Jump to content

Време ли е за летните гуми ?


Recommended Posts

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз вече ги сложих с оглед на това,че дневните температури надхвърлят 10 градуса.

През нощта оставям колата в общата част на подземния гараж,а там определено през нощта темп. не пада под 5 градуса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен - най-рано в началото на април. rolleyes.gif

:zustimm:/> Редактирано от DZVER
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се еВаваш така бре hilezh.gif

Вярно,че при вас е доста по-студено,но тук в Пловдив тая година зима не разбрах да има smile.gif

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутров,

Виж сега,

ще разбера разумен довод от вида - карам много през деня и температурите се въртят около 15° С.

Ама при положение, че има скрежец по колите и термометърчето показва -4° C, просто е ясно какво тресе собствениците на пет метра от которите си... smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,да не отварям нова тема,какво ще кажете за летни гуми СПОРТИВА 205/60/15 ,благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,да не отварям нова тема,какво ще кажете за летни гуми СПОРТИВА 205/60/15 ,благодаря предварително! :)/>

Стават кат за два-три сезона,но не очаквай чудеса от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ги планирам за началото на април да ги сменя. На личните си имам по два комплекта с джанти и чудесен двор дето цял ден ако искам мога да си ги сменям :hilezh:. А на бащата на колата си има ваучер за смяна и да се спасява когато иска.

На мен лично в тая обстановка хич не ми е кеф да ги карам зимните защото са на един сезон но гледам времето има някакви изблици да застудява та и чак леки снежинки да прехвърчат. Затова и не бързам, обикновено слагам зимните края на октомври и ги свалям началото на април.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш да ти свършат дървата и въглищата или да ти спре тока hilezh.gif

Редактирано от VBI
Цитиране на предходен пост!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако карате със зимни гуми до средата на април,това означава през година да купувате зимни гуми...Всеки сам си преценява кога да ги смени.Аз вече съм с летните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...