Jump to content

Проблем с ауди а4 б7


ybbg

Recommended Posts

Имам някакъв проблем с колата,на моменти колата ускорява мн бързо,но има моменти когато е доста по бавно на какво може да се дължи това.От какво може да зависи ускорението? Благодаря!

Редактирано от ybbg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, много неясен въпрос задаваш! За него ще ти е нужна врачка! Вземи вържи колата на диагностика...виж има ли грешки и какви са! Сподели ги тук и ще умуваме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ако кажеш за кой мотор става върпос, коя година е колата, какво си сменял, на диагностика водил ли си я? Разни такива поясняващи въпроси ако зададеш ще си ок-иначе чакай врачка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе брат колата си я докарах от германия! тоя проблем от скоро взе да го прави,и за това питам може и на някои др с ауди а4 б7 дда ми е ставал сащия проблем.Обаче нали тука има мн мислещи но само глупости пишат :Д :2gunsfiring_v1:/> "разни хора разни идеали"

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачете я на вагком, има на няколко места в града, но не оставяй да ти разискват грешките, само си ги запиши и ги пусни тук във форума, за да ти кажеме кво става с колата ти.

Така само хвърляме боб. Тая кола има 10 километра кабели по нея, не е едно и две са нещата...

като се тръгне от скапана нафта и скапан горивен, та се стигне до дюзи...всичко може да бъде.

Затова, диагностика и като покажеш грешките, тогава ще може да ти се отговори със сигурност, брат.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз освен твоите глупости и правилните напътствия/съждения на колегите не прочетох друго. Та ти не можеш да пишеш,брат, а плюеш колегите. Нищо - разни хора, разни идеали!

По темата. Закачи я за ваг ком и сподели с нас грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А колегата Максимофф го започна с "кофтия" :hilezh:

пп: това е в кръга на шегата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе БРАТ (Павка)! Яд ме е когато даден юзър търси помощ, а в последствие исказва недоволство и то точно към човека който може ей така да му помогне. Хем го е мързи да пише, хем не може да пише, хем недоволен, че му казват да каже за кой модел става дума и да си закачи колата към програма, и да сподели какво се случва с компа на колата му.

Ама гледам, че колегата е от ГрадЪ и ако иска нека ми звънне мога лекинко да му помогна с ВагКома (нищо, че ще разпитам тук там ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих диагностика на колата и нищо не показва,всичко си е точно.Само че не бях на ВагКом а на некфа др система май беше на Бош.Колегата ми каза колата работи перфектно,а по някога двигатела се форсира но колата не набира както обикновено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но като незнае къде да гледа този майстор....

Щом колата не работи равномерно, има причина за това. Гледат се стойности на дюзи, налягане на турбо, стойности на дебитомер и разни други тънки работи.

Като няма отчетени грешки, това не означава, че мотора работи перфектно.

Върви при някой, който разбира от такива двигатели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Проблема се оказа от въздушния филтър,на няколко пъти въртях колата на пясък.Беше поела мн пясък в филтъра почистих го и всичко се оправи :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее, колега! Тая кола е направена да се кара по асфалта, не по черния път! :)

Радвам се, че решението на проблема е било елементарно и се е разминало с малко $.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се оказа от въздушния филтър,на няколко пъти въртях колата на пясък.Беше поела мн пясък в филтъра почистих го и всичко се оправи :Д

В Мосомище ли я гледаха на Бош? Аз като ти казах Вагком, ти що не слушаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...