Jump to content

Recommended Posts

Ми аз четох някакви неща и реших да проверя дали не е дошъл, цъфна и директно го дръпнах. Не знам внушавам ли си, но преди ъпдейта определено имаше някакво забавяне в работата, сега е мнооого по-добре. Естествено - оставям настрана това, че начина, по който отговаряш на обаждане е различен и на мен много повече ми допада.

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го

15a0f9c4b0ec6ce1747df4c3aaad6db7.jpg

Нали знаеш, че е най-добре след ъпдейт да се направи ресет, изключение прави само security ъпдейтите.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, ole said:

Нали знаеш, че е най-добре след ъпдейт да се направи ресет, изключение прави само security ъпдейтите.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Да ти кажа, знам, обаче не всеки път го правя, понякога забравям :) Иначе наистина, защо ти е само 65 мб ? При мен мисля, че беше над 650...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Да съживя малко темата. Google play games не иска да sync-ва нищо. Една игра имам на телефона и от нея не мога да ги свържа. Играта си я има в Play games, просто нито получавам ачийвмънти, нито пази прогрес в играта, сякаш са разделени. Някакви идеи? Преинсталирането на играта отпада, защото ще изгубя прогреса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А connected ли е самия акаунт вътре в играта? Гледам че някои игри всеки месец се разкачат и трябва да се логнеш отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не може да се закачи. Дава ми грешка "There is no game data synced with this account. Would you like to start a new game?". Очевидно не искам да започвам нова игра, след като тази я имам от над година и прогреса е болезнено бавен, защото в по-голямата си част е Pay to win.
Пуснах мейл на разработчика преди няколко месеца, а от там ми върнаха абсурдния отговор - не се логвай от повече от 1 смартфон, затвори другите апликации, за да има смартфона по-добро представяне. Ако тези неща не помогнат - преинсталирай играта като първо я свържеш с Google Play.:stupid: Е как да я свържа с плей, като точно това не мога да направя. Въобще тъпанарски истории. Днес им пуснах същия мейл, като подчертах, че играта се появява в плей, но изглежда че няма обратна връзка, съответно нито получавам ачийвмънти, нито пази прогрес.

Пробвах да върна фабричната версия на Гугъл плей - подкарва играта, но като избера прозореца за свързване, веднага ми иска последната версия на приложението. Плей акаунт не ми се появява и при списъка с акаунтите. Пръчката е Ноут 2 на стоков 4.4.2. Никога не е бил руутван.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейтни си Гугъл Плей до последна версия. Логофни се от акаунта от всички устройства и после опитай да се логнеш отново от това с играта. 

Местих що годе успешно My Talking Tom с помощта на Helium Backup. Прогреса се запази. Почна да се върти наопаки ама бял кахър. :razz:

Става и без рутване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвано е и не работи. Само на едно устройство го имам Гугъл плея. Самсунга се ползва като играчка само за тази игра и нито има сим карта, нито нищо, просто е логнат в Гугъл акаунта, Плей, Стор, Скайп и това е. Другия е LG V10 и се ползват само няколко приложения от плей стор и също е логнат в основния гугъл акаунт. Двата са на един и същи акаунт.

Едит: Сега като опитам да се свържа, ми се показва акаунта, изписва Welcome и секунда след това пак се появява "There is no game data connected to this account" и излиза автоматично от Плей акаунта.

Едит 2: Стигнах до тук - играта вече я има в Google Settings под Connected Apps. Самата игра обаче, не иска да се свърже и настоява да почна нова игра.

Редактирано от s7r3l0k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с цел да споделя впечатление: от няколко дни ми се налага да се оправям с Андроид 4.4.2 качен на Huawei P7-L10. Дадоха ми го от Теленор, като "оборотен", понеже им изпратих iPhone с изключваща се батерия на около 30-40%. 

 

Ужасно. У ж а с н о. Първо Андроид устройство за повече от няколко минути в ръцете ми, чувствам се тотално загубен. Бавно, нефукционално, забиващо нещо. Знам, облъчен съм.

 

Не съм и предполагал доколко съм свикнал с бързина, леснота и останалите клишета. Макар и да си мислех, че бих пробвал някое от по-новите (чети Pixel) устройства, тотално се отказах. Явно вече не ми е до човъркане, промени, настройки и т.н. С нетърпение си чакам iPhone-a... И това е от човек, който не го е страх от цъкане. Само да споделя, няма друга цел този пост. 

 

Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какво си и очаквал от точно тоя телефон. Първо - китайска марка, второ - модел от преди 3 години, трето - стара версия на андроид. Хвани съвремен андроид и тогава споделяй впечатления. И аз сега ако си хвана моя първи андроид телефон, ще ми се стори мега дървен и т.н. ама тогава андроид 2.3 ми се струваше като космическа технология.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Написах го, защото наистина не очаквах да е толкова зле положението. Затваряне на апп потвърдено от вибрация при натискане - нищо. Втори тап - нищо. Трети тап - затвори го. Показва се гол уолпейпър. 5 секунди по-късно - взеха да изскачат иконките. Друг случай - отварям Хром, търся в гугъл - сравнително бързо. Тапвам на линк да отвори страница - минута зареждане на страницата при сравнително бърз, домашен WiFi. Не знам. Просто споделям, не ми се беше случвало, sorry. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, я кажете как става работата да се записват игри на СД картата, а не в телефона на Самсунг галакси J3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При всяко положение ти трябва руут. След това някое приложение phone към СД карта. По принцип в чистия андроид гууъл добавиха възможност СД карта да се използва като вътрешна памет, но тъпанарите от самсунг естествено премахват тази опция от телефоните си за да продават по-скъпите си модели с повече вградена памет. Тва и иначе го има от андроид 6 мисля.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@nikolaef, ако от оборотен телефон на Теленор, минал през стотин човека, без грам пазене, всеки свалял, трил каквото се сетиш бутал по тоя телефон... та ако по това си правиш сраненията с ябълката, те поздравявам.

 

thumbs-up-matt-leblanc.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@trespasser

 

Телефонът, до колкото аз разбирам, си беше (reset-нат) с изтрити всички лични данни, изключая няколко снимки. Нямаше закачен Google account, нямаше инсталирани приложения и/или теми освен тези, които са предполагам, стандартни за конкретния модел от завода. При отворени 4 приложения, клипчетата в Youtube да насичат зверски, при всяка смяна на ориентацията да спират… Да, при положение, че с с този Huawei говорим за ядра и GB-ти памет, определено с лошо впечатление от Android OS останах. До преди година съм използвал 4S в продължение на 3+ години и не си спомням подобно нещо.

 

Може би, горчивината от ползването се споделя 50/50 от старо устройство и лошо обслужване в Теленор. При наличието на бетонно твърдение в сайта на Теленор: “В случай че използвате iPhone – ще получите iPhone като резервен смартфон.” и “Ако ползвате абонаментен план от Теленор, ние ще ви предоставим телефон от същия клас напълно безплатно” (от които и двете твърдения не са изпълнени) и не особено приветливото отношение на Управителя в Магазина съпроводено с неприязън и гледайки да ме разкара възможно най-бързо, както и цитирам: “Имаме 4 iPhone-a за замяна и нито един не е в нас от март месец (от 2016 година?!)”, та тази комбинация ми остави, така да кажа, лош вкус в устата. Сега, ясно ми е, че наличности може да няма към момента, ама за голям град и за една от най-големите телекомуникационни компании с претенции за какво ли не, да нямат начин да се свържат с останалите магазини да проверят или по-скоро да нямат грам желание да го направят не ми се струва приемливо…

Редактирано от nikolaef
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чел 65-те страници на темата и търсачката не намира въпроса ми:

на една приятелка с Галакси S3 почна да й пада батарейката бърже. Погледнах какво я яде - процес "mdnsd". Аз имам едно S3 Neo, разменихме за тест батериите, да видя по принцип колко й държи, след това си върнах моята и... :shocked: почна и моята да пада бързо, a като топ процес по консумация изскочи "mdnsd". Гледах, че е много разисквано из нета, ама толкова различни предположения и нито едно работещо. Идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...