Jump to content

А4 B7 2.5 TDI Automatic


Recommended Posts

Здравейте колеги, трябва ми компетентното ви мнение относто този автомобил http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11346922621557422&f1=details&slink=25bpee и по-конкретно автоматика какъв е типтроник или "прословутия" мултитроник ??? :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че трябва да подминавам 2.5 TDI на В7-цата т.е. всички ли са с мултитроник? :blink:/>

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук, във форума, му казваме мултитрошляк :hilezh:/>

Бягай от такива кутии :rotcol:/> Те са добри, когато са нови, а тук се вкарват коли на по 250+км, и вярвай ми тази не е на по-малко, от което следва че може и ремонт да правиш на кутията, който не е никак евтин.

Успех

пп: на 180 к.с. версията е с типтроник, но на Б7 не се предлага :zustimm:

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това значи ли, че трябва да подминавам 2.5 TDI на В7-цата т.е. всички ли са с мултитроник? :blink:/>/>

quattro e типтроник, предното е мултитроник

Тук, във форума, му казваме мултитрошляк :hilezh:/>/>

Бягай от такива кутии :rotcol:/>/> Те са добри, когато са нови, а тук се вкарват коли на по 250+км, и вярвай ми тази не е на по-малко, от което следва че може и ремонт да правиш на кутията, който не е никак евтин.

Успех

м/у 2 и 2,5 К лв е пълен ремонт на мулти, т.е. смяна на всичките карантии + шлайфане на конуси, ако се наложи. Включително масла, филтри и т.н.

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пп: на 180 к.с. версията е с типтроник, но на Б7 не се предлага :zustimm:/>

А на кое се предлага 180 типроник и това 2.7 ли е? :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б6 го има типтроника с 180 кс, 2,5 дизел.

На Б7 (модели с Quattro)има типтроник на 1,8Т, 2.0Т, 3,2 ФСИ и 3,0ТДИ, като на 1,8Т и 2,0Т е 5 степенен типтроник, говорим за мод.2005, а на 3,2 ФСИ и 3,0 ТДИ е 6 степепнен типтроник.

пп: от 2006г. започват да слагат 6 степенен типтроник и на 2,0Т мотор, като тази кутия 6HP19 се слави като доста корава. Тя се слага и на А6 3,0 ТДИ и на РС6, само, че там е с означение 6HP26

Редактирано от PAVKATA26
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предното е мулти, квадрото е типтроник, Киро ...как да ти го обясня по ясно?

Няма изключения.

Тва го разбрах не е нужно сто пъти да ми го казваш не съм тъп!!! Въпроса ми беше към колегата PAVKATA и то за съвсем друго нещо! Капиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш как да разбереш кое А4 е мулти и кое типтроник.

Обясних ти как да стане по възможно най-лесния и 100% сигурен начин.

И нещо взе да ми се караш ли?

Това "капиш" е щото владееш чужди езици или щото си пряк наследник на Дон Корлеоне по майчина линия?

П.П. Не знам какво има предвид Павката26 с "На Б6 го има типтроника с 180 кс, 2,5 дизел.",

НО при б6/б7 няма предно с типтроник и съответно куaтро с мулти.

Поне не и според Аudi AG. Справка тук.

Редактирано от hivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нещо взе да ми се караш ли?

Това "капиш" е щото владееш чужди езици или щото си пряк наследник на Дон Корлеоне по майчина линия?

Справка тук.

Нещо се филмира май :stupid: Ти започна с тон не аз :rotcol:

п.с.Нямам намерение да се карам с който и да е! Зададох въпрос и получих отговор това ме интересуваше...

Темата за триене!

Темата за триене!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...