Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

Пишет ми по едно ЛС какви лайсни искате и да му пратя списъка на момък, за да каже Има/Няма и цена на част и на доставката. Праща по ЕМС до България директно.

ако искаш, ще го питам и за тези фарове. ти защо не си купиш само стъкла нови за А6? Другото е еднакво със 100?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Проблема ми не е със стъклата, а със захващането. Изпотрошени са всички щипки и след регулиране се разместват.

Иначе светят добре.

Едит. Аз съм със S6/A6 фарове (и броня съответно) и 100-кови не ми вършат работа.

 

По въпроса с лайсните, ще ти пиша ЛС, обаче гледам, че на латвийците са им криви лайсните. Ти от тях ли ще правиш поръчка или от поляците?

Едит2: Даже най-добре, дай линк моля  магазина от който ще поръчваш.

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=111205224055 Пак има 'неограничен' брой комплекти от по- евтините.

35 паунда  с доставката до България (грубо 36, ако кредитната ви карта е в левове заради превалутирането по неизгодния фиксинг на пейпал). Ако се съберат 10 желаещи, съм договорил да паднат на 17 паунда за комплект, но доставката не може да падне под 10 паунда (27- 28 паунда с доставката).

Средните лайсни за 100 са 17+10 паунда- http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-100-C4-1990-1996-DOOR-TRIM-MOULDING-MIDDLE-SET-NEW-/111205223891?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item19e4590dd3

Ще разберем скоро дали има и за Б4 лайсни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Иска ми се пълен комплект да взема. При мен на 100 цата падат и горните и долните лайсни...

Мернах 75 евра пълен комплект мисля с включени и малките даже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми се понапълни кутията с ЛС- та, затова, ще помоля да се напишете желаещите тук, ако не се откривате във списъка.

Пишете какви -горни или долни лайсни искате  и за какъв модел модел Б4/100/А6.

Ще поръчам след 2 седмици, все още чакам да се съберат 10 желаещи, за да ползваме отстъпката.

П.С. да подчертая, че не печеля нищо от упражненето, а съчетавам поръчването на два комплекта с това, да помогна на още хора от форума...

 

Почвам аз списъка:

================

1. Ради_Б4- 1 комплект долни, А6

2. Fitil4o- 1 комплект долни, А6

3. ГСБ- 1 комплект долни, А6

4. Jamo- 1 комплект средни, 100

5. ithilieth- 1 комплект средни, 1 комплект долни, 100

6. doncecone- 1 комплект долни, А6

7. kos- 1 комплект средни и 1 комплект долни, 100

  Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз явно съм се загубил нейде из ЛС-тата.Та да поръчам:

-Един комплект долни лайсни за Б4 седан :bia:

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица поръчвам ,само да ми отговори за Б4- ковите.

Ще ги платя АЗ, надявам се след това да сте коректни, за д ане ги слагам на шкодата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица поръчвам ,само да ми отговори за Б4- ковите.

Ще ги платя АЗ, надявам се след това да сте коректни, за д ане ги слагам на шкодата :hilezh:

Еваларка !!!  :respekt:

Към лайсните има ли щипки или трябва да ги взимаме допълнително ?

А и средни са тия на средата на вратата или......?!? 

Редактирано от birdman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средни- да, по средата. Хубаво е да си пазиш оригиналните щипки за лайсните, иначе има в комплекта включени, към тях колегата Ради има забележки, но с оригиналните каза, че всичко е паснало 'като у тях си'.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дърпаш лайсната НАЗАД при притворена врата. Замиваш калта от щипките и леглото на лайсните и после нахлузваш напред по обратният ред новата лайсна. Работа за 5 минути  :zustimm:

 

Запазваш си оригиналните щипки, защото новите в комплекта явно са от мека пластмаса и не държат- както каза Ради. ;)

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да се включа и аз, ако не е късно с един комплект долни и един коплект средни за 100 C4 :bia:

 
А просто от любопитство, че не съм се заглеждал, но има ли разлика във външния вид на ласйните на а6 и 100?
Редактирано от bobka7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...