Jump to content

2.0E с газова на загрял двг трудно пали :( ?


lubopa4kata

Recommended Posts

ауди 80-б4 1994г АБК мотора 2.0E 115коня с газова ЛОВАТО на загрял двг трудно пали :( ? зна4и на газ директно на топал мотор пали от раз,но на бензин пали от раз само на студен,а на топал-не иска,пали с доста вартене,за6то ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щтото ти тече регулатора на налягането в рейката! Неграмотник! Ужас, как си разбираш, не знам! Твоят е на 3 бара, имай го на ум при смяната! Sending in motion! Tapatalk!

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много вероятно да е пробил регулатора на налягането на бензина, намира се на края на бензиновата рейка на инжекциона, от него излиза едно тънко маркуче, извади го и провери дали от там тече бензин, ако има бензин там, това е проблема ти. Това е най- често срещания проблем при тези мотори, свързано конкретно с твоя проблем.

Ради беше по бърз:respekt:/>

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ремонта се прави на студен двигател(колектори) :hilezh:/>

Бош или ВДО около 150лв. без отстъпка.Има заместители,аз съм с Вебер който беше в опаковка на MAGNETI MARELLI :steinigung: .

Редактирано от genttogsg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя беше пробил, ама си палеше нормално, но пък давеше и мотора нямаше нормален празен ход, нито на бензин, нито на газ. Буквално преди дни го оправих срещу 36 кинта регулатор ТОПРАН...сега хвърлям боб колко ще изкара :hilezh: От същата марка карах почти 60 000 км. дистрибуторна капачка и още е в кондиция, но я смених превантивно. Бензиновата помпа преди 2г. и тя китайска от най-евтините....вече колко....над 30 000 км. е май и си бачка :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...