Jump to content

проба на клапан н75


ZlObChO

Recommended Posts

здравеите, колата ми е ауди а4 тди 1з та от известно време колата няма мошност и то на високите обороти та всичко което сам прочел във вашия форум ме доведе до мисълта,е че може би е заминал вапросният клапан днес го свалих и почистих но когато го вържа директно към акомулатора за да го пробвам не се осеща/чува някакво движение в него просто едно едвам доловимо пропукване при кето пробвах всички иходи на налягане и вакуум ефекта беше един и същ независимо дали сам му подал напрежение или не , какво точно трянбва да прави този клапан благодаря предварително

post-18418-0-16820500-1361119318_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да "цъка",при всички положения трябва да се чува когато включва и изключва :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ам евам доловимо цъкане като да допреш жичка под напрежение към консумато тоест затвориш верига.както и да е разглобих си и турбината не цялата само от страната на клапана за испускане на налягане,движи се добре но все пак го почистих , смазах лоста , надух актуаторът които държи налягане според мен са си наред. единственно тоя клапън ме самнява сега поръчах манометър смятам да го поставя на мястото на ЕГР клапана да видя кво налягане прави турбалан, даваи те савети ще съм много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...