Jump to content

Recommended Posts

Благодаря :) Има и някои готини трикове, като широкоъгълно селфи, поддържа dc dimming, така че не би трябвало да изморява очите, а пък като дизайн е супер - чист безрамков екран и уникален гръб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друг плюс (поне за мен) е, че е 191гр. (С 16гр  по тежък от S10+ ) което го прави и приятен на усет в ръката, а не като играчка от Киндер сюрприз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих наскоро 9Т Про  за половинката, невероятно елегантна машинка, пъргава и с МИУИ11 удобна за ползване, но тази красота, ако не се облече подходящо е като жива риба в ръцете... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти издам една тайна - Редми К20 Про и Ми 9Т про е един и същ апарат. Разликата е, че Ми 9Т Про е глобалната версия и поддържа повече честоти, докато Редми К20 Про е само за Китай/Индия.

 

Но иначе да - телефона е супер. Липсва му само екран с висока честота на опресняване и оптична стабилизация на камерата. Всичко друго е топ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Аз това го зная и точно по този повод си дадох мнението, не че исках да се хваля... :) 
Понеже у дома са 3 бр Шяомита и моят Хуйчо п30про, та ми е до болка позната екосферата им...

Хубави машинки, да се ползват със здраве и безпроблемно! :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/1211136/Samsung-Galaxy-S10-Android-10-update-released-One-UI-2
Хейтърите ще си хейтят, но Самсунг имат огромен напредък в ъпдейтването на топ дивайсите си. Да, списъка с телефони, които ще ъпдейтнат не е голям, но за разлика от Епъл нямат 5 дивайса на кръст, които да поддържат. И все пак има поле за подобрение. Чудя се само, дали причината да са по-бързи с feature и security ъпдейтите освен в тях самите като организация е и промените в самата ОС, които позволяват по-лесна разработка.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ole написа:

https://www.express.co.uk/life-style/science-technology/1211136/Samsung-Galaxy-S10-Android-10-update-released-One-UI-2
 Да, списъка с телефони, които ще ъпдейтнат не е голям, но за разлика от Епъл нямат 5 дивайса на кръст, които да поддържат.

Ти това като + ли го отчиташ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое? Това, че не могат да ъпдейтват всичките си телефони не е +, просто ми е ясно, че технически е адски трудно и ресурсите, които изисква не могат да бъдат оправдани с цените на телефоните.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава защо пускат в продажба толкова модели? 

Все едно да имаш ресторант, меню с 120 артикула, а да си способен да приготвиш едва 20 ... някво...нелепо ми се струва! А на теб?

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колко човека според теб могат реално да си позволят дивайс за 1000$? Който държи толкова на ъпдейтите просто няма да отиде и да си купи Самсунг за 300лв. Друг, който не държи на ъпдейтите, на камерите и т.н. и му върши дивайс за 300лв, кеф ти Самсунг кеф ти някой друг дивайс за 300лв.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ole написа:


Хейтърите ще си хейтят, но Самсунг имат огромен напредък в ъпдейтването на топ дивайсите си.

Тук някъде изгубих мисълта ти.

Какво общо имаше тогава с хейтъри и прочие ? 

Отбелязваш случващото се като някакво постижение на любимата марка, сравняваш с 5-те дивайса на Апъл, после ми говориш за други девайси за 300лв.... 

Ти си пълен хаУс бре!

Редактирано от Deeper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани, после Апъл било секта :D

Радват се на някакви ъпдейти...били си подобрили политиката .... имали напредък ... 

Не веееее, те не правят телефони от близо 20 години? Нямат над 10 годишна практика с Андроид? 
Ама много е трудно да направиш нещо, което можеш да поддържаш, без да ти коства никакви средства, налЕ ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък, почти всички сериозни производители си подържат устройствата в час , дори и китайците. Просто хардуера последните години се разви доста и периода преди смартфона да не носи на ъпдейт се увеличи значително...Не мисля, че при СамсунК е някакво изключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е изключение. Имам приятел с xiaomi mi a2 с чист андроид и някой път получавам месечния security update преди него. Не се знае кога ще получи андроид 10, може би началото на годината. S10 вече получава стабилна версия на 10, не само Samsung разбира се са пуснали ъпдейта. Според мен е грешка, че няма да ъпдейтнат S8 и Note 8, които са все още страхотни телефони.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.12.2019 г. at 22:36, ole написа:

 Според мен е грешка, че няма да ъпдейтнат S8 и Note 8...
 

Стига ве, при Хуауе куп устройства връстници на S8 ще получат подобен упдейт към  ОС10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мал шанс...
Днес дойде ъпдейта към 10. Общо взето доста няма нищо грандионо, но като цяло са полирали доста интерфвйса, всичко е доста по-мазно, но не колкото iPhone разбира се, но напредъка е доста голям.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...