Jump to content

Recommended Posts

23 hours ago, quаttro said:

 

Посочи един недостатък на Motorola one, ако обичаш. 

Нещо смислено и доказано. 

Взех един такъв.

Пръчка е голяма.

Единствените му плюсове са, че мина на 9.0 Pie и можеш да нашлякаш 2 SIM карти + MicroSD (3 слота).

Във всичко останало е много назад от китайските си събратя за близка цена.

Особено дразнещ е дисплеят - безобразна резолюция (1458x720 - WTF?!) и заоблени краища, в някои случаи закриващи функционални бутони в приложения...

Заеби.

А бе, подведох се по някаква еуфория...

Редактирано от Cornu©opia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, s7r3l0k написа:

Изцяло пластмасов (останалите минахме на алуминий/стъкло отдавна) и

 

За останалото има по-добри телефони, на по-ниски цени.

 

Все тая дали гърба е пластмасов или железен след като 99.9 процента от хората ползваме кейсове. 

Плюса на пластмасата е че е по-лека и не екранира сигнала... 

Предния ми телефон беше с алуминиев гръб, виждал съм го само два пъти - когато си сменях картата. 

 

За чипсовете не ме интересува кой е 625 кой е 6969, важното е че телефона работи супер бързо и не ми е лагвал никъде. 

От камери не разбирам, може и да е лоша, не знам. 

 

Покажи кой е по-добрия телефон за 400 лева от бг магазин. 

 

За алиреза глупостите не искам да говорим - мито, ддс, гаранция и т. н... Поръчвал съм веднъж телефон от там, няма да повторя. 

 

Редактирано от quаttro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, goshevv said:

Единственият плюс на самсунга за 500-600 лв. би бил гаранцията, 

Мен лично гаранцията много не ме интересува. През живота си не съм ползвал гаранция на телефон. 

Да оставим марките, гаранциите и прочие - какво по-добро като хардуер от S7 може да се купи за 600лв?

Нищо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи ми, че сериозно вярваш как телефон излязъл през 2016 г. ще бъде по-актуален като хардуер, софтуер, хип-хоп-троп чипсети и т.н. от такъв, излязъл преди 2 месеца ? 

Самсунгът си е бил много добър телефон за времето, когато е бил актуален, обаче в тия технологии почти 3 години са огромен период от време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S7 може и да е добър телефон, но веднъж като свикнеш на нещо модерно с "цял дисплей", повече не можеш да ги гледаш тези ретро пръчки с черни рамки по два пръста дебели под и над дисплея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, goshevv said:

Кажи ми, че сериозно вярваш как телефон излязъл през 2016 г. ще бъде по-актуален като хардуер, софтуер, хип-хоп-троп чипсети и т.н. от такъв, излязъл преди 2 месеца ? 

Показателно е, че при новите телефони се набляга на (съмнителен) дизайн.

Не виждам нищо модерно в телефон с "цял дисплей", само липса на функционалността на хардуерния бутон и невъзможност телефонът да се използва с една ръка.

Все пак - посочи модел, който поне малко да се доближи до S7 за тези пари. Само като хардуер..... надеждност, поддръжка и сервиз няма да намесваме.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ползвал безрамков телефон с андроид, но при ябълките е супер. Фейсайдито е също много блага работа.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може на теб да ти харесва много, на други - не толкова.

Показателно е, че Епъл продължават да предлагат и телефони с бутони.

Самсунг бяха проучвали колко клиенти ще загубят, ако махнат бутона...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tолкова си запознат с тях. Апъл предлагат три модела и в никой от тях няма хардуеърен бутон. До година две, ще повлекат крак и другите ще се присъединят към това. Говоря за флагманите на другите производители.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да гледам, миналата година пуснаха един безрамков и два с бутони, тая година пускат три безрамкови апарата. Сещай се какъв е тренда и дали ще имат хардуеърни бутони от сега нататък. 

Като тръгнеш да кликаш в https://www.apple.com/bg/iphone/ и стигнеш до купи ти дават като продавач и технополис, който имат и айфон 6s, но какво от това.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Показателно е, че при новите телефони се набляга на (съмнителен) дизайн.

Не виждам нищо модерно в телефон с "цял дисплей", само липса на функционалността на хардуерния бутон и невъзможност телефонът да се използва с една ръка.

Все пак - посочи модел, който поне малко да се доближи до S7 за тези пари. Само като хардуер..... надеждност, поддръжка и сервиз няма да намесваме.

Huawei p10 - по-нов модел, по-актуален софтуер, изработката по нищо не отстъпва на самсунга, повярвай ми, хардуерът и той.

Това, че нещо не ти допада, не значи, че не е добро. Да наричаш съмнителен дизайна на всички големи производители е несериозно.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Забравих ... поддръжката и сервизът със сигурност са в пъти по-добри на п10-ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kirin чипсет с 16nm, нефокусираща камера, несравнимо по-слаб дисплей....моля ти се.

А ако намесим и трагичния сервиз на huawei в БГ.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При положение че има Самсунг S8, S9 и скоро се очаква S10 да обсъждате S7 е тъпо. Реално си е стар телефон. Имам S8 от повече от година и е супер телефон. Не ми е направил проблем на грам. Нито съм го руутвал, нито имам мерак още да го правя. А иначе като линукс юзър ме сърбят ръцете. 

А феновете на ябълките - имате си тема , моля там си обсъждайте имиджовите аксесоари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S7  ценово е алтернатива на не лошите китайски телефони. 

Изумително е, как китайците не могат да изкарат по-добър телефон вече няколко години, дори и на по-висока цена.

Подобно нещо виждам и при други стоки - когато китайско изделие се доближи до оригинала, то го надминава като цена....а качеството остава по-ниско.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти наистина си силно облъчен. Имал ли си Huawei ? А имал ли си Самсунг с7 ? Щото аз съм ги имал и двата.

Знаеш ли, че на хуавея първите 3 месеца, ако повредиш дисплея, ти го сменят без въпроси и без значение дали е от удар ? Да, в България.

Да наречеш камерата нефокусираща - бате, моля те.

Не е срамно да не си информиран, ама стига толкова.

Kirin чипсет с 16nm, нефокусираща камера, несравнимо по-слаб дисплей....моля ти се.

А ако намесим и трагичния сервиз на huawei в БГ.....

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнявал съм двата телефона.

Може да поспориш с гугъл - https://www.google.bg/search?q=huawei+p10+focus+issue&oq=huawei+p10+focus&aqs=chrome.1.69i57j0l5.7082j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, goshevv написа:

Знаеш ли, че на хуавея първите 3 месеца, ако повредиш дисплея, ти го сменят без въпроси и без значение дали е от удар ?

 

Toва пише ли го някъде в гаранционните условия или просто на теб ти се е случило случайно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, поинтересувайте се наистина. Пише го, не го сменят, щото съм много симпатичен.

Когато доводът ти е Гугъл, може би е време спреш. Ползвай, тествай и тогава спори.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е самоцел да купя китайски телефон. Сравнил съм ги и китайският телефон няма предимство.

Ако наистина п10 е най-добрата ценова алтернатива на S7....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не бих си купил хуйвей.

Двете ми братовчедки имаха П9 и П8 лайт и двете имаха идентични проблеми с батерията/консумацията.   И двата телефона грееха и от сутринта до обяд им падаше батерията. Това се случи около възраст половин година на устройствата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не убеждавам никого и определено всичко има плюсове и минуси. Всеки има мнение и е свободен да си харчи парите както намери за добре.

Но спор на база Гугъл, без да си имал телефона за 5 дни в джоба ти и да си казал - отвратителен е, не е сериозен.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам как ако ми е в джоба няколко дена ще започне да снима по-добре, как ще стане с по-добър дисплей и как чипсета няма да спре да бъде Кирин.

Не виждам и как ще стане водоустойчив и ще започне да работи по-бързо с вградената памет.

Цената на китаеца е абсурдна на фона на една от скъпите марки в света.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...