Jump to content

Recommended Posts

Глобално погледнато, янките са притиснати до стената и се държат точно по такъв начин, опитвайки се да водят война , която отдавна са загубили...В момента драпат, да запазят контрола над информацията, която ще минава през новата 5G мрежа . Подобна схема са приложили навремето с Япония, с разликата, че светът отдавна не е същият и Китай и технологочните компании там, имат местен пазар ,  който е достатъчен за една компания да натрупа ресурс, който да я превърне много бързо и лесно в световен лидер...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса, директора на Уявей при последното интервю, като му казват, че Китайците много крадат технологии, той отговаря:

 

- Интересното е, как сме откраднали нещо, което 'муриканците още нямат!?

:hilezh:

 

И е прав!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е добър аргумент че не крадат. Крадат докато ги настигнат, след това започват да разработват нови неща. Същото е било с японците на времето, както и с Апъл когато Ксерокс им показват за първи път графичния си интерфейс и мишката. После пък Майкрософт го краде от Апъл.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все ми се струва, че нито Гугъл, нито китайците имат интерес да се разделят един с друг и в крайна сметка ще се намери някакъв компромис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото му остава още на Бай Доньо да е президент, ще го изтраят.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъв проблем имало с последния ъпдейт на С10... някой нещо?

Мда, да не се качва :hilezh:

Повече информация по темата.

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен въобще не ми е излизал, а вчера цъках цял ден да проверява за ъпдейт, добре, че не е дошъл :D

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, свалил съм си една напълно черна тема, че тоя найт мод е ташак. Не знам какво толкова му се кефят всички, като не е напълно черен! Тва е направо грехота на AMOLED дисплей...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли, как се променяха хоум бутоните да са скрити и да се слайдва нагоре.

На 8-цата си го направих така, ама не помня къде се настройваше... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много по темата, но след огромния срив в репутацията на Гугъл и Епъл (според некви статистики) , днес прочетох великата новина , че ябълките преоткриват  IPod....:flehan::hilezh: Прочетох новината, погледнах календара и останах замислен... Презентации, новини , реклама ...И цялата драма за айфон без функция за разговори...

Очаквам скоро да преоткрият и walkman...:hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, mitsubishi galant said:

Не е много по темата, но след огромния срив в репутацията на Гугъл и Епъл (според некви статистики)

 

 

Дай ги тия статистики. Да не са "Говарит Москва" :hilezh: . Моля без линкове от Russia Today.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ве чич, ако не го пише в "24чаТа" или "ТруП", значи за теб не вАжи ли ? :hilezh:

Те, надавам се да ти е достатъчно достоверно 

https://www.investor.bg/novini/261/a/apple-i-google-gubiat-doverieto-na-potrebitelite-257425/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...