Jump to content

Tеч на антифриз


Recommended Posts

Здравеите.

Проблема е следният..давах на задна за да паркирам варху тротоара ( пред блока ни паркингите са такива ) и малко преди да се качат предните колела,закачи в бурдюра и ми истече антифриза.Откарах я на монтиор (някакав в горубляне) и ми каза че има спукано маркуче до скоростната кутия,но не можел да я сваля защото била автоматик и не смеел.Да съм търсил друг механик.Някои имал ли е подобен проблем и тоя истината ли ми говори или не му се занимава и ме баламосва?

Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти дам координати на човекът при който си правя колата,според мен “майсторът“ те е отсвирил защото е преценил ,

че парите му са малко /не може да ти вземе много за смяната на маркуч/,а повечето от тях са не само некадърни ,но и алчни :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Може,благодаря.

То май се оказва,че не е някакъв маркуч а е самото охлайдане на автоматичната скоростната кутия.Тои изобщо не я е разглабял да погледне.Вдигнал я е,запалил я е,видял че тече от там и е решил че не мойе да се занимава.Питам го къде точно тече да знам да се ориентирам да я карам на някои дето може да я оправи,тои ми вика незнам,не съм я разглабял,само погледнах че тече от там.Викам еми че то и аз погледнах и стигнах до това заключение,че тече от там!Цял ден вися при него и накрая дайе да не си направиш труда да видиш поне къде точно е проблема...абе българска му работа-мързелива...

Редактирано от Kiril Kavdanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Значи до колкото разбрах,е или точка 13 или точка 14 от скицата,поне според моята скромна експертиза...

post-80666-0-91281900-1365058654_thumb.j

Редактирано от Kiril Kavdanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Най-накрая един свестен механик бре ей :)/>

Оказа се точно това което си мислех че е,тръбичка за охлаждането се е спукала.Утре е готова колата :)/>))

Благодаря ви за съветите. :dance:/> :respekt:/>

Редактирано от Kiril Kavdanski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...