Jump to content

Купувам Аудита за части


Recommended Posts

Купувам автимобили Ауди за части

Катастрофирали , с повреди в двигатела или други проблеми, предлагам собствен транспорт и плащане в брой.

Тел: 0884121330 Станимир

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Ауди 100 2.5 тди 115к. 94г. седан 5скоростна. Скъсан ангренажен ремък.Не е отварян двигателя.Перфектна ходова част и купе.Някаква цена да ми дадеш.

post-85616-0-05659200-1385745271_thumb.j

post-85616-0-42167900-1385745286_thumb.j

post-85616-0-91098700-1385745296_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здасти имам едно А4 1.8турбо 1996г климатроник пълен ел пакет ! дай цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти! Колко пари даваш за 100 С4 ААЕ моното?разглобих го да го правя и не ми се дава,но няма прехвърляне и се отказах. сменил съм му всичко-кабели,свещи ремъци,карета,термостат,радиатор парно,рейка перфектна и т.н.С 4 лети джанти(предните са модела)в много добро състоние-цена с тях и без тях.Газта си я свалям. :tear: Обичам си я тая гад!http://vice77.snimka.bg/?profile,albums

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрасти! Ауди А4, '95 1.8 125 к.с. Пълен ел пакет, работещ климатроник, леки вътрешни и външни забележки. Ляти джанти 15", оригиналните. Регистрирано и до последно в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

колега, имам 100 2,0 Е 16. климатроника работи, ел.стъкла , ABS , аларма, газова ланди. 95-а 

какви пари и даваш. моля на л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрасти! Ауди А4, '95 1.8 125 к.с. Пълен ел пакет, работещ климатроник, леки вътрешни и външни забележки. Ляти джанти 16", оригиналните. Регистрирано и до последно в движение, с леки поражения от градушката и спукано предно стъкло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Купувам автимобили Ауди за части

Катастрофирали , с повреди в двигатела или други проблеми, предлагам собствен транспорт и плащане в брой.

Тел: 0884121330 Станимир

http://www.cars.bg/c813137

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здрасти! Ауди А4, Авант,'96,2,6, 150 к.с. Пълен ел пакет, неработещ климатроник, леки вътрешни/скъсан на места кожен салон,провиснала тапицерия на тавана, подвита в краищата пластамаса зад предното стъкло, отлепящ се отчасти капак на пътническия еърбег/ и външни забележки/китосан десен калник и поправяна задна броня/,добро техн.състояние. Ляти джанти 15" 4+1, оригиналните. Регистрирано в движение. Имаш ли цена? Тел. 0887695554, Димитър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Audi A6 2,5tdi kombii 2000god. липсват 2-та фара броня и капак цена : 900лв ако имаш интерес тел: 0876637331 в София е колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Бих искал да попитам за ориентировъчна сума, за която бихте изкупили автомобила ми. Ауди 80 1,8 91г. седан, бензин, ръчни скорости, 4 ел .стъкла, ел. огледала, ел. шибедах, 4 броя оригинални ляти джанти и 4 броя железни.

Съединителя и скоростната кутия са изправни. Подгрева на задно стъкло и огледалата е изправен. Колата е в движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Ауди 80 1. 8 мех. инжекция 90 к. с 86-та година бензин (газ не е имала). Има забележки предимно отвън, вътре е за таван. Върви добре за 30 годишна кола(от 12 години я карам . Кусура и е паленето нещо не мога да и хвана чалъма , пали лесно когато си поиска , като запали после няма проблем. Ако някой може да я оправи или ако иска да и слага газ да я взима.Има застраховка и преглед до Август 2017+ годишна винетка за 2016.Колко мога да и взема?  http://www.olx.bg/ad/audi-80-b3-ID6gcjI.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...