Jump to content

Recommended Posts

Има огромно подобрение в бързодействието на пръстовия отпечатък.

Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тоя новия андроид записващите разговор приложения не работят, освен ако не се включи спийкъра. Някой намерил ли е приложение, което да работи без включен спийкър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cube acr пробвай, аз тествах доста и това за момента дава някакви задоволителни резултати...но не винаги...И аз имам същият въпрос като цяло.

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали говорите за Самсунг телефони, ако да, това намерих в андроид форума

След ъпдейта спря да ми работи Boldbeast recorder за запис на разговорите, но пък инсталирах ARC (от Galxy store , не от Play store ) и работи добре - записва и двата участника в разговорите. Свободната има възможност да записва само автоматично , може по-нататък да си я купя.


Sent from my Galaxy S10 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, дойде ми  Xiaomi Mi Note 10 с Android 9.0 (Pie), MIUI 11 и съм потресен от липсата на Android 10... кат се замисля, боли ме... от тоз факт , шот и така провеждам разговори, снимам и т.н.
Ще оставя другите да си режат вените по  тоз случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8мицата като характеристики е над 7цата. Като бюджетен телефон е екстра. Не очаквай въпреки пикселите камерата да прави добри снимки на тъмно или срещу светлината, далеч е от айфона. 

Батерията държи 2 дни с умерено ползване. Миуи софта им е доста приятен за ползване и не тежи.  

 

Като че ли и те дърпат назад в качеството обаче, за сметка на уж екстрите...5цата беше с метален корпус, 7цата е пластмасарник.

Над 3200м и -10 градуса айфона  (за хр става дума) се предава, докато китайчето нямаше проблеми.

 Общо взето всички .. основни апликации си работят, видеоразговорите обаче малко нефелно те виждат и така. За втори телефон или такъв за който да не ти пука е екстра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.12.2019 г. at 21:40, cokesucker написа:

8мицата като характеристики е над 7цата.

Като бюджетен телефон е екстра.

Не очаквай въпреки пикселите камерата да прави добри снимки на тъмно или срещу светлината, далеч е от айфона. 

Батерията държи 2 дни с умерено ползване.

Миуи софта им е доста приятен за ползване и не тежи.  

Като че ли и те дърпат назад в качеството обаче, за сметка на уж екстрите...

Не те гоня по темите да се заяждам с теб, но чети поне какви ги пишеш...

Осмицата била с по-добри характеристики...Въх не думай ! Тея китайци нещо са оплескали изглежда...:hilezh:

Камерата не прави добри снимки на тъмно или в контражур, не заради пикселите , а заради светлосилата на обектива ...матрица, софтуер , стабилизация и т.н. Обикновено се означава с f и в порядъка на 1.7-1.8 е добре при телефоните. Пикселите определят, колко информация ще има в изображението и големината му, а не качество, което е съвкупност от много фактори. Обикновено мегапикселите са стръв за лаици и дилетанти, които си мислят, че това е фактор за определяне качество на камерата...Дълга тема е това, за да я обясняваме тук...

Муиуи не тежала...:hilezh: Тука китайците пак нещо са объркали и то при нов модел...Цъ,Цъ,Цъ, а какви тежкарски ОС имаше едно време...

Това с "уж" екстрите, не можах да го разгадая, но предвид цената...сигурно се преживява...

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе не се заяждаш грам, просто така изглеждат всичките ти постове към мен, навсякъде където си ме коментирал.:hilezh:

 

Дал съм си моето мнение (може ли?) за редми 7 (а не 😎😎 :hilezh: и понеже 8цата е с по-добри характеристики (естествено!) може мнението ми да не е съвсем показателно.

За камерата най-важното нещо е матрицата, искрено съжалявам и ти се извинявам дълбоко че не го написах както ти искаш.:hilezh:

Имал съм телефон Андроид, който след около година, започна да му тежи софта, след ъпдейтите. "Тежи" ще мога ли да използвам или пак щи стане неудобно? В крайна сметка накрая не искаше да включи, малко след като му изтече гаранцията.

 

Накратко, човека попита, отговорих и всичко е ок.

И изведнъж се появяваш ти, да ми обясняваш какво и как съм бил написал, ама не било заяждане това.

Нека да не цапаме темата, ако имаш проблем пиши лично.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Ако някой си търси Пиксел 4ри...Има оферта

https://m.gsmarena.com/deal_pixel_4_and_4_xl_are_150_off_and_you_get_a_200_best_buy_gift_card_too-news-40988.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса Пиксела - много е грозен, липсва му ултра-широкоъгълна камера и му е малка батерията за да поддържа 90 херцов екран. Да не говорим, че още се мъчи с най-стария сензор от Сони ... не им се пише на гуугъл нов софтуер за камерата, поради което нямат никакво развитие за последните 2-3 години в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за това една Абълка решава всички грижи и умувания.

1 модел на година, един дизайн на 10 години, всичко необходимо на лице и на сравнително ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това им е елементарното бре.

При останалите китайци и корейци- номерации и буквички безчет.

Ако не следиш само флагманите влизаш в някакъв анимационен филм с нови геройчета.

То камерки, процесорчета, дисплейчета, херцове ... закупуването на мобилен телефон стана толкова трудно, колкото и решението дали да си купиш перфектен душегуб, на цена от/около 2500лв с богато оборудване :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...