Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Те се събраха, но момъка пак няма достатъчно наличности. Още го чакам и да каже има ли за Б4. Ще го почакам още малко и ще преговарям с друг продавач на латвийски лайсни :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не е станало, няма достатъчно налични, който не му се чака, може да си викне от наличните 3 комплекта, без отстъпката от 3 пааунда :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да се включа и аз, ако не е късно с един комплект долни за а6 ц4 комби . И ако не е късно на кого да пратя парички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да се обади като има поне 12 комплекта налични, с други думи не е късно. Ако не ти се чака- дал съм в началото линк към магазина в ибей на човека- има 3 комплекта само налични към момента. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Колега ще чакам когато имаш отговор пиши

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам един въпрос мисля че мястото не е тук ама да не отварям нова тема... имам ауди 100 страничните лайсни са ми от а6 ц4 вчера ми падна едната лайсна видях че са лепени със силикон и направо ги свалих всички хем ще си ги боядисам така проблема ми е че тези лайсни са слагани от предния собственик и са само със силикон няма една щипка  дайте някакви  идеи как да ги хвана отново обаче да е  по сигурен начин от силикона търсих си щипки но не можах да намеря за точния модел лайсна ако някой знае как да драсне някой ред ще бъда благодарен и то много :) 

http://www.ebay.de/itm/Audi-A6-C4-94-97-Turleisten-Zierleisten-Zierleisten-Turleisten-Leisten-NEU-/250941826262?pt=DE_Autoteile&hash=item3a6d4c64d6

 става въпрос за тези лайсни 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам да се обади като има поне 12 комплекта налични, с други думи не е късно. Ако не ти се чака- дал съм в началото линк към магазина в ибей на човека- има 3 комплекта само налични към момента. :zustimm:

колега и аз искам лайисни писах ти на л.с но пиша и тук , долни  гумени лаисни за ауди а6/с6/ц4 седан , 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отпадам от бройката - поръчах тези

 

http://www.ebay.de/itm/ZIERLEISTEN-TURLEISTEN-AUDI-100-C4-91-94-A6-94-97-SCHUTZLEISTEN-SATZ-UNTEN-/400493358209?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3AAudi%7CModel%3AA6%7CPlatform%3A4A%2C+C4&hash=item5d3f43ac81

 

Като дойдат ще дам знак как са и колко парички са излязли тотално с доставката. Пуснах ги през Габко. Предлполагам, че с тях ще не повече от 10 лв. Всичко ще стъпи на около 1000 лв. 
 

Ще дам знак като дойдат. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво Динков, възможно ли е и аз да си поръчам на теб лаисните или не , моля да ми дадеш отговор за да знам да си потърся другаде 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да ги взема аз, просто латвиеца се мотка- не може да събере 12 комплекта долни лайсни. Доколкото виждам в обявата му в ибей- има само 3 комплекта- можеш директно от там да си ги поръчаш :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги, 

 

Пристигнаха лайсните и днес ги монтирах на колата. 

 

Ето и впечатления. Дойдоха в кашон и опаковани в найлон.

 

Материалът е доста по-мек от свалените на колата, което е нормално. При първо слагане и отваряне и затваряне, се подпъхват в някои части под вратата, но след като се извадят се прилепват идеално и при следващи отваряния и затваряния си седят на място. Влизат много плътно и здраво. За съжаление огънах малко едната при монтажа, което доведе до малка длъбнатина. Трябва да се внимава доста, защото ми се струвам малко по-меки от оригналните. 

 

Според мен си заслужават парите. 

 

Общата цена е 88 за швабата и 8 лв за Габ-ко = 96 лв. 

 

Утре ще ги снимам как седят на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дал срок на латвиеца до Понеделник, ако няма събран комплекта от 14 лайсни, се отказвам от офертата да купя от него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, и аз отпадам от бройката защото си поръчах от Латвия.

Лайсните пристигнаха за около 1 седмица но не съм възхитен от качеството им но не са и най-големия боклук.

Общо взето за цената си струват която е 80 лв. всичко  до Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не мисля, че лайсните са нещо особено. Доста по-тънки са от оригиналните и по ръбовете малко се разкъсаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги незнам дали тук е мястото да попитам ама, от ауди 100 седан дали става заден капак на а6 ц4 . благодаря и се извинявам че цапам темата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но:

  • закрепването на триъгълника е различно.
  • кората отвътре на  капака е различна, както и закрепването и, но това е поправимо- лично съм го правил.

Ако прехвърляш твоята кора, няма къде да захванеш един болт за дръжката за затваряне отвътре.

Аз бих купил от А6- ца пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех си и аз от латвииските гуми за A6 C4.. Да видим какво ще се случи, когато дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...