Jump to content

Време ли е за летните гуми ?


Recommended Posts

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за 2 3 години се нацепват като цигански пети ,няма такова износване на протектор и борд :blink:/>/>,иначе шарката им е много готина

Е, виж за това не знам. На втората година отидоха в коша след около 40 000км. Да се нацепят единствено ми се е случвало на Пирели П7, но това е няма такава пластмаса, просто не е гума. Много интересно бяха сцепени точно покрай буквите, все едно като отрязано с нож.

//ОФФ :hilezh:/>/>/>/> , викаш друго си е да поря преспите с летни гуми щот светото куартро нема да ме предаде//ОффНе се излагай, колата я имам за возене и се очаква от нея да не прави драми.

Не ме разбра мисля, има летни гуми за 4х4 автомобили. :hilezh:/>/>/> Например такива... http://online.merkury-bg.biz/Joomla/Shop/Летни-гуми-TOYO/Toyo-Високоскоростни-летни-гуми-за-4х4-Proxes-S/T.html

Редактирано от mitsubishi galant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

//ОФФ

:hilezh:/> , викаш друго си е да поря преспите с летни гуми щот светото куартро нема да ме предаде

//Офф

Не се излагай, колата я имам за возене и се очаква от нея да не прави драми.

не ве,мАни недей...твойта мания трее да е със страшно добър хендлинг,стабилно поведение в завой с вискока скорост и уникално сцепление!Няма да се излагаш да правиш компромиси,все пак тая кола ше я карашпоне още 10тина зими,преди да направиш компромис и да скочиш у В5тица комби,като станат по две за хиляа леа,йофтинки един вид :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,както нямам ПТП-та на бул.България под въздействие на алкохол,за разлика от тебе,сладур!

Щото такива алко управляващи за мен са за отнемане на свидетелство!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлец :hilezh: , виновен съм, че от една бира припадам :lol:.

Все пак ше споделиш ли некви впечатления за гуми или не ти се пише по темата.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сликове, галоши.. :hilezh:/>

кАжи ве,батка?

Аве ...нема ли некой "висящи гуми" (както е модерно ся) да урЕдим сиромаха преславски.....и да приключва драмата

ненам,от моя край най-ного висящ бой да урЕдим,за друго нема :hilezh: дори висяща бира нема стане :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са... подробности били, нали за тва е форума един да каже ок, друг не и така.

Тойото втория сезон добре ли беше или ги сменяш бързо с тез ного коне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве не знам как карате ма аз карам с 195/65/15 и колата се държи прилично с всичките си 130 мъртви коня.За подобни коли защо трябва да се карат некви спортни гуми с размер поне 225?

Вземам само нови четери гуми и така си карам.

Редактирано от bobsen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво препоръчваш за лятна гума, имал си бегачка с кво я държеше в пътя?

по-добре използвай парите си опраиш усмивката бро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя колата и сега е с 195/65/15 и е ок, просто другите джанти са 16-ки 205-ци.

п.с

Ахахах, всичко е циркончета вечи... дай гумите да видим :hilezh:

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са... подробности били, нали за тва е форума един да каже ок, друг не и така.

Тойото втория сезон добре ли беше или ги сменяш бързо с тез ного коне?

Форума не е за тва ве,форума е ако може нещо да изтъни човек,некой така кат за приятелче да напрай,сещаш се .... :rolleyes:

Ти на мен ли се угледА ве,цинцър скинат??кАйчесно? :lol: Оди карай зад ТИРа с Барумките и врътни крана на изпаритела да не дава повече от 3000 об/мин и като стигнеш там,дето нема обхват се радвай на разхода и на кокошките наоколо :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоо къ са сурина у ровината, со се ледо, не е истина. hilezh.gif/>

На парахода съм решил тая събота и неделя да метна 17 ките. Приготвил съм му 4 бр. 225 45 17. Исках на 235, ма не изпадна изгодна оферта.

На 90 ката ще изчакам и идната седмица да мине и чак тогава.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от пондрелник съм с летните гуми. Мислим викенда да ода некъде да протрия малко зимните, щот и без тва им свърши животеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...