Jump to content

Възможно ли е с софтуера на фобос да се провери налягането?


vladimury

Recommended Posts

Карам а4 б5 1.8т AJL 1998г и му сложих газ преди година и полвина, и вчера ходих на обслужване в фобос. Диагностика закачи колата и тръгнахме на тест драйв. Почна там да си цъка и ми вика тая кола не може да е 180 коня надувала на 0.3 така надували 150 коня. Аз не разбирам замълчах си. Та въпросите са ми следните: на клоко трябва да надува турбото на моя мотор и възмовно ли е въодще с софтуера на фобос да се види налягането на турбото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 150 коньовите турбото надува на 0.6 при теб трябва да е 0.8-0.9 до колкото съм запознат.

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам а4 б5 1.8т AJL 1998г и му сложих газ преди година и полвина, и вчера ходих на обслужване в фобос. Диагностика закачи колата и тръгнахме на тест драйв. Почна там да си цъка и ми вика тая кола не може да е 180 коня надувала на 0.3 така надували 150 коня. Аз не разбирам замълчах си. Та въпросите са ми следните: на клоко трябва да надува турбото на моя мотор и възмовно ли е въодще с софтуера на фобос да се види налягането на турбото?

ако си ходил във ФОбос - Долни Богров - не разбират особено

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя ако надува на 0.3, ти трябва да си усетил спад във вървенето на колата, при положение че сток надува на 0.8! На 1.8т АЕБ на ваг ком не можеш да видиш налягането на турбото, но при твоя мотор мисля че можеш! Питай в газовия раздел, там ще ти кажат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако газовата има MAP сензор могат да ти видат налягането на колата. Това е вазжно и за газовия компютър, тъй като той се интересува от налягането в рейката и налягането на въздуховода. Смята разликата между двете и тем подобни за да прави смесването на гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...