Jump to content

Иде време за летни гуми


Recommended Posts

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Време е и аз да се сдобия с нови "гуменки" и съм се спрял на два модела в размер 205/55/16: Uniroyal Rainsport 2 и Dunlop SP Sport Maxx като цената и на двете е почти еднаква.

Да попитам и дали някой е запознат с марката Kelly(уж били на goodyear), защото ми предложиха тази гума за около 100лв и изглежда много добре, с голям стабилен борд и калчука е като на хубава гума.

Има ли значение скоростния индекс какъв е H,V,W,Y, Защото предните ми Falken бяха с индекс W и докато не загрееха беше нещо страшно. Аз скорост по-голяма от 160-180 няма да вдигна и то за не повече от 5 мин само за тест на втомобила :hilezh:. За нормално каране до 140 проблем ли ще е индекс W примерно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година Вредещайн-ът е на доста приятни цени.А и Нокиан гледам ще вадят няколко нови модела, които ако се вярва на превюто в сайта им трябва да са доста солидни като поведение, но за момента още нямам актуален ценоразпис.

NOKIAN zLINE

NOKIAN LINE

NOKIAN eLINE

А това са новите модели на Вредещайн:VREDESTEIN ULTRAC VORTI

VREDESTEIN SPORTRAC 5.

Само за сравнение при мен Спортрак 5 в размер 205/55R16 91H с отстъпка като за форума идва на 119лв с включен монтаж.

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е и аз да се сдобия с нови "гуменки" и съм се спрял на два модела в размер 205/55/16: Uniroyal Rainsport 2

Аз повече такива не бих си сложил на колата. За две лета и половина и станаха галоши.

П.П Бяха произведени в Полша.

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах: цените са такива за форума :zustimm: .Давам ги на всеки желаещ.Все пак това ми е работата, който има желание може на лично или по телефона да се свърже с мен.Телефоните ми ги има в профила в секция (ЗА МЕН). :bia:

Редактирано от ivoair
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз повече такива не бих си сложил на колата. За две лета и половина и станаха галоши.

П.П Бяха произведени в Полша.

Колко км им навъртя и с какво каране?

Сега ми предлагат Falken ST 115 в размер 205/60/16 92Н, чисто нови, но със стар ДОТ 2207 стояли в склад, заслужава ли си? Цената е с 50% надолу :rolleyes:119.jpg

Редактирано от IvanKolev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко км им навъртя и с какво каране?

Около 40-50 хил. Даже може и по-малко да са били. Нормално карам. Интересното беше, че много спадаха и съм пукал 2 пъти гума. С Бриджстона всичко си е перфектно.

П.П Най-фрапиращото е какъв аквапланинг направих на АМ Тракия точно с RainSport гума. С две думи не бих си взел отново такива.

За Фалкена има защо цената да 50% е надолу - ДОТ 2007 си е 6 годишна гума.

Редактирано от Impress_me
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че е 6 годишна гума :hilezh:/> , но пречи ли му нещо, като е стояла в склада?

Никой не каза нищо за тези гуми KELLY?

Редактирано от IvanKolev85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да ползвам темата - някой има ли няква идея новия Eagle F1 Asymmetric дали става за нещо?

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

:gruebel:/>/>

Мега е добре !! Миналото лято взех първия асиметрик и го сложих отпред, че фулдата с която си бях взел джантите не биваше. Тая година 2та асиметрика отиват отзад и ще има два нови отпред. Щом има асиметрик2 - той ще е явно. А3-ката беше като на релси на магистралата лятото.

Редактирано от Lo_Ridah
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

, но със стар ДОТ 2207 стояли в склад, заслужава ли си? Цената е с 50% надолу

По-скоpо нека да ти ги подаpят. :rolleyes:

KELLY се появиха на пазаpа пpеди 15 години, но после изчезнаха. "Далко мотоpс" се казваше вносителят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоpо нека да ти ги подаpят. :rolleyes:/>

KELLY се появиха на пазаpа пpеди 15 години, но после изчезнаха. "Далко мотоpс" се казваше вносителят.

А някакви впечатления от тези, които се продават в момента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П Най-фрапиращото е какъв аквапланинг направих на АМ Тракия точно с RainSport гума. С две думи не бих си взел отново такива.

Би ли споделил с каква скорост ти се случи този аквапланинг, щото при скорости от 80-90км/ч и нагоре, няма гума дето да те спаси, та ако ще и RainГоспод да се казва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко км им навъртя и с какво каране?

Сега ми предлагат Falken ST 115 в размер 205/60/16 92Н, чисто нови, но със стар ДОТ 2207 стояли в склад, заслужава ли си? Цената е с 50% надолу :rolleyes:/> 119.jpg

Два различни размера са, и по 50 лева да са не си заслужава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега съм се спрял на SEMPERIT SPEED - LIFE, някой карал ли е с такава гума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще заложа на сигурно.

На доказалите се от 2009 година насам Еагле Ф1 асиметрик. hilezh.gif

И докато не ги направя на конци - няма да си купя други.

Което теоретично ми прогнозира покупка някъде към 2021 г. hilezh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...