Jump to content

Появи ми се нова екстра в колата :)


apisabvgd

Recommended Posts

Та екстрата е следната,сменях си крушките на фаровете(късите),които са афтърмаркет ксенони,смених си ги всичко беше ОК,минаха няколко дни и сега когато запаля колата и при първото включване на фаровете ми се пускат и чистачките :)/>,това става само при първото пускане след палене,после докато работи колата колкото и пъти да ги щракам няма проблем,но както изгася и запаля пак,цъкам фаровете и чистачките правят два оборота!А кажете сега какъв е проблема.При смяната на лявата крушка се наложи да извадя акумулатора,след което го сложих и нямаше ядове 2-3 дни и сега започна това!Надявам се някой да има някаква идея,че няма познат жичкаджия!Поздрави!

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е така, имам китайски ксенони 55в 8000к от време на време при включване се пускат и чистачките за оборот два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, ако баластите ти са с метален корпус пусни си кабел от него до минуса на акумулатора. Това се прави с цел намаляване на смущенията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е така, имам китайски ксенони 55в 8000к от време на време при включване се пускат и чистачките за оборот два.

Е колега ти ме разочарова сега,мислех,че само аз имам такава екстра :respekt:

Ще пробвам с кабели до акумулатора,а няма ли да е същият ефект и просто до някой болт в коша на мотора,че ще е по-лесно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е прав, най-вероятно ще е добре са се замасят корпусите на баластите. Някой слънчев ден може и това да стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В юзер гайд- а е казано, че е задължително да бъде направено замасяване.

Отделно с най- долнопробните китайци има доста бонуси dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам такава шукария, даже ако колите ви имат задна чистачка можете да си сложите ксенон на светлината за задна и като включите задна ще ви изчиства задното стъклото. hilezh.gif

Китайците са велик народ, при мен като превключа къси-дълги и рестартира таблото, стрелките падат гасне и почва наново.

обаче пусти мързел е велико нещо и карам така втора седмица. иначе само маса оправя нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще рестартира докато омаже някой ЕЕПРОМ. После ще спре да рестартира и ново табло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз искам такава шукария, даже ако колите ви имат задна чистачка можете да си сложите ксенон на светлината за задна и като включите задна ще ви изчиства задното стъклото. hilezh.gif

Китайците са велик народ, при мен като превключа къси-дълги и рестартира таблото, стрелките падат гасне и почва наново.

обаче пусти мързел е велико нещо и карам така втора седмица. иначе само маса оправя нещата.

Аз го имах същия проблем със един подарен ксенон от брат ми :hilezh: Като светнех фаровете,стрелките на обортомера и километража падаха до нула и се оправяха. Купих си ксенони от колегата от форума и нещата заспаха. Никакви смущения, рестарти . Старите даже им се случваше да не запалят всеки път. Един път левия не пали,после десния.... Радвам се че сега всичко е наред :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...