Jump to content

Пич, кой ще ми оправи колата


Recommended Posts

Здравейте

търся някой който да пооправи ето този автомобил - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=135784&st=0&p=1966635entry1966635

1во най важно - Радиаторчето за парното - аз си я карах с доливане ама то вече не капе ами тече :(/>

2ро важно - рейката или хидравличната помпа - незнам от къде губи хидравлична течност ама много пуши като загрее

Следващите неща не са от такова значение и може и по нататък да се правят а може и при друг майстор:

Предницата доста тропа вече

Левият маслен тампон на двигателя е за смяна

Евентуално ангренажен ремък и ролки - нямам си на идея кога са сменявани

Последното което не съм сигурен че въобще ми се прави защото чудесно си я карам и така е 2рата скорост - не искам да сменям скоростната кутия а евентуално някой да поправи тази защото е добра.

Няма срокове и зор - важна е цената, защото не ми се вкарват пари в тая кола а пък много си я харесвам за да изхвърля.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление не мога да ти помогна за майстор. Погледни в препоръчани сервизи.

Да кажат колегите с повече опит - може ли да се изолира радиаторчето за парното? В смисъл, откачат му се маркучите и се слага кратка търба чрез която да тече антифриза.

Може да се случва да хидравличното масло пада на генерацията. Може проблема да е в маркуча за високото налягане между помпата и рейката. Все пак трябва да погледне някой дето нещо разбира. Рейката или маркуча може да вземеш от авто морга.

Частите за тропащата предница не са много скъпи, но трябва майстор да погледне къде има хлабина и какво да се смени.

И скоростната кутия клони към втора употреба, понеже се съмнявам че има някой дето може да оправи твоята за малко пари. Свалянето на кутията не е ефтино, и ако се стигне до това, обърни внимание на съединителя. Ако няма много останали километри в него, може да се наложи сменяване.

Поздрав

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...