Jump to content

Recommended Posts

23 hours ago, TiL said:

Ми поръчах ми 8 128гб за 1049лв

С 8 или 6 Гб памет?

 

Имам проблем с шерването на локейшън от последна версия на Мапс през Вайбър.

Това бъг ли е или нова политика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си взема нов служебен телефон до 360лв.

До сега имах Huawei p8 lite, който ми късаше нервите, няма такъв боклук, всичко става супер бавно. Отбелязвам, че няма абсолютно нищо качено на него, дори всичко което беше инсталирано фабрично и  можеше да се изтрие е изтрито и въпреки това е страшна мъка.

Използва се за слушалка и има един браузер, никакви други апликации.

 

Разгледах в нета и видях, че има Нокия 6.1 за тези пари, 369лв, от магазин Щепсел, имат доста добър рейтинг, издават фактури и т.н.

 

Знае е ли някой нещо за този магазин, както и за този телефон?

 

Нещо друго в рамките на 360лв което да е добре?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакви предимство пред Нокиата?

Батерията не ме интересува особено, повечето време седи като стационарен и съм си прехвърлил обажданията на личния.

Така или иначе кара с дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари другия вариант е Redmi Note 6 Pro. Получаваш по-голям екран, но губиш fast charging (виждам, че при теб батерията не е фактор, така че е все едно) и е с вече остарелия mUSB2 порт, докато Нокията е с type c. Няма и Андроид Пай, но се предполага, че ще го получи. Получаваш по още една бонус камера от всяка страна при Redmi-то (двойна основна и двойна предна).:hilezh: Нямам идея как се представят камерите.

Според мен няма как да сгрешиш и с двата модела. Все пак от телефон за тези пари не се очаква много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, robobug написа:

С 8 или 6 Гб памет?

 

Имам проблем с шерването на локейшън от последна версия на Мапс през Вайбър.

Това бъг ли е или нова политика?

 

 

За жалост 6гб защото с 8 не се внася от читав търговец. С телефон от Китай не ми се занимава, защото съм си карък и е почти сигурно едно влизане в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пристигна ли телефона и ако е, с какви впечатления си ?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Телефона пристигна и вече доста време го чопля. Пуснаха ъпдейт до андроид 9, след това още 1-2 дребни ъпдейта... 

Имах притеснения, че единствено батерията няма да ме впечатли, но се представя перфектно. Камерата снима идеално, гледам правят и някакви модове с gcam, но според мен е излишна заигравка. Дисплея е много приятен, телефонията е чиста и силна, лицевото разпознаване е перфектно... Като минус спрямо конкуренцията бих изтъкнал липсата на безжично зареждане и едното говорителче, но пък говорителя е много силен и чист.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Младежи, май ще сменям Редми-то, та съм се огледал ПокоФона или в Р20 Лайт. Я кажете кой е подобрия от двата.

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покофонът е много по-добър. Скоро ще му дойде ъпдейт да снимка 4к@60 кадъра. Той е със същия сензор като пиксел 3 - снимките са отлични и можеш да инсталираш google camera. Единствения му недостатък е липса оптична стабилизация на камерата (и уявея няма), NFC и безжично зареждане. Всичко друго му е топ - голяма батерия, ярък екран, най-мощния чипсет на пазара, стерео говорителчета и пр. Електронната стабилизация за FHD филмчета работи много добре. Софтуера му е много гъвкав, няма бъгове и се ъпдейтва често.

 

Намира се за 500 лв версията 6 гб рам / 64 гб памет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поко-то наистина изглежда, като да е доста телефон за тези пари. Бих заложил на него, но във версията Armored Edition - гърбът повече ми харесва, паметта е повече, но ако не те бърка, нормалната версия и газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впредвид, че ще го ползвам в сервиза със сигурност ще е Арморед-а със 6/128 памет. Единственно ме дразни, че няма Инфра и NFC. Но май ще ги прежаля тия недостатъци.

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно ще е от братския Китайски народ, що?

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онлайн магазини колкото искаш, също и в Техно-тата мисля, че вече има марката, но дали Поко точно предлагат, не съм сигурен.

Иначе най-високата версия, която посочих по-горе, мисля се предлага за малко над 700 лв., или поне такъв спомен имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е има онлайн, но никой не предлага "бронираното", а не ми се занимава с чайните....

А това не е ли дори по-добро? Муцев, точно за лангъркане в сервиз, да го завираш в де що има дупка по мотора:).

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NIKO, Малко ми е хард антенката баце [emoji6][emoji6][emoji6]

Изпратено от моят BENEFON SIGMA GOLD с любезното съдействие на МОБИКОМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че се слага само при нужда, не мога да му намеря адекватно ревю. Но пък има модели и без тая безмислена за мен екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех нокията 6.1,не е зле, но както всеки андройд дразни с постоянните си ъпдейти и тъпотии. На хартия има много ядра 8, ама без нищо инсталирано се рестартира за 2 пъти повече време от Iphone SE, който е само с 2 ядра.. , което е смешно и даже тъжно.

 

Тоя отпечатък отзад също е голяма тъпотия, не знам защо решиха, че там е по-добре.

Иначе е голям и ме дразни, но то по-малки вече няма.

Поне изработката е доста читава, като за такива пари е повече от приемлив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пиша и в андроидската тема :)

Заслужава ли си в 2019 г. да сменя Sony Z3 compact с IPhone SE??

Не ме притеснява по-малкия екран и размер.Всъщност, точно това се търси:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С каквото и да смениш едно Сони, винаги ще си заслужава.:hilezh:

Ако не те притеснява, че ще платиш доволни пари, за модел от 2016, се мятай спокойно. Има много малко недосмислици по него, буквално се броят на пръстите на едната ръка. SE е логично да се сравнява със Z5 compact, като Айфона отвява Сонито безпроблемно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...