Jump to content

Recommended Posts

Имам MHL адаптер,но май този модела на телефона не подържа MHL. На силна светлина се вижда лека пукнатина под защитния слой на дисплея



Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дисплея на тая тояга е 60лв, не бих се занимавал с търсене на известни и неизвестни причини. Брой го за заминал, лентов кабел не се откача така лесно. Още повече щом виждаш пукнатини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам кофти опит със смяната на два дисплеи, на редми 5 и самсунК с7.

На редмито след смяната, дисплея започна да не отчита като си махнеш пръстчето, тоест все едно задържаш на мястото където си натиснал, и трябваше да чукнеш на друго място по тъча за да тръгне, тоест писането стана абсурдно.

Самсунгът работеше ок точно 3 месеца и тъча отказа тотално.

 

Аз лично не бих се занимавал повече с тъчове и дисплеи, веднъж счупени, просто бих взел нов телефон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За оригинални дисплеи ли говорим или всичко по левче от оЕлЕкса?:hilezh: По-скоро си мисля, че сервиза/ите, които са правили ремонтите не струват.

Сам съм сменял дисплей на Нокиа Мумия 520, взет от неизвествен източник. Все още работи, никаква разлика с оригинала няма.:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За шаомито беше хубав:hilezh: китайски за звездната сума от двАесе леа:hilezh:, че оригинала беше 80 и за толкова евтин телефон нямаше сми, а гнусмасчето беше с каско по гаранция:hilezh:, и нямам представа какво бяха сложили, приеха рекламацията, но и двата пъти телефона седя по месец.

Може и аз да съм карък де и верно сервизите да са били зле както казваш, просто ако телефонът е стар или евтин, според мен по-добре нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

След смяна на куп програми, ОЕМ call recorder  на Huawei, се оказа най-доброто от всичко през годините. Кристална чистота и започва да записва от началото на разговора, без сигнал свободно, съобщения от оператор и т.н. Много съм доволен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.12.2020 г. at 14:34, Audi_RS* написа:

Как се казва, не може ли и за другите марки да го дръпнем?

Трябва да се разровиш за твоят модел или марка, какво може да се инсталира. При мен си е програма на Хуауей..., не е отделен апп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че може, тя андроидната навигация си е глорифициран таблет. Трябва обаче да ѝ даваш интернет от телефона си, Waze не работи в офлайн режим.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те по тая причина не ги харесвам новите им дървета. Много народ е на мнение, че последната истинска серия е била 9 - дали е така или не, всеки си преценя. Златната среда към момента уж е S20 FE. Ако си могъл, е трябвало да изчакаш. След месец обявяват новите модели, съотвено ще има корекции в цените на тези.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Едно питане към Андроид юзърите.

Има ли приложение и ако има кое е то и как се казва,което за записва разговори софтуерно?

 

Защото всички свалени до момента,записват от микрофона/ите и страничните шумове са непоносими,отсрещната страна направо на моменти не се чува какво казва.

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, MAPTO7007 написа:

Едно питане към Андроид юзърите.

Има ли приложение и ако има кое е то и как се казва,което за записва разговори софтуерно?

Какъв телефон ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално при Самсунг и Андроид 10 нарочно го порязаха. Сега за да се направи да записва директно (а не през микрофона) трябва да се рутне телефона. Предполагам че и при Моторолата положението е същото.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, CVT написа:

Специално при Самсунг и Андроид 10 нарочно го порязаха. Сега за да се направи да записва директно (а не през микрофона) трябва да се рутне телефона. Предполагам че и при Моторолата положението е същото.

 

При всички го порязаха след Андроид 9ката ,заради политиките за поверителност. Има опции и без руут ,но само за някой телефони. 

Във XDA има подобни APK за някои модели...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или смяна на азиатски регион с азиатска сим карта, или други такива, които са извън европейските рестрикции. Без рут.
Ако беше Хубавей, там са го направили в ХДАто... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...