Това първата година. Втората година, ако е купен от битака ще ти се изсмеят.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си позволявам да си "бърборя"....нито да предполагам.

Просто споменах, че китайците си имат вносител и сервиз, цените са близки до нелегалния внос и е гарантирано, че телефоните са тествани в европейска мрежа.....и може би отговарят на гдпр :).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Солитрон доста по-горе казах, че са им смешни и жалки цените и никой с акъла си няма да купи от тях. И това не важи само за телефоните. За съжаление, при тях се предлага най-голямото разнообразие от модели с гаранция.

 

ПП Ако не се лъжа Xiaomi имат магазин в Алито.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имат няколко магазина в Али. И няма нищо съмнително и "на късмет" която твърди заблудения с ябълките. Единственото кофти, е ако трябва да се ползва гаранция, но има много хора си пазаруват, явно не е края на света :) .

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 05/12/2018 at 17:59, bobitovn написа:

 

Ако искам читави снимки си вземам dslr или безогледален фотоапарат за 1000лв. и получавам снимки, далеч по-добри от всеки телефон на пазара.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

И аз съм го писал това хиляди пъти, докато технологиите не напреднаха до толкова, че DSLR'ите стоят по раниците и излизат от вкъщи само по работа или на специални събития . 

На 08/12/2018 at 11:44, HannoSLM написа:

Не може, поне да беше забавен ....

За форумният Милен ЦвеКЛов ли говорим ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой нормален човек ще се занимава с алиреза.ком и ксиаомита, като може просто да отиде до технополис и да си вземе нещо такова - https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/Смартфон-GSMMOTOROLA-ONE-BLACK/p/572316

 

Няма 2 месеца чакане, няма разправии с митници, има гаранция и марката можеш да я изговориш и без да са ти дръпнати очите :hilezh:

 

От 1 месец съм с тоя телефон и съм супер доволен. Доскоро беше 399лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо но китаеца oneplus не се коментира, има си EU версия,2 година гаранция,цените са почти еднакви,модели като 5т и 6 имат повече от всичко необходимо,някой дали е ползвал тази марка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото си повярваха и те, само че спряха с гръмките изказвания като убиец на айфонЕ и подобни, че бяха доста далеч от това. Последните им модели са посредствени, имаха и много проблеми и недоразумения. Вече не блестят с нищо. Това не значи, че са лоши телефоните обаче.

Иначе Моторолите са пълно дърво и затова хората биха предпочели Али и Xiaomi пред всяко едно у-во, което Моторола предлагат. Имам приятели с такива пръчки, признават си грешката, че са ги купили. Реално от едно известно време смисленият избор е между не повече от 5 марки. Останалото е екзотика, която я няма официално в България и се връщаме на коментарите по-горе, че е малко тревожно* да се купи телефон за 500+ доларес от Алиекспрес. Най-малко ремонт по гаранция е равносилно на месеци чакане.

* - не важи за масони.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, s7r3l0k написа:

Иначе Моторолите са пълно дърво и затова хората биха пред

 

Посочи един недостатък на Motorola one, ако обичаш. 

Нещо смислено и доказано. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, buzzi said:

Не знам защо но китаеца oneplus не се коментира, има си EU версия,2 година гаранция,цените са почти еднакви,модели като 5т и 6 имат повече от всичко необходимо,някой дали е ползвал тази марка?

С 6-ца съм от 1-2 месеца. По-бърз телефон никога не съм имал. Единственото място за подобрения, за мен, е камерата. На мен не ми е приоритет и бях склонен да направя компромис. От 0 до 100 % на батерията - 70 минути :) Почти стоков андроид. Аз лично забележки нямам. Колкото до цената - при условие, че влизаме дълбоко в ерата на телефоните за над 2000 лв., 990 лв. за това нещо ми се виждат повече от нормална цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, quаttro написа:

Посочи един недостатък на Motorola one, ако обичаш. 

Нещо смислено и доказано. 

Изцяло пластмасов (останалите минахме на алуминий/стъкло отдавна) и излязъл като от зрънчо телефон от 2018, който ползва остарелия SD 625, когато конкуренцията е минала вече на 660, който го бие по-всички параграфи, но въпреки това по-скъп от моделите, ползващи по-новия 660 (конкретно Mi A2) когато излезе, но за сметка на това по-бавен. Камерите му, включително и предната са посредствени, спрямо тези на конкурентите, виж само размера на отвора на обектива, пак спрямо Mi A2. Екран с HD+ резолюция. Дано това е достатъчно.

Единственото нещо, което са свършили правилно е, че са запазили слота за допълнителна памет и аудио жака. За останалото има по-добри телефони, на по-ниски цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези артисти Моторола и Алкател не знам защо продължават да се мъчат, ами не спрат веднага с жалките си опити за правене на телефони.

Конкретно тази пръчка никога не бих я взел.По-добре Шаоми от Алито....светлинни години напред за същите пари.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започвам да си мисля, че купуването на китайски телефон е самоцел за някои хора.

Не разбирам защо за 500-600лв ще си купиш китайски телефон, вместо самсунг А нещо си.

Да не говорим, че емаг-а продаваха самсунг S7 (с 10nm топ чипсет) за 600лв.

Защо ще даваш по 1000лв за китаец, когато може да вземеш актуалния S модел....или миналогодишен айфон.

При моделите под 350-400лв китайците нямат алтернатива...но нагоре:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственият плюс на самсунга за 500-600 лв. би бил гаранцията, обаче при условие, че вече има прилично много магазини, които предлагат въпросните телефони с валидна гаранция в страната, аз лично не виждам никакъв смисъл да си купя самсунг. А да си купя с7, при условие, че съвсем скоро излиза с10, не знам, звучи ми неразумно три поколения назад за такива пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy S7 все още лидер по интензивност на PWM. B)

 

Представиха https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a8s-9432.php  Най-накрая нещо от фирмата с IPS и Snapdragon 710. https://www.youtube.com/watch?v=Iu3xnhVlV_A

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...