Jump to content

Recommended Posts

При стартиране започват дори и с изключени данни да се свалят всякакви малоумни приложения и телефона се рестартира, направих фактори ресет и нищо не се промени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма с апаратите тая история. Картите са бъгави по някакъв начин. Малката ми щерка има стара прима карта, държи се точно така. Звъниш и, дава няколко свободни и после "телефона на абоната е изключен". Понякога направо го дава като съобщение без да успее да звънне. После по някое време се получава съобщение за пропуснати обаждания. Тестван е проблем на поне 3 телефона. Два от които старовремски без да са смарт. Всичките апарати с други карти не правят така. Просто някои карти не се харесват на мрежата и това е.

От друга страна замяната на дефектна СИМ карта е безплатна. Така че какво чакаме?

И аз мисля, че е от картите.

Жената е с Нокия с фенерче и две сим карти.Звъня и няма обхват, без да е говорила по телефона.На второто звънене всичко е точно.Днес 2 пъти ми го направи поне.

Тя има проблем само с Ментелската карта, другата и е на Глобул и никога не го прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При стартиране започват дори и с изключени данни да се свалят всякакви малоумни приложения и телефона се рестартира, направих фактори ресет и нищо не се промени.

Намери начин да го префлашнеш през fastboot иначе няма да можеш да го оправиш. Аз не успявам да намеря ром за него. Лошото при китайските телефони е липсващата софтуерна поддръжка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като задържиш vol+ и Power, поне така е на повечето телефони. На някой с хардуерен бутон трябва и него да го задържиш. От там качваш рома директни на флаша на телефона през команда през CMD. За целта трябва да имаш файловете обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малееее и това за 300$ . Тва трепе телефони за по над 1000лв с тоя хардуер, дизайна също е приятен, предполагам с некой къстъм ром ще цепи мрака.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен MiUi доста ми допадаше и до последно само него ползвах предвид, че говорим за Кит Кат версиите на Андроид - нещо толкова ли се е зговнило към днешна дата? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

papi92

Благодаря, как да задам командата през cmd ако може да ми напишеш на лични ще бъда много благодарен!

 

Колега темата в 4pda разглеждал ли си я? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид, че е клонинг на iOS, на мен лично това не ми харесва, главно заради това, че няма меню с аповете, а всичко плеска на хоум скрийна, иначе поне и аз когато съм го разцъквал на 4.4 изглеждаше приятно различно, но тогава базовия андроид беше малко скучен без къстъм лънчери и т.н.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайците явно ги кефи така. На лайновото е същата работа. Менюто е на хоумскрийна, а настройките заврени в задницата на телефона. Явно за повечето потребители това е по-удобното и бързо решение за достигане на апликация. :stupid:
Xiaomi-то за 300 камъка далеч не ми се струва убиец на нищо. По-скоро нещо като рекламата-провал на Ино плюс (ако не се лъжа) - убиеца на... какво беше? :hilezh:
Надеждата ми е в Huawei в близките години да се придвижат напред и да внесат смислени промени и още по-интересни устройства, но не под шапката на Гугъл. Този път ме спечели друг производител, ще видим за след 2 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно интересно ревю, оказва се, че Самсунг добре са послушали хората и най-накрая вървят в правилната насока, браво от мен!

http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-s7-edge-convert-676256/

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Днес ми се случи нещо странно. Снощи телефона беше на 60% заряд и не съм го включвал да се зарежда през нощта. Тази сутрин ставам и телефона беше на 50-55%. Отивам до работата, направих 1-2 кратки разговора, порових се в интернет и батерията падна до около 35%. След около 5 минути вадя телефона от джоба за да звънна, натискам паур бутона, отключвам телефона и ми изкача прозорче с надпис изключване и батерия 0%. Сложих телефона в колата да се зарежда, светна светодиода, че телефона зарежда, изписа 1% батерия и след 5-6 минути заряд се опитах да включа телефона. От тогава вече светодиода не свети, телефона не се включва, ресет бутона не помага по никакъв начин, а телефона стои вече час на оригиналното зарядно(това с магнита), но не дава признаци за живот. Преди да го закача към оригиналното зарядо пробвах да го зареждам и през usb порта, но няма ефект.

 

Направо копи-пействам за да не го пиша наново. Става въпрос за sony z1 на година и малко. Тва не знам ама никой андроид(поне на такива съм залагал последните 4-5 години) не изкарва повече от гаранцията си... Техниката ли е скапана, много ги гърча ли, вредни биотокове ли излъчвам...  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само нексуси ползвам и спокойно изкарват над 2г. Пробва ли с нова батерия?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона запали. Явно и на сони батерията не може да изкара повече от година при мен... лошото е че за да я сменя ще трябва да се разглобява телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента и аз си блъскам главата с неадекватна батерия, но на малко по-старо Сони - Go. На 3.5г. е и процентите на батерията правят каквото си искат. Вече не може по цял ден да изкара. Работата отива на разглобяване и смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.engadget.com/2016/03/01/vivo-xplay5-beast-phone/

 

Curved 5.43" QHD display, 6GB RAM, 128GB internal storage.... dual DAC chips........ Баси мамата, а???? Аз съм в потрес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го гледах сутринта и се чудех за какво ти е такъв хардуер? Кога ще напълниш 6GB РАМ?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...