Jump to content

Recommended Posts

При мен и няколко човека около мен също се получава. С един приятел със самсунг редовно се получава, звъня му, изкл. тела, звъня почти веднага и набира... По едно време си звъняхме .през едни служебни пръчки самсунг и нокя с фенерчета и пак се случваше.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато ползвах Г2-ката такъв проблем съм нямал или ако е имало е било толкоз рядко , че не съм му обръщал внимание. Тъпото в случая е че няма индикация кога телефона е в бъг режим. Чакаш си обаждане и се чудиш що не ти звънят и след известно време получаваш смс с 10 пропуснати повиквания. Като ми остане малко време един бекъп и след това ресет, да видим ще има ли полза.

Sent from my LG-V500 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма с апаратите тая история. Картите са бъгави по някакъв начин. Малката ми щерка има стара прима карта, държи се точно така. Звъниш и, дава няколко свободни и после "телефона на абоната е изключен". Понякога направо го дава като съобщение без да успее да звънне. После по някое време се получава съобщение за пропуснати обаждания. Тестван е проблем на поне 3 телефона. Два от които старовремски без да са смарт. Всичките апарати с други карти не правят така. Просто някои карти не се харесват на мрежата и това е.

 

От друга страна замяната на дефектна СИМ карта е безплатна. Така че какво чакаме?

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от картите само. Имах гранд нео(с голяма, нормална карта от преди 3-4 г) и доста често го правише тоя номер. Продадох го, взех си сони з1, одрязах си картата с ножицата(за да не ае размотавам да ми я сменят), сложих я в телефона и до ден днеше не съм имал ядове. Та мисля си, че и апаратите са от значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това много лесно може да се провери, като се сложи картата на друг телефон.

При мен комбинацията е мтел-ски апарат с виваком-ска карта.

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Галакси Дуос си е просто задължителен този проблем, без значение картите или оператора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с 6.0 не би трябвало да пада с повече от 1%, ако пада с повече нещо не дава на телефона да заспи най-вероятно, и същото нещо и през деня го тормози.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, имам едно питане, поради възниканала нужда от носене на още един телефон. Не мога да свикна с въпросния допълнителен багаж :) и искам да попитам за мнение за One Plus X, тъй като имам спомен, че някой се беше похвалил с такъв наскоро ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват ми две програми.

Една с която да забраня да се инзталира каквото и било на дъщеря ми на телефона.И друга ,която автоматично да отваря повикванията когато телефона е с блутут хендсфрии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първото може и да не ти трябва програма. Play Store-a има родителски контрол, ама го разгледай там какви са му възможностите, не съм го ползвал аз...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че ще е особено голям ъпдейт от S6. Виж ся G5 дето го представиха вчера наистина е нещо различно. С тия модули е бая играчка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна нито е гаден нито е красавец, просто телефон, аз не знам какво очаквате от тия телефони, да са произведения на изкуството ли? Така или иначе ако не се изтъквате кви сте масони с плочките по масите, те седят най-мн по джобовете.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз имам навик да го тупкам на масата, но не за да се изтъкна, а да реагирам по-бързо  :hilezh:  Честно казано ме боли за формата, но като цикли ме нерви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г5-цатабю звучи мн обещаващо, според мен ще е или огромен хит или огромен провал. Слота звучи интересно и определено е нещо ново. Особено примамливо звучи допълнителната батерия от 4000mah.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, имам едно питане, поради възниканала нужда от носене на още един телефон. Не мога да свикна с въпросния допълнителен багаж :) и искам да попитам за мнение за One Plus X, тъй като имам спомен, че някой се беше похвалил с такъв наскоро ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Добра изработка, приятен дизайн.

Батерията кара ден и малко, два дена просто не успява с включен нет и разговори. Лош звук през колонката, втората е за парлама. Аз съм доволен, за 550 пари е екстра! : )

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Редактирано от Миланов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден принципно ми е достатъчен, така или иначе съм свикнал да се зарежда през нощта. Иначе за колко време пристига горе-долу ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден принципно ми е достатъчен, така или иначе съм свикнал да се зарежда през нощта. Иначе за колко време пристига горе-долу ?

Забравили 1 седмица дойде със стандартна доставка. Сега имат промоция безплатна доставка при сума над 100 Евро. Аз поръчах 1+2 в петък, защото във форума им се раздават едни ваучери за 40 Евро отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с един един телефон Irulu u2 телефона си е супер, като хардуер, но андроида се скапа и немога да го преинсталирам, свалих firmware-a , но немога да го подкарам, някой от It сектора да подпомогне със знания моят жалък опит да съживя въпросното телефонче с нов андроид 4,4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...