Jump to content

Recommended Posts

Samsung  S10+ си идва с андроид 9. Бутоните за какво ти се иска да се скриват. Мисля че може, но не ми се налага.Screenshot_20191017-191656_Settings.thumb.jpg.86f5686f56f0710abf87f74ab9c7c544.jpg

Редактирано от h3mm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готова е "стабилната" версия на MIUI 11. Разгледах новостите и интерфейса - наистина са впечатляващи. Моят телефон е сравнително стар модел и ще получа MIUI 11 към средата на ноември, но тези с по-нови модели Xiaomi ще започнат да я получават още от 22-ри октомври.

Редактирано от nickgaidarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bruce написа:

Дори смотаните тапи издържат по 4-5 часа, после ги слагаш в кутийката и се зареждат, та тоя аргумент отпада. Слушалките не дърпат по-малко от блутуута, та и тоя аргумент замина. Качеството на звука не зависи от начина на свързване, слушалките може да имат по-хубав ЦАП от телефона и тоя аргумент е в канала.

Кои са тезо смотаните къде издържат по 4-4 часа ?

Кои слушалки не изразходват по-малко ток ? Сигурно ако ползваш по принцип, някакви студийни шлемофони с кабел, може и да си прав...

Това последното се опитай да го осмислиш и да си го обясниш първо на теб, защото така написано, директно влиза в темата за лафове на годината...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето всички тапи под $50. Да не говорим, че кутийките са им пауърбанк и общо имат 18-20 часа автономност.

Тия говорители в слушалките да не се движат от магнитното поле на Земята. Тия работи се учат в 7-8 клас.

Аз съм го осмислил, ама ти май си мислиш, че блутуута предава аналогов сигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.10.2019 г. at 9:10, h3mm написа:

Не ми пречи. А иначе се държи добре. Счупих си скоро таблета и е две в едно - и таблет и телефон. Имам и S8 и си ги ползвам и двата.

Ще останеш очуден колко зле е десятката. 
може би, това е най-лошото изпълнение на Самсунг след Галакси S3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, h3mm написа:

Много е гаден. Вземи си едно xiomi от зръчно. Най доброто.

Благодаря за препоръката, но не. Взел съм си по добра опция.

 

Преди 15 часа, ole написа:

Аргументирай се малко, или поне опитай...

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk
 

Телефон от това поколение да ми цикли и забива.... ето опитах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят S10+ нито цикли, нито забива. Имам и S8 - оппа изненада - и той си е супер. Твоето мнение се уповава на: Една жена каза, или един приятел се оплака? Кое от двете? Гроздето е високо приятелю. Кажи си че е кисело и му тегли чертата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как пък само на тебе ти е циклел... Няма такива оплаквания никъде в нета от тези телефони.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави го този трол. Да ходи да си търси калъф за Оппото или Шиомито там и да си подсмърча тихо тихо преглъщайки сополите си.

Редактирано от h3mm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоят го ползваш от три дни. Мнението ми се уповава на малко повече време с въпросният от теб. 
Гроздето ако ми е кисело, ще си направя компот, приятелю. 
s8+ Ползвам (ползвах до преди няколко дена) за работен телефон. Да, по добре се държа ... ама и той почна да цикли. 

преди 2 минути, h3mm написа:

Остави го този трол. Да ходи да си търси калъф за Оппото или Шиомито там и да си подсмърча тихо тихо преглъщайки сополите си.

Ш, напрегна се ми се струва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, h3mm написа:

Нещо се напрегна. Кажи новите поколения, че не се сещам да има нещо по ново. Ноут не се брои. Смешен си, чак жалък.

Ама ти сериозно ли? 
И защо ноут да не се брои? Дай да не броим и фолд тогава?  😂

Брато, излагаш се. Почна и да нападаш, но не знам защо?! Не се чувствай зле поради факта, че мечтата ти сбъдната, се оказа ретро. А и няма значение устройството. Ще се опитам пак да ти напомня, че коментираме андроид девайс, а не “моят нов дом”. Нормално е да има негативи както и позитиви. Не съм нападнал новата ти придобивка. Просто коментар за недостатък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това недоразумение "Галакси Фолд" е отпреди S10. Вземи се позаинтересувай. А Ноут винаги си е бил отделно. Мислех си за Ноут ,  но нито имат 3.5 мм жак, ното стилус ползвам и не е за мен. Незнам кой ти говори за придобивки и т.н. Ти си човека които говори неистини и откровени глупости тук. Не те разбирам честно какво целиш. Аз примерно нямам IPHONE  , но не ги плюя и обиждам. Прегледай се честно. Ако нямаш пари за преглед, отиди си топни д-то  в студена вода някъде.

Редактирано от h3mm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нокиа 1 уж с чист андройд, каквото и да значи е супер зле. На телефона има точно 2 неща, waze и един по-специфичен мейл. Всичко друго, което можеше да се изтрие е изтрито.

Най-редовни забива и не може да се набере телефон. Седи и уж набира, но няма бутони под името и седи така. Оправя се само с рестарт. Колко е бавен изобщо няма да коментирам, много по-зле е примерно от iphone 5S с доста апликации по него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.10.2019 г. at 8:52, bruce написа:

Общо взето всички тапи под $50. Да не говорим, че кутийките са им пауърбанк и общо имат 18-20 часа автономност.

Общо и 200ч. автономност да имат, трябва време за да ги заредиш (поне 3ч) и няма как да изкарат цял ден, нали ? 

Пак ти казвам, имам и двата варианта, просто всеки си има предимставата...

Това за блутута и качеството си сигурно единствения ,който го твърди ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или не знаеш за какво става въпрос или стоиш със слушалки по 20 часа на ден, но имаш право на мнение все пак.

 

Колкото по темата, единственият Андроид, който става за нещо е в Пикселите и преди това в Нексусите, всичко друго е леш от къстамизации.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Ама ти сериозно ли?


А ти сериозно ли? Имам 14гб приложения, нз колко са като бройка, 80гб свободни, не трия снимки и клипове от него, настроил съм го да се рестартира 1 път седмично, не съм спирал никакви екстри биксбита, макс резолюция, ккя пък един път не зацикли ...

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...