Jump to content

Recommended Posts

Ето една вечерна снимка, не е нощна, но за моето скромно мнение е ок.

zYqcmVk8uNBbdBceWcjX5GmrL7SRn28ZYuoJDsal

П.С. случая не се активира "нощния режим", а не може ръчно да се активира.
 

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам защо, през браузър се вижда снимката на комп/телефон, но през тапата не се вижда...

20190416-204618.jpg

 

Дойдоха слушалките днес, но не съм ги пробвал все още, че нямат заряд и ги зареждам. По-късно ще пиша отзиви.

20190422-101015.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ги послушах повече. Предвид размера им и че са безжични свирят поне за мен доста добре. Звука е чист, баса е една идея по-малко от жичните слушалки в комплекта на телефона. За около 40 минути слушане им падна с 5-6% батерията. Изолират доста добре външни звуци, като има опцията да се пуснат да се чуват.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз им мернах 2-3 ревюта, навсякъде ги хвалят общо взето, но просто няма къде да ги ползвам за съжаление и мисля да ги засилвам в olx.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

OnePlus 7 Pro е вече представен, мисля от другата седмица ще е наличен за покупка на сайта им. Гледах някакви ревюта, изглежда много добре, цената е значително под останалите флагмани. Навсякъде обаче казват, че с този refresh rate 90hz батерията заминава бързо, въпреки капацитета си. Някой с други впечатления ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм на OnеPlus! До деня в който го продадох, стария ми 3T работеше идеално мазно и безпроблемно! Стархотно устройство... НО, новия 7pro струва 1400лв! Да, пак е по-евтин от S10, P30, iphone... ако си ги купиш на нормалната цена, без отстъпка, но кой си купува вече телефон така? В теленор ми дадоха S10e на 1060, S10 можех да го взема на 1280. На толкова дават и P30 Pro даже с няква гривна... Е как да дам още 200 за OnePlus-а? Друг е въпроса, че е с размерите на шоколад Милка... Ай мерси! 

Ако ги пуснат по операторите обаче, ше издавят рибата! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, goshevv написа:

OnePlus 7 Pro ... някой с други впечатления ?

Толкова извит екран ще отблъсне много купувачи. Самсунг вече минаха през този вариант ...

Аз ще почакам за пластмасовия Google Pixel 3a XL. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите пиксели не съм ги разглеждал, ще хвърля едно око.

Иначе за екрана - знам ли, аз също съм малко предубеден към извитите дисплеи, не е най-удобното нещо, специално за мен. Може би това би била една от причините да се насоча към обикновения, а не про версията, още повече, че камерата не е решаваща за мен. Цената му ще е идентична с 6т, размерите са нормални, така че си е плюс от всякъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите пиксели ако ги рекламират малко по-добре и са по-достъпни за купуване за тия пари дето струват нямат никаква конкуренция и трябва да се купуват като топъл хляб. Жалко е, обаче, че това едва ли ще стане.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо впечатляващо в новите пиксели - нямат зуум, широкоъгълна камера, безжично зарядно, средно слаб чипсет, грозен и демоде дизайн, малка батерия .....  чистия андроид си е пръчка. 1+7 про ще е класи над тях, както и всички флагмани от 2017 насам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Дам, ако беше 2016 тия пиксели щеха да са върха на сладоледа... Но сега са слаба работа! И това го казвам като човек, предпочитащ чист андроид, но уви - минах на самсунг! Ебем ти надценение гуггълски бози! Липсва ми Нексус серията.... там беше истината :( Galaxy Nexus-a навремето ме спечели в андроидския отбор. 

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята им, която явно ви е убягнала, е че това не са флагмани, нито флагман убийци, почват от 399$ и имат същата камера и софтуер като нормалните пиксели. По ревюта много им се кефят.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав дисплей и добра камера, това е всичко. За мен не са приоритет тези неща и смело ще ги пропусна. Като цяло и предишните пиксели не ми харесваха, така че и тези се присъединяват към групата :) А и мернах цена от около 480 евро, което автоматично прави покупката безсмислена, поне от моя гледна точка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За цената си новите пикселчета са убийци. Но тя все пак варира . Аз отнесох един за $399 и $100 бонус в Гугъл стора. Ако имаш да върнеш и някоя изтормозена ябълка от SE нагоре сделката става още по-добра. Батерията на малкия ми държи 2 пъти повече от 2ката и С9+ които имах преди, много приятно ме изненада. Дисплея и камерата са ясни, ъпдейтите са номер едно, че Самсунг ме учудиха с ужасно бавното идване на новите версии андроид, сканирането на непознати номера в реално време също много радва. Определено го препоръчвам и чакам с нетърпение 4ката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тежки времена настават за хуявейци
https://thenextweb.com/plugged/2019/05/20/after-google-qualcomm-and-intel-reportedly-stops-dealing-with-huawei/

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/18/2019 at 6:00 PM, A80 said:

 сканирането на непознати номера в реално време

как работи това в условията на ГДПР?

отделно приложение ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...