Jump to content

Recommended Posts

Ето какво имам на заключен екран.

1314b8f68696fff01bb615ab8fc3fa4f.jpg

Това е като слайдна отгоре.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти ли се слайдва, за да се отвори notification bar-а с настройките и бутоните? А при първото слайдване надолу се показва само часовника? Адски ме издразни това на едно LG Bello II, което разцъках скоро. Това е супер малоумно решение от страна на LG. Виж, това пропуснах да го проверя, като ръчках G4.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти ли се слайдва, за да се отвори notification bar-а с настройките и бутоните?

 

 

Не, като е заключен екрана трябва само веднъж...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искате да кажете, че за да активирате камерата, пуснете музика, имате достъп до хронометър, аларма, часовник, калкулатор, календар, нотификации, трябва да отключите екрана ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шорткъта за камерата долу, вдясно, вляво беше телефона, сяя е Google now.

 

Нотификейшините са е така:

 

android-50-lollipop-lock-screen-10056336

 

Аз поне по-удобно от това не мога да си представя как ше стане... Но да - винаги може да суайпнеш отгоре(веднъж!), за да се покажат quick shortcut, които са конфигорируеми при 6.0 дори и на стока!

 

Лично аз ползвам Moto gestures (double twist и double chop), за които дори не е нужно да светнеш дисплея. С Moto Voice може да си стартираш приложения, без дори да докосваш телефона, но на мен ми е шантаво и не го ползвам.

 

Но иначе да, за да отвориш Енгри Бърдс ше тряя отключиш...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на заключен екран виждам първо товаpost-75-1452845872,8235_thumb.png

Предполагам и календар може да се показва за някакви събития, но просто не ме е интересувало.

Махнал съм шорткъта в двата долни ъгли на екрана, където по принцип седят за телефон в ляво и камеря долу в дясно.

Ако дръпна надолу и това. post-75-1452845902,0735_thumb.png

Като могат да се пренареждат шорткътите

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест на заключен екран не можеш да видиш това

Или това

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Тва важи ли?

 

Screenshot_20160115_101440.pngScreenshot_20160115_101720.png

 

MP3-то и SoundCloud....

 

За календара не знам, за нищо не го ползвам. Ако имаш нещо предстоящо скоро изилизат некви шитни май... нз

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе честно казано, доколкото помня при Bello II и на заключен и на отключен екран се плъзгаше 2 пъти за пълно отваряне на notification bar-а, за да излязат настройките, другите икони, иначе вероятно ти показва само нотификации от приложения+часовника в голям формат центриран в горната част на дисплея. Единия път ти показва само часовник + нотификации от приложения, при второто слайдване вече се показват и настройките с другите бутони. За мен първия слайд е безсмислен. За чий ми е да слайдвам веднъж само за един умрял часовник? Бяга ми от логиката това излишно слайдване. Аз лично не искам да гледам часовник, а да имам по-бърз достъп до настройките от нотификейшън бара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе честно казано, доколкото помня при Bello II и на заключен и на отключен екран се плъзгаше 2 пъти за пълно отваряне на notification bar-а, за да излязат настройките, другите икони, иначе вероятно ти показва само нотификации от приложения+часовника в голям формат центриран в горната част на дисплея. Единия път ти показва само часовник + нотификации от приложения, при второто слайдване вече се показват и настройките с другите бутони. За мен първия слайд е безсмислен. За чий ми е да слайдвам веднъж само за един умрял часовник? Бяга ми от логиката това излишно слайдване. Аз лично не искам да гледам часовник, а да имам по-бърз достъп до настройките от нотификейшън бара.

Ако слайднеш от лявата страна са две лентите, но ако слайднеш от дясната се отварят направо бутоните ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам pattern unlock и накъдето и да слайдна нищо не става. Максимум секюрити дейш.  :wall:

Ако го оставя на суайп ънлок тогава има екстри. Ама ми се активира понякога в джоба. На стария андроид можех да направя каквото си искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От версия 5 нагоре, поне на чист Android, като слайднеш отгоре надолу се отваря онова къде пуснах снинката, а като слайднеш отдолу нагоре вече излиза екрана с pattern-a.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3 инвайта/покани за Уанплюс Хикс / Oneplus X.

Ще изтекът след 7 дни... ако някой иска да свирка :)

 

 

Жената след около месец ползване е много доволна.

Батерията й кара по един ден с доста разговори /около час-два на ден/ и ръчкане по фейсбуци и игри.

Дисплея е много добър. Засега няма бъгове забелязани.

Няма лаг или да е блокирал. Един ден изчезна обхвата на едната карта, но след рестарт се оправи

Единствената настройка, която не открихме е какво се случва, когато говори по едната карта, а я търсят на другата.

Ама не сме и търсили много, де...

 

На тази цена е доста добро предложение, при необходимост от две карти и компактни размери...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо почна да ми се сбозява моторолката (първото мото г) , а и андроида ми беше омръзнал и си викам дай да я пробвам с някой друг ром...

Та сложих един 6.0 нексус ром и стана баси мултитаскинг звяра...

Преди като отворех скайпа всичко друго се затваряше, а сега си държи отворени 7-8-9-10 приложения и спокойно си превключва между тях без замисляне. Доволен. :)

 

Редактирано от dhtj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос тука боговете на андроида, значи купих на баща ми един Huawei P8, не че ще ползва нещо повече от вайбър скайп и фотоапарата на тоя телефон ама за здраве реших да го ъпдейтна и гледам седи на 5, а ся гледам 6 има но не ми дава ъпдейти, някаква идея що тей и какво може да се направи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не са излезнали за неговия телефон вероятно. Като са налични ъпдейтите към Андроид 6 ще получи нотификация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... а ся гледам 6 има но не ми дава ъпдейти, някаква идея що тей и какво може да се направи?

 

http://www.gsmarena.com/huawei_p8-7006.php

planned upgrade to v6.0

 

 

Тва ше рече, че ще стане некога в бъдещето, когато на Хуйвей им скимне... ама ще стане де :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам 3 инвайта/покани за Уанплюс Хикс / Oneplus X.

Ще изтекът след 7 дни... ако някой иска да свирка :)

 

Жената след около месец ползване е много доволна.

Утре поръчвам и аз един Onyx black. : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете как да поддържам тоя андроид... На втората седмица и инсталираните приложения които ползвам и почва да бози да го еа. Беше със стоков фирмуер, но камерата е много шит с него, пробвах няколко моднати и кой крашва приложенията кой е боза... та спрях се на един горе-долу стабилен ром, но и при него си го има зациклянето. Пръчката е sony z1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качи си оригиналния софтуер и няма да имаш проблеми, дъщеря ми ползва същия модел вече 3 години (Xperia Z1) и работи перфектно - не се налага рестартиране или друго, не забива изобщо. Има качени сума програми и какво ли не. Скоро излезе и версия 5.1 на Андроид за него (това ще е последната за съжаление). С една дума не иска никаква поддръжка, работи бързо и мазно. Важно е да качваш програми само от магазина на Google, а не всякакви, които не са минали тяхната проверка.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И снимките са перфе, дори на авто, имаш някакъв хардуерен проблем с телефона явно.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,да... На авто са много перфе с тия 8 мега пиксела... За да направиш 15-20 мега пиксела трябва да го ръчкаш на ръчен режим  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...