Jump to content

VAG-електро услуги Пазарджик и региона.


само за клиенти на сервиза  

85 гласа

  1. 1. какво е мнението ви за нашата работа

    • Положително
      83
    • Отрицателно
      2


Recommended Posts

Здравейте ние сме Авто Електро Сервиз в гр. Пазарджик извършваме ремонт на всякакви марки автомобили, но естествено ВАГ-групата ни е приоритет.

Занимаваме се с всичко свързано с електро инсталациите на автомобилите.

Ще се опитам да изброя част от нещата който правим по ВАГ автомобилите Ауди Фолксваген Шкода Сеат както и част от цените за услугите.

Пълна диагностика на всички модули в автомобила. Прочитане изчистване на грешки, и отстраняване на проблемите предизвикали ги.

Диагностика на всички модули + изчистване на грешки и лог файл на живи данни ако е нужно- 20 лв.

Монтаж и ремонт на Темпомат ( автопилот ) както електронен, така и вакумен. Цени в темата за Темпомати.

Смяна на Табло- проблемните табла на Jaeger с VDO. 30 лв. Включва прекодиране, обучаване на всички ключове и ако таблото позволява прехвърляне на стария пробег на километрите.

Смяна на табло без борд. комп ФИС с такова с ФИС дисплей. 80лв включва всичко. Прекодиране , прекарване на инсталация, монтаж на лост с копчета или само на копчета на вашия лост, обучаване на ключове връщане на километражаи т.н. от-до

Подмяна на неработещ ФИС дисплей. 50лв

Ремонт и диагностика на Динамо ( алтернатор ) 40лв цената е само за труд и може да варира според модела на автомобила.

Ремонт и деагностика на Стартери 40лв цената е само за труд и може да варира според модела на автомобила.

Центровка на ГНП на 1.9 ТДИ 30лв

настроика на милиграмите на горивото подавано от ГНП 30лв

ЧИП-тунинг от 150 до 190 лв според модела на ЕКУ.

Обучаване на имобилайзери

Премахване на имобилайзери

обучаване на дистанционни.

Добавяне на ключ или дистанционно.

Корекция на показанието на Километража.

Преработка на километраж от англииски към европейски- включва смяна на плаката на скоростомера, прекодиране и промяна на софтуера за вярно показание на скоростта. 50лв

Ремонт на проблемните клапи на парното при ауди 80.90 Б4 А4 голф и Пасат.

Смяна на радиаторче на парното.

Ремонт на ГНП VP44

Ремонт на ABS блок.

Ремонт на централно заключване и аларми.

Ремонт на микро ключетата в бравите на вратите.

Монтаж на 2- дин конзоли и навигации.

и още много други неща, за повече информация и актуални цени може да се обадите на тел. 0898364628.

Казвам се Жоро. Работното ни време е всеки ден без Неделя от 09 до 18 часа.

адреса е гр. Пазарджик бул. Христо Ботев 134

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

поредните 2 а4-ки си тръгнаха с нови табла вече с бордови комп. Надявам се колегите от Хасково и Ловеч да са останали доволни от работата ни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро, за AFN от 1996г. чип тунинг можеш ли да направиш, на каква цена и чипа де факто друг ли е или се програмира съществуващия? Новия чип какво променя, и с колко коня дига мощността и въртящият момент?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Днес бях при Жоро и брат му Наско,просто сам очарован от тези момчета!Монтираха автопилот на АУДИ А6 2,5 1996г супер прецизно и бързо!След това и центровка на ГНП-то!Препоръчвам на всички техните услуги!!!

ХВАЛА на такива хора :flehan: :flehan: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Преработка на километраж от англииски към европейски- включва смяна на плаката на скоростомера, прекодиране и промяна на софтуера за вярно показание на скоростта. 50лв

 

Привет Жоро, може ли само плаката да се закупи и на каква цена?

евентуално  и някаква снимка ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

изключително коректни и точни са тези момчета!ползвах услугите им преди известно време да ми обучат втория ключ,работата беше свършена бързо,а цената беше наистина народна.респект!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Гьоре, темпомата работи перфектно, нямам думи, 6,6 с климатичето навръщане, ама да ти кажа лампата на чека пак светна след Пловдив, явно трябва малко прочистване да направя на AJR-a, и може и да се оправи :) , иначе ГОЛЯМА ГЛЕЗОТИЙКА е това лостче, няма никаква умора на краката.

Свършихте чудесна работа Ти и Твоите момчета, браво, евала, много скоро до няколко дена ще ти се обадя за една консултация, за едни бензинови бегачки дали може да ги поглезим и тях.

С пожелания за успешен ден и спорна работа.

До скоро приятелю.

Редактирано от benzinjiata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ще помоля поне тези който са гласували отрицателно, тоест не са доволни от нашата работа, да споделят в темата. Така хем ще може да се види защо така мислите, хем ще можете да предпазите други хора от лошо извършената работа в сервиза. На останалите благодаря.

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега toshkov81 е супер точен.Днес цял ден му губих времето с моите глупости,но всичко стана перфектно.Вече имам работещо табло от S3 с чисто нов FIS+лост за борд+пуснати Can H/L сигнали.

Който реши да използва услугите му,няма да сгреши !

:respekt::bia:

Редактирано от Янчев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
Публикувано (Редактирано)

поради ограничаване броя на обявите събирам две обяви в една.

Автопилот, Темпомат за коли с жило на газта. 60лв.

 

дравейте, както повечето от вас знаят, нашия сервиз се занимава с поставяне на темпомати и ремонт на ел инсталации за ВАГ групата.

От съсвем скоро открихме че може да се постави темпомат на колите с жило на дроселовата клапа, на много ниска цена. Досега си мислехме, че всички коли с жило им е нужен вакумен темпомат. Но не е така. В повечето дросели които са с жило има моторче което регулира празния ход. това моторче в определен модел дросели може да регулила клапата и да играе роля на темпомат.

Това е фабрично заложено и не се прави никаква промяна по двигателя, дросела или ЕКУ-то и работата им.

Просто трябва да се види модела на двигателя и ще се разбере дали може да се монтира темпомат.

Цената е малко по-висока от дизелите, защото трябва да се окабеляват още няколко неща в колата за да тръгне темпомата.

Имайте в предвид че може да се наложи да сменим стоп машинката и да сложим машинка на съединителя. като тези двете машинки струват около 20-30 лв всяка. В зависимост от това, вашия темпомат може да се оскъпи.

Също така ако искате да бъде с оригинално лостче а не с копченца на вашия лост. то този лост струва 45 лв.

Монтажа отнема около 2-3 часа.

цената на монтажа е 60 лв.

Сервиза се намира в гр.Пазарджик бул. Христо Ботев 134

тел.0898364628

Редактирано от toshkov81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Ще използвам темата, за да Благодаря на Жоро, за перфектно свършената работа ! :bia:

Както и да препоръчам услугите му! Останах изключително доволен, а колегата е много точен и коректен!!! 

За колегите, които не са от Пазарджик като мен, заслужава си пътя определено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

само не разбрахме кой гласува отрицателно ?  АЗ лично съм ползвал 3 пъти услугите на Георги и мога да споделя - коректност и ниски цени + добре свършена работа ! За твоята работа в чужбина се заплаща десетократно ! Аз гласувах със положително ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Преди малко се прибрах от сервиза на Жоро.Супер се справи с поставянето на автопилот/темпомат и вече съм с табло вдо  с фис и борд компютър :dance:

Положителна оценка на труда на момчетата! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей, искам да попитам кое табло е подходящо за подмяна с моето Аудито е А4 Б5, 1.9 ТДИ, АФН, 06.98г. по VIN. тъй като незнам защо не мога да копирам резултата от теста на Ваг-кома директно съм прикачил файла за да може да се види какво е таблото ми според Ваг-кома а и ако нещо друго те интересува. Искам да си монтирам табло с фис и двата допълнителни уреда. Намерил съм табло и ръчка за чистачките с бутони за борд комп. на цена от 70лв. за двете. незнам това дали е добре или не като цена, но четох че не всички табла стават. Та питането ми е какъв модел табло точно да си търся за да не давам пари напразно. Не знам защо не мога да пусна лично съобщение сигурно кутията ти е пълна със съобщения от такива като мен. Благодаря предварително.

 

Log-180540km-112182mi.txt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ако все още те интересува можем да се чуем на лично.идвинявай за късния отговор.

send from galaxy NOTE Edge

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, но успях да се справя с помощта на колега от форума относно таблото. Ако имам път към теб ще ти се обадя да се чуем ако не си много зает за да ми направиш лостчето да става за темпомат и да го активираме а и да погледнеш настройката на ГНПто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...