Jump to content

Смяна на РЕЙКА


Recommended Posts

Колеги, дайте съвет ! Искам да си сменя рейката, а незнам дали тази ще пасне. Колата ми е а4 2.5тди quattro 1998г. а рейката е модел ZF 785 2974 424. Новата която имам също е ZF но последните две цифри са различни - 785 2974 407 , и е свалена от а4 1.9 тди 1995г.. Това проблем ли е ??? Благодаря предварително !!!! ПОЗДРАВИ!!!!!

Редактирано от komesta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз слагах на 1.9 А4-ка от А4-ка 2.5 и двата мотора са ТДИ, едната е 97-ма другата 99-та. Пасна без никакви проблеми. До колкото си спомням при мен дори и марките бяха различни.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Neznam dali e tuk mqstoto da pitam no me izvenete predvaritelno ako sam sbarkal.imam speshnata nujda ot pomoshta vi :(/>/> nalaga se da si smenq kormilnata reika na audi a4, dadoha mi nomer na samata reika i mi kazoha ce po tozi nomer trqbva da namerq sashtata...eto go i nomerat: 8h1 422 065 A ..ot serviza mi kazaha ce edinstveno ot salon na audi shte mi dadat tazi cast no i tam mi otkazoha( v cujbina) ....blagodarq predvaritrlno. :)/>

Редактирано от VBI
Писането на кирилица е задължително!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сетихте ли се, че А4 кабрио се произвежда от 2002-ра нататък, т.е. от В6 нагоре.

Рейката, която търси колегата е заменена от номер 8H1422052EX, цена в България за нова оригинална: LINK

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...