Jump to content

Лайсни от А6 на 100 ( C4 купе )


AvaloH

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 169
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Такам, рискувах, платих и единия латвиец ми прати 3 комплекта с уговорката да прати още един, ако не ми хареса качеството. Е, хубаво си е!

За вратите са перфектни, за задните калници има какво да се желае, но и те са на ниво. Предните са прекалено меки и не ми харесват.

Щипките са пародия и не стават.

С други думи, ако сте готови да преглътнете прекалено меките лайсни за предните калници и си пазите оригиналните щипки, този комплект е повече от изгодно попадение. Около 89лв илиза комплекта до БГ (трябва да видя на какъв точно фиксинг превалутират пейпал).

Първите три комплекта са за тези, които първи поискаха. Ако някой иска, да казва- засега латвиеца има около 8 комплекта(ще има точна бройка + отговор дали може да намери за Б4 до Петък)- ще ми ги пази до 15.02. Със сигурност ще поръчам поне 2 бр.

Ето снимки:

 

1555489_10151930459018616_747587653_n.jp

1546121_10151930459023616_1213603321_n.j

1017346_10151930459028616_1568934563_n.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, кога ще ги сменяш ?

 

Аз чакам моите и ми се иска да ги сменя под твоето вещо ръководство.

Дори за някакво гресиране се замислям, за да не влиза вода в детайлите ... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли идея от къде може да се намерят качествени щипки за тези лайсни?

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яворе, аз ги смених на колата, за която първоначално поръчвах и от която тръгна идеята за колективна потъчка, но не е проблем да ударя едно рамо да ги смениш. Отътре яко със силиконов спрей и готово- шините им са брутално дебели- няма да изгният.

Щипки има при Емо и Спас- ако липсват, една шепа бях изкупил аз, оставих ги на новия собственик на колата за резерва :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Б4 няма на този етап. Няколко цеха(!!!) правели лайсни, за Ауди основно за Ц4 и Б5.

Пускам списъка с записалите се преди, моля да потвърдите/се отпишете, за да знам колко да поръчам (над 10 налични комплекта имал в момента).

 

1. Ради Б4- получени и платени

2. Fitil4o- получени и платени

3. levis- пазя му ги на Веско, че неговия комплект бяха забавили и проверявали (а са 3 еднакви кашона) и най- рано Понеделник ще мога да ги взема

4. AvaloH- 1комплект долни

5. kos- 1 комплект долни

6. ithilieth- 1 комплект долни

7. birdman- 1 комплект долни

8. Strong- 1 комплект долни

9. dan_draganov- 1 комплект долни

10. bobka7a- 1 комплект долни, за средните продавача каза, че не му харесва качеството на наличните, ако държиш, ще ги викна и тях

11. Mudu- 1 комплект долни

12. neddko2- 1 комплект долни

13. PARVANKATA- 1 комплект долни

14. ГСБ- 1 комплект долни

 

Утре вечер ги поръчвам/плащам. :zustimm:

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си запазвам поръчката с едно уточнение - трябват ми средните лайсни (тия на "бузите" на вратата, така да се каже) ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво аз съм на "зор" с горните през средата на вратите - всичките паднаха. Долните ми стоят все още . Ама щом казва , че не стават здраве да е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги, сигурно ще съжалявам, но реших да си карам със старите лайсни, така че ако някой му трябват долни лайсни за 100-ца, купени от колегата Ivo_Dinkov, продавам ги на цената на която съм ги купил - 89лв.

Лайсните са си в кашончето с найлоните неразопаковани, даже не съм ги вадил от кашона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А...

 Аз чакам новини, пък вие сте си ги взели вече ! Предполагам, че късно съм потвърдил поръчката и....ядец !  :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Контактувам с двама латвийци, които не винаги имат налични- зареждат от някокоот фабрики там. Има и други оферти в нета, където цената идва с 4-5 паунда по- ниска и са полски, но не знам какво е качеството, на латвийците е добро.

Ако искате ще драсна едно съобщение да ми кажат имат ли комплекти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се прави поръчка за долните лайсни (гумените) за Ц4  ми пишете на ЛС, че тази тема рядко я следя.

Предполагам става въпрос за ето тези:

http://www.ebay.co.uk/itm/AUDI-100-C4-A6-1990-1996-DOOR-TRIMS-MOULDING-CPL-LOWER-/170447548890?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27af7731da

Гледам, че са с безплатна доставка, което значи че излизат към 70лв.

Редактирано от kapitango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са полските, за които никой не е споделил впечатления.

Пиши му, за да питаш наистина ли е безплатна, като чуят за БГ, и си слагат 10+ паунда доставка. За Англия са безплатни, но после по 2.2/кг до България пак идва 22- 24лв доставката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица ако намеря време ще мина да преведа по картата ми за покупки малко парички и ще пробвам да ги поръчам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Латвийците отговороха ли нещо ? :)), че днес дадох 20 лв за щипки и само се ядосах и даже не мога да застопоря предната вече :Д

Редактирано от James
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има средни и долни за 100/Ц4, за Б4 няма никакви :(

Пита ме колко комплекта искам, за под 5 цената му е около 87лв за долните, за средните е ясно, че ще са под 5 комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...