Jump to content

Recommended Posts

Напротив, разнообразието е много хубаво нещо, като всеки може да си намери точния размер, с неговите изисквания, за цена каквато смята за разумна и характеристики, които смята,че са му ок...Не се налага някакви щатски пендели, да му обясняват как получава невероятен девайс на цената на малка селска къща в Краводер...Ай , не мерси ! Сега, че на теб ти е трудно и предпочиташ ,някой друг да мисли и да ти дава всичко наготово, е друг въпрос...

 Всичко това от фирма, "открила" дарк моуд с години закъснение , която и не предлага отдавна нищо революционно и технологично иновативно, което да превъзхожда останалите...

За неангажиращото използване...Ама ти сериозно ли ? Дъвкали сме я и тази тема милион пъти вече и вероятно ще те изненадам, но не е валидно от поне 5години...Като влезне човек  в темата за ябълките, не остава с подобно впечатление...

 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая година ябълката е доста пред конкуренцията, само поради факта, че трите камери снимат почти еднакво (отлично калибрирани) и най-вече, че правят 4к@60 кадъра запис ...... и трите с възможност за постоянно превключване между тях. Техните нощни снимки също най-много ми допадат. Вече са с конкурентни батерии и добри екрани. Вкарали са (най-накрая) и някакво подобие на файлова система. 

 

А новия им чипсет (А14) се очаква да бъде на 5 nm, което ще е доста сериозен скок като производителност и енергийна ефективност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, mitsubishi galant said:

За неангажиращото използване...Ама ти сериозно ли ? Дъвкали сме я и тази тема милион пъти вече и вероятно ще те изненадам, но не е валидно от поне 5години...Като влезне човек  в темата за ябълките, не остава с подобно впечатление...

 

Стига ве човек. Всички сме на ясно, че там нещата се разработват за години напред.

Политика на фирмата е да вадят "новите неща" веднъж годишно ... така се поддържа пазара и интереса.

Знаеш, че това винаги е било първото правило на Апъл.

Относно разнообразието което писа ... малко ми наподобява на милионите видове цигари които са пуснати в продажба.

Не е ли по лесно за крайният потребител да избере едно от 5 вместо едно от 5000? Точно тук е манипулацията на хората ...

Момента, в който започва едно лудо купуване на достъпни девайси, кой от кой по обещаващ, но винаги се завършва с едно "Ми очаквах повече, ще си зема друг да пробвам"

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Groober написа:

Тая година ябълката е доста пред конкуренцията, само поради факта, че трите камери снимат почти еднакво (отлично калибрирани) и най-вече, че правят 4к@60

Вкарали са (най-накрая) и някакво подобие на файлова система. 

Всичко това ,благодарение на протекционизма и проблемите покрай Huawei...Приключи ли тази драма, се очаква и Xiaomi да ги изместят по продажби...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това случи ли се, те са следващите по тази пързалка. Всичко около ХВ е търговски протекционизъм в защита на огризката, другото е прах в очите на хората.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 minutes ago, mitsubishi galant said:

Всичко това ,благодарение на протекционизма и проблемите покрай Huawei...Приключи ли тази драма, се очаква и Xiaomi да ги изместят по продажби...

Пежо, тойота и пр. бюджетки продават повече от порше, но това не променя качеството на продукта. Дори самнянг  са супер по-зле от айфоня тая година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо да, S10 беше такова падение ... а за Фолда да не говорим. Не мога да повярвам още, как 4 човека дадоха по 4к за да го имат :D

Каквото и да си говорим, флагман с тегло 175грама и усещане в ръка като "пръбръм" за 100лв от Ибей ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/14/2020 at 7:34 PM, paxop said:

как 4 човека дадоха по 4к за да го имат

Твърдят, че са продали към 500 000 бройки от него, по ~2000 долара .....  На последния CES миналата седмица това беше основната тема - сгъваеми дисплеи. Скоро всички ще сгъваме и разгъваме телефони, таблети и лаптопи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея 2000 долара са чист мираж в пустия.

Това беше очакваната цена, но реалната е доста на горе.

500000 бройки... честно, съмняваме. Ползвах го седмица и мисля, че му се пренаситих даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо някой беше казал. че продали 1 000 000 бройки, но после Самсунг пуснаха официална комуникация по въпроса, че са малко под 500 000. От фабриката излизат на такава цена, после докато минат през дистрибутори, търговци на дребно, платят се данъци и такси може и двойно да дойде в някои държави.

 

Чакам да видим OnePlus 8 Pro - тая година имат шанс да опердашат Самсунг.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те точно от там започнаха да негодуват хората. Имаше и много статии, че цените излизат близо двойно от обявените.

Изглеждаше ми интересно като устройство, но в ръцете ти е нищо повече от нокиа 9300 от далечното минало.

Нямам предвид разкошният дисплей разбира се ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти софт, хардуерни дефекти, слаби показатели за цената, ъпдейти от дъжд на вятър със съмнителен резултат, бъгове и т.н. ,  с една дума -Леново ! 

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/22/2020 at 1:08 PM, ole said:

Не си хващал фолд в ръцете, но иначе го сравняваш как се усеща в ръката?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Абе дали не съм хващал фолд, а? Ти верно ми зададе този въпрос въпреки това, което ти написах по горе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Не, ама продадох 4 такива [mention=4665]ole[/mention]


Не ти бях видял предния пост в който си писал, че си го ползвал, но тогава защо отговаряш с не на въпроса дали си го хващал в ръка :D

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ‎24‎.‎01‎.‎2020 at 11:37, Chapai написа:

Това става ли за бюджетен ?

 

Погледни ако искаш Samsung A51, пуснаха го на пазара в БГ миналата седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, ole said:


 

 


Не ти бях видял предния пост в който си писал, че си го ползвал, но тогава защо отговаряш с не на въпроса дали си го хващал в ръка :D

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Защото имам чувството, че говориш за хотел на боровец.

Става въпрос за тъп и адски грозен/не удобен римейк на телефон, от над десетилетие ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Интересни новини около Huawei...Накратко, ....не обмислят завръщане към Гугъл услугите , продължават с разработването на собствена ОС и екосистема, може да се каже, че трайно изместиха Епъл от втората позиция на пазара.

https://m.gsmarena.com/huawei_exec_there_is_no_going_back_to_gms-news-41298.php

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли статистика колко броя Mate 30 Pro са продали, в сравнение с Епъл и Самнянг? И много умно са се сетили да теглят майна на гуугъл и да изместят фокуса си върху бързо развиващите се пазари, където се очаква да дойде и големия растеж в продажбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...