Jump to content

Recommended Posts

Е и? Дори и на 8 мега пиксела на авто прави отлични снимки. В ръчен режим можеш да снимаш и на 20мп. Като не то харесваш оригиналния софтуер на камерата можеш да си сложиш друг - има голямо разнообразие в Google play. Не виждам какво ще ти помогне качването на custom rom специално за снимките :nixweiss:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш хубава снимка си играеш с настройките, ако не ти се занимава - Ауто и каквото стане. Какво не е наред? Някои хора май имате твърде високи очаквания от тия камери...

 

Качи си стоковата Google Camera. Тя няма почти никакви настройки и е пригодена да се пердаши на ауто с нея....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Custom софт за камерата може да направи големи чудеса. Не го подценявайте.

Сони при последните си модели имат някакъв напредък в тази посока. Продават сензори на всички, а собствените им телефони не можеха да доближат конкуренцията. И мегапикселите почти нямат общо с хубавото качество на снимките.

Някой да е имал късмета да се докосне до LG V10? Чудни коментари за него се въртят в нета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баш такава не съм ползвал, но от друг тип съм ползвал. Върши работа, но идва момент в който трябва да се почисти и такъв в който трябва да се изхвърли. Лично аз предпочитам механичните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвам такава лепка от преди сигурно 2 години, показах ги на Киров и те пък им станаха представител в БГ.

 

Лепи свирепо! Буквално и в преносен смисъл на думата. Дори и да отслабне ефекта просто минаваш през мивката и е като нова. Моята за всичкото това време съм я мил един единствен път и определено не е имала нужда от повече.

 

Препоръчвам точно този модел, който се захваща за въздуховодите за да може лятото да охлажда телефона, че моята е с лепка за прозореца и ако пусна навигацията температурата му става несериозно висока, а няма какво да го охлади добре, завалията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте ми някоя апликация, която успешно да блокира входящи обаждания, защото откакто си прекратих едната карта към мтел, другата стана ад. Непознати номера, презвъняват и затварят, не успявам да вдигна навреме и т.н. Сигурен съм, че е от тях ми идват тези мизерии, защото не е голям кръга от хора, които ми имат номера. Трябва ми приложение, работещо без руут.

ПП Не да ги скрива тези обаждания, а да ги блокира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кви входящи? От непознати номера или някакви конкретни номера или...? Как точно да се филтрират?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм ги добавил в Auto reject лист. Става въпрос за няколко на брой конкретни номера от мрежата на Мтел (0988 - явно е Боб), които за мен са непознати. Не говорим за скрити номера. По възможност ми трябва приложение, което абсолютно да скрива всичката информация за повикването, освен може би да я запазва в себе си. Не искам да се виждат в логовете тези номера. Без значение е дали ще пренасочва или затваря. Само да не е приложение, което просто скрива повикването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Пробвах няколко други приложения и не работиха, дано с това се получи. Проблема е, че постоянно ми звънят от нови номера. Напомня ми на организиран телефонен "тероризъм" и едни тъмни индивиди в пазарджишко на които сим картите им ги карат с бусове (поне каквото съм чувал)... Блокнал съм всички входящи разговори от непознати номера за сега, като временно решение. Тези дни ще сменям оператора (пренос), а после ще си пусна и една смяна на номера, за да се спре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих се, всичко е точно с новата апликация, но се звъни от всевъзможни номера, по всяко време когато ми е неудобно. Разбрах какви са от вътрешен човек - явно някаква измамническа туроператорска фирма търсеща поредният рибок да им плати имотите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да си изберем начин за бекъп на данните (и приложенията) в Андроид система. Един приятен наръчник за начинаещи.

 

https://www.androidpit.com/how-to-back-up-everything-on-android

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе я кажете как да поддържам тоя андроид... На втората седмица и инсталираните приложения които ползвам и почва да бози да го еа. Беше със стоков фирмуер, но камерата е много шит с него, пробвах няколко моднати и кой крашва приложенията кой е боза... та спрях се на един горе-долу стабилен ром, но и при него си го има зациклянето. Пръчката е sony z1

До скоро и аз имах същите драми със същият телефон, даже го снимах и го пуснах в продавалник. И след един опит да го продам реших да пробвам да си го оправя. До този момент прецака една SD карта 16GB на Трансценд и му бях сложил един 8GB SanDisk. След като купувача ми го върна по неясни причини си купих една SD карта Sony 32GB class10 http://smartphone.bg/microsds-sony-sony_microsdhc_32gb и о чудо. Телефона спря да крашва, камерата се отваря всеки път и работи доста добре за телефон.

Sent from Мобифоня powered by Мобиком

Редактирано от Муцев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И първата ми карта на Трансценд беше клас 10, но постоянно крашваха приложения и особенно Камерата ако записваше на картата с памет. Откакто съм със Сонито нямам никакви проблеми, телефона върви супер мазно, камерата сработва всеки път а и снимките в ауто режим са доста добри, поне за моето непрофесионално разбиране.

Sent from Мобифоня powered by Мобиком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите с LG G4 - как се справяте с невероятно жалкия живот на батерията при модела? Случайно ровейки из нета попаднах на маси от хора, оплакващи се от телефон, изкарващ не повече от 1/2 или 1 ден, с умерена употреба. Това е около 4 часа SOT. Рекорда беше от 100% до 0 за 5 часа, като 2 от тях изобщо не е бил използван. Странно ми е, защото моята 3-годишна пръчка изкарва повече, при условие че процесора е деградирал, пече от най-малкото натоварване, а батерията (3100 мАч) е понесла всякакви мъки и от поне година всеки ден ту се закача на USB, ту се ползва и батерията постоянно се разрежда-зарежда до 80%, после по USB до 100% и така всеки божи ден.

Интересува ме само инфо за G4!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По неволя се сдобих с LG G flex 2. Горе долу става , но има един проблем който много ме дразни. Изчезва ми връзката с мрежата, без това да се индикира на телефона(отчита че има обхват). Когато ми звънят им дава че ми е изключен телефона. В момента в който аз се опитам да избера някой контакт, веднага прекъсва връзката и при следващият опит вече всичко е наред. Незнам дали има връзка, но ми прави впечетление че се случва когато ползвам мобилни данни, незнам може и да е съвпадение. С ресет дали ще се оправи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно става със самсуняка на жената, с две карти е, като на втората има мобилен, когато е включен за да ѝ се обадя пробвам поне десет пъти. Изключи ли мобилния, проблеми няма. Досега кадърно обяснение от операторите(ментел и виваконете) няма, най-вероятно било "нещо от апарата"...Но пък тя избира без проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има го и при трите големи оператора. Вчера ми се оплакаха, че са ме набирали, а е давало, че съм извън обхват. Аз секунда по-късно набирам същият човек и няма никакви проблеми. Не е от апаратите, а от сим картите или мрежите им. Оправя се с вкарване на телефона в самолетен режим и изключването веднага на самолетния режим. Това като временно решение, което не всеки път работи. Другото временно решение, ако не помогне самолетния режим е, да рестартираш телефона. Постоянно решение няма, защото никой не знае от какво е проблема.

ПП Забелязвал съм го само на LG-та, включително и на новия ми телефон. Явно и при Samsung е така. И все пак е изключено да е от апаратите. Какви сим карти ползвате? Основно съм го забелязал при хората с нано сим.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...