Jump to content

Recommended Posts

Колко струва не е важно, как се сменя обаче е. Също с каква се смене е интересен въпрос, колко оригинална и колко прясна е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
Публикувано (Редактирано)

Читава ,проверена и работеща програма за клониране на SD карти ?

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
На 12.10.2021 г. at 13:38, nikrga написа:

Имам Motorola 50g. Телефона дойде със зарядно, което се води fast charging, и наистина зарежда батерията сравнително бързо. Струва ми се обаче, че с това зарядно батерията ще сдаде багажа значително по-бързо, отколкото ако се зарежда доста по-бавно. Пробвах с "нормално" зарядно, но телефона отказва да зарежда, дори батерията почна да се разрежда. Any help?

 

Не го зареждай с бавно зарядно, че така прецаках една S10+.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Мисля ,че това е подходящата тема , въпреки, че в глобален план си е революция за Китай и тотален шок за запада, понеже с излизането на Huawei Mate 60 pro с Kirin 9000S, китайците показаха нещо, което въпреки санкциите, никой не е предполагал ,че ще успеят да създадат. В момента това е най-обсъжданият процесор на пазара , който никой не може д проумее как е създаден след всички санкции и ограничения. Въпреки, че mate 60 pro не се рекламира като 5G , скоростите му при наличие на мрежа превъзхождат тези на Aplle 15pro...

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли приложение което периодично да засича GPS кординатите на телефона и да ги изпраща по интернет?  Става дума за наблюдаване на възрастен човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ,

MixerBox BFF работи безотказно повече от година .

Само не знам за Gps координати или поне не съм търсил ,но на карта ти показва точно.

Редактирано от buzzi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моля за мнения относно Motorola Edge 40 Neo от хора, реално ползвали телефона.

Интересувам се преди всичко от слабите му страни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Да, чичо NIKO. По принцип съм подозрителен към прехвалените стоки, но в случая телефона оправда напълно очакванията ми.

Има само един недостатък - цената му не е за средностатистическия български пенсионер, а още по-малко за този, който се е пенсионирал още по соц време...😃

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...