Jump to content

Карета нови или втора употреба


  

28 гласа

  1. 1. Какви карета слагате\бихте сложили?

    • Чисто нови
      26
    • Втора употреба
      2


Recommended Posts

да е някоя декоративна част, калник, врата, климатик, ок. Но част от окачването, спирачките и мотора - никога, ама никога втора употреба. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се купуват нови трябва да са от класа на ГЛО/Любро... или рециклиране на старите. В противен случай втора употреба оригинални карета са по-добрия избор. Общо взето важи за почти всички части по колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е някоя декоративна част, калник, врата, климатик, ок. Но част от окачването, спирачките и мотора - никога, ама никога втора употреба. :zustimm:/>/>

Ако се купуват нови трябва да са от класа на ГЛО/Любро... или рециклиране на старите. В противен случай втора употреба оригинални карета са по-добрия избор. Общо взето важи за почти всички части по колата.

Много истина и в двете менения според мен.Може би е въпрос на лична нагласа.

Аз лично съм за новите.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купуваме стари коли,там каретата са стари.Тези коли ги търкаляме няколко години и тогава евентуално акосе обади каре го сменяме.Ако ли не така я продаваме с тези карета с които сме я купили.Не виждам защо е това питане.Не вярвам някои след закупуване на кола да сменя карета или други здрави консумативи.Въпрос на избор.

Редактирано от lz2pic
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...